IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
    Честита Нова година!

    Пожелавам на всите уважаеми посетители на Кръчмата здраве и благоденствие!
    Наздраве!

    П.П. Lelq да слага сребърната бижутерия. Високосна година е
    Това , като заплаха прозвуча . Lelq , не е суеверна и не обича дрънкулки , обаче
    Наздраве , tnm !

    Коментар


    • Честита Нова година!

      Пожелавам на всите уважаеми посетители на Кръчмата здраве и благоденствие!
      Наздраве!

      П.П. Lelq да слага сребърната бижутерия. Високосна година е
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • ЧНГ !!!
        Бъдете здрави и усмихнати !
        Успехи и късмет, любов и вдъхновение !
        НАЗДРАВЕ !

        Коментар


        • Весело прекарване на всичко хубаво !
          Click image for larger version

Name:	images (2).jpg
Views:	1
Size:	7.3 КБ
ID:	3528383 И ЧНГ , след няколко часа ! И много здраве ! За всички !

          Коментар




          • В​​​​​​ЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ И ПИЯНАТА, А НЕ УМНАТА, ЧЕ ПО ЛЕСНО СЕ СВАЛЯ!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
              ....За да се научим да работим...( хеле онзи празнописец Тарантул...)

              Наздраве за мъдрите !
              Мдам, да се научим да работим, да се върти чекръка, пък каквото ще да става. Наздравицата после по-сладка

              Коментар


              • Вчера гледах за един благодеятел ( както сега му викаме ) по троянско...
                Човека давал на добрите и ученолюбиви деца тигани за момичетата и тави за момчетата.
                (ЕЕЕ, преди това им построил училище, мост, път и раздавал храна и добитък !!!! Слава таквиз планинци !!! )
                За да има с какво да си вадят хляба като пораснат...

                После имаше репортаж за един английски лорд от Троян ( не гледах целия филм, но май - лорда е потомък на стария балканджия ) - бил съветник на кралицата, но се влюбил в този край, без да е стъпвал там - просто имал едно генче от майка му, дето го накарало да дойде и да види планината и хората, да купи рушащо се училище, проядено читалище и разни съборетини, да ги направи чудни и да ги дари на хората за да живнат, пиеси да играят....

                пп Сетих се за даровете от Тянка - на Тарантул тапите, а на мен празните бутилки....
                Да ги напълним, затворим и да ги пратим на "КАКА НА СЕЛО"....За да се научим да работим...( хеле онзи празнописец Тарантул...)

                Наздраве за мъдрите !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



                  ЪХЪ....И паметлива, и търпелива, и щедра....

                  Наздраве, tnm !
                  Особено щедра! Раздава се в цялата си прелестна физическа широта и просветленост на ума.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Кой злоблив, бре!? Такъвата мила, нежна и обичлива душа съм.
                    Наздраве, Мрънкало!
                    Обичлива, вероятно що обичаш да обираш търговци по драките. Днес четох, че дервентджийското село Габрово било хас на падишаха. Ще рече, лично султанът се е разпореждал с вас. Затуй си мила и нежна, щото със султана друга не може да бъдеш. Въпрос на естествен отбор. И естествено ти си от отбора на душманите. Обичливите душмани. Наздраве, Дръндушо!
                    Last edited by Trakatrak; 30.12.2019, 15:45.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



                      ЪХЪ....И паметлива, и търпелива, и щедра....

                      Наздраве, tnm !
                      Кат са добера до Кръчмата шти викна едно голямо питие ..., за сметка на Арахната.
                      Наздраве. 4i40!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Кой злоблив, бре!? Такъвата мила, нежна и обичлива душа съм.
                        Наздраве, Мрънкало!


                        ЪХЪ....И паметлива, и търпелива, и щедра....

                        Наздраве, tnm !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Бели мишлета нещо ми се мержелеят. Вече знам как да неутрализирам злобливата Кака. Наздраве, Дрънзлиничке!
                          Кой злоблив, бре!? Такъвата мила, нежна и обичлива душа съм.
                          Наздраве, Мрънкало!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            Добро утро !
                            Честита Коледа !
                            Нека да има за всекиму по една блага усмивка, блага ракия и блага душичка....( е ся, чак толкуз не моем да си пожелаваме, но и в лошотията с метлата има чар...)
                            Тази сутрин ми било ред да черпя....
                            Убаво - Лелчето да направи сега кавето, а Тянка да приготви новата ракия за леко обедно пиене...
                            Наздраве !
                            Тянка не мое да чете, само пише.
                            Наздраве, 4i40!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Толку си се нащракал, че не си усетил кога са ме върнали у Кръчмата с най-големи почести. Вземи, та поизтрезней, че кога си в пиянски делириум, ми се губи спортната злоба.
                              Наздраве, Мрънкало!
                              Бели мишлета нещо ми се мержелеят. Вече знам как да неутрализирам злобливата Кака. Наздраве, Дрънзлиничке!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                Добро утро !
                                Честита Коледа !
                                Нека да има за всекиму по една блага усмивка, блага ракия и блага душичка....( е ся, чак толкуз не моем да си пожелаваме, но и в лошотията с метлата има чар...)
                                Тази сутрин ми било ред да черпя....
                                Убаво - Лелчето да направи сега кавето, а Тянка да приготви новата ракия за леко обедно пиене...
                                Наздраве !
                                Коя е тая о“чаровна лошотия с метла? Доизясни се, че да ти тръг(п)не динамично и експлозивно Новата годино

                                Коментар

                                Working...
                                X