IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

    ето виче започнах да се напивам, не е добре тоова ама хич не е добрее Сещам се за пиана жена весела къща само къдено къщата ми е празна, няма деца дабягат и да парвят поразии ще поправим това многа скоро още тази година

    ти сега на тема вина не мме бъзикай че да не ти изнеса лекция и да се посрамиш гулпости пиша вече изивнявай, да спра да пиша трябва вече знам как се сервират ,.. червените вина с черевни меса,, с червени мезета и месни проодукти на скара пържени, .., белите вина пък вървят сс риба или пиле, сирене кашкавалец и други такива
    и знам как челевнитее и белите вина в какви видове чаши се сървират,,,белите в шашки до 100мл а члвенити вия до 150 млл не се бъзикай с мене нюй-добрите вина са френските отлежали поне 50 години .... някога много оттдавна в друг моъ живот .....,, беше съм пила такива точат се като нафта напихсе ужас извинявай лягав сиизвянвай главата ми ес върти вече
    витрямуве да гупарве,,
    "Миче" /от момиче/, на колко ракии си, ако не е тайна?
    Наздраве!

    П.П. Струва ми се, че използваш фонетика и БДС като пишеш. Допускаш грешки и с двете клавиатури.
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

      Само питам - белото мерло не те ли кефи повече?
      Ба си!
      Аз си мислех, че се подпичкосвам, а то наистина имало бял мавруд...

      https://www.google.com/search?q=%D0%...80%D1%83%D0%B4

      Коментар


      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


        Кристина се шегува! И още как! На чужд гръб, разбира се! И дано всички тук приемат шегата, именно - защото са добронамерени.

        Приемам като шега констатацията ти, че и от мъжете има полза!

        От червените вина най-добро е мерлото (нищо не разбираш от вина!)...


        ето виче започнах да се напивам, не е добре тоова ама хич не е добрее Сещам се за пиана жена весела къща само къдено къщата ми е празна, няма деца дабягат и да парвят поразии ще поправим това многа скоро още тази година

        ти сега на тема вина не мме бъзикай че да не ти изнеса лекция и да се посрамиш гулпости пиша вече изивнявай, да спра да пиша трябва вече знам как се сервират ,.. червените вина с черевни меса,, с червени мезета и месни проодукти на скара пържени, .., белите вина пък вървят сс риба или пиле, сирене кашкавалец и други такива
        и знам как челевнитее и белите вина в какви видове чаши се сървират,,,белите в шашки до 100мл а члвенити вия до 150 млл не се бъзикай с мене нюй-добрите вина са френските отлежали поне 50 години .... някога много оттдавна в друг моъ живот .....,, беше съм пила такива точат се като нафта напихсе ужас извинявай лягав сиизвянвай главата ми ес върти вече
        витрямуве да гупарве,,

        Коментар


        • Това с белият мавруд и мерло , ще е много интересно!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

            Само питам - белото мерло не те ли кефи повече?
            Свекърът ми правеше много хубаво бяло вино от червено грозде.Напитката беше с лек розов оттенък / не розе/, но не си спомням какъв беше сорта.
            Наздраве, Вълчо-34!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

              Само питам - белото мерло не те ли кефи повече?
              От бялото мерло и особено от белия мавруд му боли глава, опасни вина са.
              Виж, червения мавруд си е добре.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                ...............................
                От червените вина най-добро е мерлото (нищо не разбираш от вина!)...
                Само питам - белото мерло не те ли кефи повече?
                И това ще мине ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

                  ........

                  Тука ме разпънаха на кръст, изобщо не смятах повече да влизам в темата, но и аз днес имам страхотен повод да почерпя старите пияници тука и за днес ама само за днес им прощавам

                  ............ Супер съм доволна, ето че и от вас мъжете значи имало полза


                  .........… Супер се чувствам и по този повод си купих бутилка червен мавруд, обожавам червеното вино

                  Да пием, за да спасим душите си
                  Наздраве


                  Кристина се шегува! И още как! На чужд гръб, разбира се! И дано всички тук приемат шегата, именно - защото са добронамерени.

