IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    АЗ съм чувал, че направо се ръфала.....
    Малий, тази година имам разсад за продаване......Досаждам на всички колеги като им давам да садят....Тнм , ще пратя една връзка до "баба на село"...

    пп Тази буря да не ти отнесе изолацията....?
    Преди 3-4 г на хижа Мальовица едни образи лепят изолация, но като без пари....Нито теракол, нито дюбели в достатъчно количество.....Минаваме и като задуха един вятър им свали половината плоскости....Хич не им беше до смях....
    Изолацията ми е вътрешна. Направих я както ме посъветва - с фибран. Там проблеми нямам. Обаче едната щора даде фира
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от фръцла ежкова Разгледай мнение
      Кой ще сподели .....? Как се яде ей това чудо на чудесата - наречено пушена сельодка, обаче с вътрешности

      С повече водка...На втората чаша се яде с главата, а на третата се спира с чистенето....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
        Сега ще ти накъсам на ситно един "айсберг" /тази салата се късала, не се режела/ с повечко пресен лук. Репички и краставица искаш ли да сложа?

        П.П. На мен ми сипете нещо по-силно, че голем стрес изживях нощеска
        Наздраве!
        АЗ съм чувал, че направо се ръфала.....
        Малий, тази година имам разсад за продаване......Досаждам на всички колеги като им давам да садят....Тнм , ще пратя една връзка до "баба на село"...

        пп Тази буря да не ти отнесе изолацията....?
        Преди 3-4 г на хижа Мальовица едни образи лепят изолация, но като без пари....Нито теракол, нито дюбели в достатъчно количество.....Минаваме и като задуха един вятър им свали половината плоскости....Хич не им беше до смях....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение

          Пийте си го без мене !!!
          Подкупът се приема. Аз ша си трая и няма да та сдавам какви ги вършиш.
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
            За цялата кръчма - НАЗДРАВЕ!
            Днес е петък, все пак, гледам разнообразни питиета, аз като по-опитен (готин лаф за възраст) ще си остана и ще сипя на всеки желаещ "най-обикновена" гроздова ракийка от Айтос (4 литра), нещо салатка има ли кой да спретне?!?
            Сега ще ти накъсам на ситно един "айсберг" /тази салата се късала, не се режела/ с повечко пресен лук. Репички и краставица искаш ли да сложа?

            П.П. На мен ми сипете нещо по-силно, че голем стрес изживях нощеска
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • За цялата кръчма - НАЗДРАВЕ!
              Днес е петък, все пак, гледам разнообразни питиета, аз като по-опитен (готин лаф за възраст) ще си остана и ще сипя на всеки желаещ "най-обикновена" гроздова ракийка от Айтос (4 литра), нещо салатка има ли кой да спретне?!?
              И това ще мине ...

              Коментар



              • Пийте си го без мене !!!
                Баба ме научи на много неща.
                tnm

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  С посипване на главата с пепел няма да стане!
                  Ние с Бенджи сме корумпирани. Давай една бутилка с отлежал ром и ние удобно ща забравим за прегрешенията ти
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • http://www.youtube.com/watch?v=Z1Y26nBELlM
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                      Посипвам си главата с пепел !!!
                      http://www.youtube.com/watch?feature...&v=qcdjRAepnUo
                      С посипване на главата с пепел няма да стане!
                      Ние с Бенджи сме корумпирани. Давай една бутилка с отлежал ром и ние удобно ща забравим за прегрешенията ти
                      Last edited by tnm; 14.03.2013, 20:45.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Има ли звън на чаши?

                        Коментар


                        • Посипвам си главата с пепел !!!
                          http://www.youtube.com/watch?feature...&v=qcdjRAepnUo
                          Баба ме научи на много неща.
                          tnm

                          Коментар


                          • Мечо си проси банване от Кръчмата ...
                            Колчо, требва да засилиме музикалния контрол ми се струва.
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              Малееее, Колето и Бенджи ша получат уртикария. Туй тук е метъл Кръчма, а не чалга дискотека
                              Сори, нема се пофтори
                              Баба ме научи на много неща.
                              tnm

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                                Дава се на прасетата
                                И после прасетата ...
                                http://www.youtube.com/watch?feature...&v=CLH65Y3OZdM
                                Малееее, Колето и Бенджи ша получат уртикария. Туй тук е метъл Кръчма, а не чалга дискотека
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X