IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
    Това го пусни в темата с вицовете. Киро и Грую твърдят, че съм дддд, пък то ще излезе че съм обикновен Тракторист!
    Никъде не говоря за минали ваши отношения.

    Не споменавам и за ваши бъдещи отношения.

    Единствено казвам, че ти изработи две сполучливи тези, които тя още по-сполучливо разви.

    Това беше причина за извода ми, че много добре се допълвате като двойка: мъж-жена.

    Разбира се, това не е достатъчно условие за подобни взаимоотношения.

    Нямам повече обяснения по темата.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      Еба го, а аз си мислех, че съм умен, пък ти ме псуваш и ми говориш нещо за тока
      Наздраве, нищо че си апокалиптик
      Нищо от горноизложеното не е вярно, но все пак - наздраве!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
        Да, малко като на "камък/ножица/хартия".
        Имаше некво такова понятие нетранзитивен парадокс - "А бие Б", "Б бие Ц", но... "Ц бие А" (по некви параметри) Има интересна история за едни боксьори Форман, Али, Фрейzър и некъв смахнат математик, който предвидил и трите резултата, (спечелил много парЕта. доколкото е вярно , но аз не вярвам на 100% на тази история )
        Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
        Ама кажи поне едно "Наздраве!", че да не сме съвсем офтопик.
        https://youtu.be/6z7IM8El2Vo
        Наздраве, казах
        https://www.youtube.com/watch?v=8ATyQKLvIeE
        Last edited by precakanoto; 24.06.2020, 23:16.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
          Това е трудно за обяснение. Но еднаквите буквички не са важни. Типовете са думи.
          Близостта е принадлежност към общо психологическо пространство и подобен светоглед.

          В дискутирания случай - силова експанзия в съчетание с остър усет за хода на историята, за съдбоносност на решения и събития. Импанзията намира израз в логика, строги закони и стратегическо мислене.
          Туй за мен ли ва? Еба го, а аз си мислех, че съм умен, пък ти ме псуваш и ми говориш нещо за тока
          Наздраве, нищо че си апокалиптик Помня, имаще един, дето беше заложил за края на света към определена дата в някакво буки в англия - кой ли щеше да му плати печалбата в случай на успех. Логика, баце
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
            Май всеки личностен тип има своите плюсове и минуси.
            Да, малко като на "камък/ножица/хартия".
            Ама кажи поне едно "Наздраве!", че да не сме съвсем офтопик.
            https://youtu.be/6z7IM8El2Vo

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
              Това е трудно за обяснение. Но еднаквите буквички не са важни. Типовете са думи.
              Близостта е принадлежност към общо психологическо пространство и подобен светоглед.
              не съм спецялист но да призная, - нещо такова усещам, че буквичките не са толкова важни колкото думите (по интуиция )
              Май всеки личностен тип има своите плюсове и минуси. Още по-интересно става, когато се разгледа и съответното количествено присъствие, - това, че някои са 3% а други 13% (примерно)- мисля, че и математиката може да даде принос в опит за разбиране на това несъотвествие
              Last edited by precakanoto; 24.06.2020, 22:40.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                Няма как да се обидя, при положение, че запомних твърдението ти, че типовете са дискретни велични
                А как оценяваш близостта, - като повече "еднакви буквички" или по някакъв друг смисъл
                Това е трудно за обяснение. Но еднаквите буквички не са важни. Типовете са думи.
                Близостта е принадлежност към общо психологическо пространство и подобен светоглед.

                В дискутирания случай - силова експанзия в съчетание с остър усет за хода на историята, за съдбоносност на решения и събития. Импанзията намира израз в логика, строги закони и стратегическо мислене.
                Last edited by Ender; 24.06.2020, 22:35.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                  Благодаря, че зададохте този въпрос!
                  Не, различни са, но споделят общи ценности и имат високо ниво на съвместимост и разбиране. По-близко са до теб, отколкото до мен. (не е обида)
                  Няма как да се обидя, при положение, че запомних твърдението ти, че типовете са дискретни велични
                  А как оценяваш близостта, - като повече "еднакви буквички" или по някакъв друг смисъл

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                    Кирето и Груйчето от един един и същ личностен тип ли са
                    Благодаря, че зададохте този въпрос!
                    Не, различни са, но споделят общи ценности и имат високо ниво на съвместимост и разбиране. По-близко са до теб, отколкото до мен. (не е обида)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                      Това го пусни в темата с вицовете. Киро и Грую твърдят, че съм дддд, пък то ще излезе че съм обикновен Тракторист!
                      Кирето и Груйчето от един един и същ личностен тип ли са като на Бъфет !?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                        Той пуска тезата, ти я доразвиваш. Екипната работа не ви е чужда, ако сте екип, в рамките на двойката мъж-жена.
                        Това си помислих и го написах, без връзка с темата. Бъдете здрави.
                        ​​​​​​
                        Това го пусни в темата с вицовете. Киро и Грую твърдят, че съм дддд, пък то ще излезе че съм обикновен Тракторист!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                          Така ли? И какво се промени..?
                          Наздраве!
                          Ааа, загрях, интересуваш се дали пък сега си падам по мъже.

                          Дано не те разочаровам, но продължавам да не си падам.

                          За всеки случай, ако има нещо, моля за извинение.



                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                            Ще ти отговоря за последно, вън от съществото на поста ти: с въпросния "импресарио" - доста добре се допълвате. Той пуска тезата, ти я доразвиваш. Екипната работа не ви е чужда, ако сте екип, в рамките на двойката мъж-жена.

                            Това си помислих и го написах, без връзка с темата. Бъдете здрави.

                            ​​​​​​
                            (съобразявай се моля с решението ми - да НЕ комуникираш с мен!)
                            ​​​​​​
                            добре добре добре добре добре
                            ок ок ок ок ок ок ок ок ок ок ок
                            лека ви нощ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

                              Не ся сложни бе
                              май пак почна да ме хваща водката ...
                              гледай сея аз как го правих ... да първо бедра, крака, после дупенце... после снимка на лицето ти с очила ... аз викамм да спрем до очилата щото както се казва анонимността ви е гарантиирана
                              никой нема да снае кой си щото ще си с очила ... и импресариото ендера няма да те издаде щото ще взема едни 30 % от всяко представление
                              наздраве пияндета анонимни

                              Ще ти отговоря за последно, вън от съществото на поста ти: с въпросния "импресарио" - доста добре се допълвате. Той пуска тезата, ти я доразвиваш. Екипната работа не ви е чужда, ако сте екип, в рамките на двойката мъж-жена.

                              Това си помислих и го написах, без връзка с темата. Бъдете здрави.

                              ​​​​​​
                              (съобразявай се моля с решението ми - да НЕ комуникираш с мен!)
                              ​​​​​​

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

                                Аватарът ти изглежда като пресниман от снимка в блестяща рамка.
                                От стената в хола на любимия ли е?
                                снимката си ми е истинска ама съвсем истинска
                                да съсс севткавица е правено и исках леко да е осветено част от лицето ми и се получи нещо такова
                                единствената намесъ беше че сложих един ефект от едно пирложение за снимки и пикселите леко размазаха синмката и добре се получи но лицето ми си е добре изразено и ясно все пак
                                тая снимка момчето ми си я сложи на десктопа на лаптопа си и на номера ми като му звъня тя се показва ...
                                та значи снимката не е в рамка и на сстена

                                Коментар

                                Working...
                                X