                  Приемам като шега констатацията ти, че и от мъжете има полза!

                  От червените вина най-добро е мерлото (нищо не разбираш от вина!)...



                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    Вълчо, имаше, сложи Криситу и дупе, за мен, пък аз се имам за ценител, важеше отвсякъде, така че не я нападайте за това, изпълни си обещанието. Сега, понеже сме форум винаги се подхожда с една здравословна нотка на съмнение, но снимка имаше, факт

                    Чиче, тя тнм е любознателната бре, поне като такава се определя, та ся се омотвам мъжко ли, женско ли качество ще да е - идея си нямам.

                    Наздраве, довечера ще ходя в една долна кръчма в "Гео Милев", че скоро не бях ходил, пък да полеем събитията, че днес ми е хубав ден - изкарах като за половин екскурзия до Япония и съм доволен. Те туй, мисля, подхожда за повода, пък довечера ще си пием родните питиета
                    Благодаря ти, че ме защити Това е постъпка на истински мъж

                    Засичала съм твои коментари по разни теми, с огромно удоволствие ги чета и честно много се забавлявам, много са готини, винаги има някаква тънка шега, леко са бъзикаш с хората, готин стил имаш, а това говори, че си и готин мъж. Не, не, не те свалям, пази боже, а и аз вече съм обвързана с един луд, милият и той вече не знае жив ли е, умрял ли е

                    Тука ме разпънаха на кръст, изобщо не смятах повече да влизам в темата, но и аз днес имам страхотен повод да почерпя старите пияници тука и за днес ама само за днес им прощавам

                    Радвам ти се, че си изкарал парички за половин екскурзия до Япония
                    И аз имах уникален ден. Невероятно нещо ми се случи. Още от февруари фирмата ни подготвя една сделка. Бяха зациклили нещата заради пандемията с коронавируса и замразихме тристранно сделката, три страни участваме. В началото на месеца извадихме сделката от фризера и започнахме оттам, откъдето спряхме през март. Но нещо зацикляха нещата. Беше някъде в началото на март един ден обядвахме със съдружника ми, говорихме пак за тази сделка, защото тя е важна за нас. И той на шега беше казал един шантав вариант, който беше толкова смешен и звучеше по-скоро като виц, посмяхме се и след една минута го забравихме. Сутрина си правя сутрешния крос, бягам си и в един момент не знам защо си спомних за този негов майтап и изведнъж видях как ще направим цялата сделката, някак си видях това вътре в главата си. Просто този негов майтап тогава сега го видях като част от целия ред и то с основна роля, само че трябва да го поставим в друг контекст и при други условия. И видях целия план, всичко беше толкова просто, защо ни трябваше да усложняваме така нещата. Беше невероятно изживяване. Чак седнах на една детска люлка, цялата треперех от вълнение. . Зарязах бягането и още в 7 часа сутринта се обадих на съдружника ми, бях толкова развълнувана, а никога не съм си позволявала откакто го познавам и работим заедно да му се обаждам толкова рано. Добре че съпругата му е готина. Днес цял ден само за това говорихме, всичко направено досега го зачеркнахме и начертахме новата оперативна стратегия. Супер съм доволна, ето че и от вас мъжете значи имало полза
                    А най-сладкото е, че фирмата ни ще спечели повече пари срещу по-малко насрещни задължения и отговорности, прекрасно … а и кака ви Криси ще направи още парички, а на нея ще й трябват, защото не смята тази година да живее повече сама … Супер се чувствам и по този повод си купих бутилка червен мавруд, обожавам червеното вино

