IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добре де, Тънъмънче, от 8 и 04 си отворила кръчмата. Може ли такова нещо, немате ли дисциплина, на това ли са ви учили родителите, в училище!!!
    Как може да е затворено от 6 до 8.04? Питам аз и отговор не ща.
    Хайде за всички по едно ирландско, с по-малко кафе, че е петък, разбииш ли...
    И това ще мине ...

    Коментар


    • Last edited by фръцла ежкова; 22.02.2013, 10:48.
      Poli Човек е дълго изречение, написано с много любов и вдъхновение, ала пълно с правописни грешки

      Коментар


      • Първоначално изпратено от фръцла ежкова Разгледай мнение
        Наивник няма как иначе, едното следване носи приходи повече, за да може да се плаща другото, което ми е на сърце Пък и да си призная се справям много по-добре от колеги, които си висят по цял ден на лекции и накрая пак не знаят нищо
        Не говорим само за справянето. Аз също се справях брилянтно, но някъде между бачкането и ученето ми се губят едни години, наречени "Студентски живот". Не че съжалявам, но.....
        Уф, излязох да изпуша една цигара ебаси студа е навън
        Едно малко коняче за сгряване

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
          До никъде няма да я докараш така Ама кво да се прави, като се замисля, навремето аз се ожених в обедната почивка
          Наивник няма как иначе, едното следване носи приходи повече, за да може да се плаща другото, което ми е на сърце Пък и да си призная се справям много по-добре от колеги, които си висят по цял ден на лекции и накрая пак не знаят нищо
          Poli Човек е дълго изречение, написано с много любов и вдъхновение, ала пълно с правописни грешки

          Коментар


          • П.п. А инак с осигуряването 3 са осигуряванията. Задължителен НоЙ, допълнително задължително /УПФ/ и Доброволно което не е задължително

            Коментар


            • Първоначално изпратено от фръцла ежкова Разгледай мнение
              На обяд имам изпит (ще бягам в обедната почивка да го взимам, добре че го сложиха по това време...) Дано ми го дадат
              До никъде няма да я докараш така Ама кво да се прави, като се замисля, навремето аз се ожених в обедната почивка

              Коментар


              • Last edited by фръцла ежкова; 22.02.2013, 10:48.
                Poli Човек е дълго изречение, написано с много любов и вдъхновение, ала пълно с правописни грешки

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                  Ни мой тъй, малките сметки аз ги плащам !!!
                  Ся я втасахми. Наложително е да търсим трети, дет ща плаща големити сметки
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    Личи си!
                    Да изпием по едно кайве. Нека мойто ирланско, твойто - какво ти ти сърце иска Но днес аз ще развържа кесията.
                    Ни мой тъй, малките сметки аз ги плащам !!!
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                      На маса съм патриотин !!!

                      http://www.youtube.com/watch?feature...&v=6YOKxKFAgrw
                      Личи си!
                      Да изпием по едно кайве. Нека мойто ирланско, твойто - какво ти ти сърце иска Но днес аз ще развържа кесията.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • http://www.youtube.com/watch?feature...&v=ec0Hxc5rPsI
                        Баба ме научи на много неща.
                        tnm

                        Коментар


                        • На маса съм патриотин !!!

                          http://www.youtube.com/watch?feature...&v=6YOKxKFAgrw
                          Баба ме научи на много неща.
                          tnm

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
                            Ужасно отново са се появили любители на чашката порока е до гроб кампанията ми против алкохолизма продължава
                            Айди сига, не са разстройвай! Сипи си една чашка, за да преглътнеш поражението по-лесно.

                            Наздраве на пиещите!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
                              Ужасно отново са се появили любители на чашката порока е до гроб кампанията ми против алкохолизма продължава
                              Никакъв алкохолизъм!!!
                              Само кротко пиенье, апване, ....,..... ей тъй на....
                              Гледам мачле по талавизора и не се алкохолизирам. Чесно.
                              И това ще мине ...

                              Коментар


                              • Ужасно отново са се появили любители на чашката порока е до гроб кампанията ми против алкохолизма продължава

                                Коментар

                                Working...
                                X