IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Наздраве, наздраве!!!

    П.П. От едната любезност, вземеш да уточниш сорта
    Кой сорт? Твоят сорт е "Серт". Кака от сорт "Серт"

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Като шивашки. Н-ве, Д-ке!
      Наздраве, наздраве!!!

      П.П. От едната любезност, вземеш да уточниш сорта
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Ъхъ, баш гъвкав и пластичен - като дърводелски метър.
        Наздраве, Мрънкало!
        Като шивашки. Н-ве, Д-ке!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
          Тия сочните сливи лесно се белят и като ги разголиш, остава само сочно месо. И костилка. Малка.
          Ъхъ, баш гъвкав и пластичен - като дърводелски метър.
          Наздраве, Мрънкало!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            може и да я сцепи по средата, знаеш ли Аз лично предпочитам да сцепя някоя прасковка де, ма всеки с предпочитанията си.
            Наздраве!
            Тия сочните сливи лесно се белят и като ги разголиш, остава само сочно месо. И костилка. Малка.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              Откак тнм ги изрази в мерена реч, нищо не може да ме учуди Дори и преди стотния километър от София!
              Наздраве!
              Аз пък съм изненадана, че си се учудил заради тази ми форма на изразяване. Арахната кат задрънка на лирата и мен веднага ме избива на рими
              Наздраве, хаджи!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Мани,манииии.Сега ще се появи и ще започне да се оправдава, дето му е трудно да се възкачва
                Наздраве!
                Няма оправдания - сам си бера плодовете. Докато мога. Гъвкав и пъргав съм още. Поне за плодови вкусотии.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                  Тъй, тъй...
                  Всека слива примира от нетърпение кога Тарантул ще се качи връз нея.....( ако не за друго, поне да я пречупи надве...)

                  Наздраве !
                  Ако щеш да знаеш, понеже малко са сливите на сочната слива, та станаха едри и пембени. Ма нема за теб. Обрах ги. Нектарини има вече, но за прасковка ще чакаш. Освен ако Кака не ти даде. Да ти дават дано!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    А аз си мислех, че само аз съм изперкал и ръся простотии.....
                    Ръсенето на простотии е запазена марка на клиентелата на Кръчмата. Вярно, като слънчасаме ставаме още по-духовити.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Все пак хубава ракия става и от круши.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        А аз си мислех, че само аз съм изперкал и ръся простотии.....
                        Откак тнм ги изрази в мерена реч, нищо не може да ме учуди Дори и преди стотния километър от София!
                        Наздраве!
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • А аз си мислех, че само аз съм изперкал и ръся простотии.....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            може и да я сцепи по средата, знаеш ли Аз лично предпочитам да сцепя някоя прасковка де, ма всеки с предпочитанията си.
                            Наздраве!
                            Това тук Кръчма, а не кооперативния пазар. Каквото има, това ще е. Личните предпочитания на сто километра след табелата на Голямо село
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                              Тъй, тъй...
                              Всека слива примира от нетърпение кога Тарантул ще се качи връз нея.....( ако не за друго, поне да я пречупи надве...)

                              Наздраве !
                              Мани,манииии.Сега ще се появи и ще започне да се оправдава, дето му е трудно да се възкачва
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                може и да я сцепи по средата, знаеш ли Аз лично предпочитам да сцепя някоя прасковка де, ма всеки с предпочитанията си.
                                Наздраве!
                                какъв аватар си имаш па за прасковки си мечтае
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X