                    Да пием, за да спасим душите си
                    Наздраве



                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                      Да се обърнеш към мъж с внуци с /дядо/ е проява на уважение . Титла , един вид .
                      Що толко ви притеснява в Кръчмата , разговори и теми за възраст/старост ? Дет вика Грую "всички ще Омрем"/остареем/
                      Лелче, не съм забелезал некой да се притеснява от възраст тук, в храма. Тънимъни ми наби канчето, че съм дедо на внучките, а в кръчмата съм си съвсем нормален пиьеница. И аз кво - съобразявам се. Ама още от миналото десетилетие съм си се нарекъл дедо, оти си е тъй. А ти много готино го вмъкваш, така че, както ти аресва - тъй.
                      Кабернето с кво да го заменим - нещо мерло, мавруд, или па сега модерните сира по мерло, или тем подобни? Помогни си сама, за да мога и аз да помогна!
                      Наздраве!
                      ("Сладурани" използвах тук с най-готино чувство. Иначе нарезах един с това обръщение - той си знае)
                      И това ще мине ...

                      Коментар


                      • [QUOTE=Lelq;n3614544] 20.05.2020, 18:56



                        Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                        [ATTACH=CONFIG]n3601468[/ATTACH] ЧРД , Бобсън !



                        Това за мен ли беше? Само боб не съм бил. Но щом го връзваш некъде, тъй да върви.






                        Ма , ако трябва и на теб ще честитя[/QUOTEА]

                        Аааа, лелче, нещо не може се разберем с теб. Аз съм ти намекнал, дето не съм Бобсън, ама нещо си си го харесала този Боби и на него държиш. Не знам дали не беше от некоя тв-пиеса, но понеже не усещам препратката, не мога да вържа. Да не е пък от оня любим мой филм "За къде пътувате?" Там май имаше неква подобна фраза. Но там персонажите беха по-интелигентски ориентирани от мен. Та ако ме светнеш кой тоя Боб, де сънува и какво сънува, ше ме улесниш. Наздраве с каберне ли рече, ти било любимото!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Човекът на възраст, пък ти Lelq, аз - Кака. Дан вземем да го уморим с таз групова ... терапия. Дай да се редуваме, за по-сигурно.
                          Наздраве!
                          Както решите , стига лечението да е резултатно

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                            Аре са - Леля си знае, не я учи как се отива на терапефт. Само и само да ме уморите се чудите кви ингилъци да праите. Тя Криситу като се обади, има да завиждате. То детето иска друго, ама аз ще я разбера. Чесно....
                            Тука е храм и се подхожда с примирение.... (Иначе може да се разлее ваксината)
                            Наздраве, сладурани!

                            ПП - Тънимъни, забележи - Леля ме нарече дедо, аз се съобразявам със забелешката.
                            Да се обърнеш към мъж с внуци с /дядо/ е проява на уважение . Титла , един вид .
                            Що толко ви притеснява в Кръчмата , разговори и теми за възраст/старост ? Дет вика Грую "всички ще Омрем"/остареем/

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Човекът на възраст, пък ти Lelq, аз - Кака. Дан вземем да го уморим с таз групова ... терапия. Дай да се редуваме, за по-сигурно.
                              Наздраве!
                              Аре са - Леля си знае, не я учи как се отива на терапефт. Само и само да ме уморите се чудите кви ингилъци да праите. Тя Криситу като се обади, има да завиждате. То детето иска друго, ама аз ще я разбера. Чесно....
                              Тука е храм и се подхожда с примирение.... (Иначе може да се разлее ваксината)
                              Наздраве, сладурани!

                              ПП - Тънимъни, забележи - Леля ме нарече дедо, аз се съобразявам със забелешката.
                              И това ще мине ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                                Няма и нужда да дава и да губим време. Да поставя диагноза и да почва терапията . Груповата е по-вървежна
                                Човекът на възраст, пък ти Lelq, аз - Кака. Дан вземем да го уморим с таз групова ... терапия. Дай да се редуваме, за по-сигурно.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X