IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
    Хммм, ко излезе!? Аз съм най-голямата пиянка у Кръчмата
    Хвала на мене / и на тез, дет ма търпят/!
    Наздраве!
    Хвала...Хвала....
    Ноо, най вече на тези, дет та търпят.....
    Малийй, бях по улиците...Направо ме издуха..вятарът.
    Обядната бира ми излезна през ушите....

    Коментар


    • Хммм, ко излезе!? Аз съм най-голямата пиянка у Кръчмата
      Хвала на мене / и на тез, дет ма търпят/!
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
        много се умълчахте тук...то движения за печалба има много...или друго....не всичко е пари в този живот...и не само в този...хайде наздраве....и успех и занапред
        Пих една чаша бяло вино от черно грозде. Ама, както думат добруджанци, виното бая кораво ще дойде.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • много се умълчахте тук...то движения за печалба има много...или друго....не всичко е пари в този живот...и не само в този...хайде наздраве....и успех и занапред

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение
            edno ми е винено тая вечер, така ми ври отвътре, че мога се сбора с некоя префърцунена мечка или некой хилав бик.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
              Кой ко ша почерпи?
              edno ми е винено тая вечер, така ми ври отвътре, че мога се сбора с некоя префърцунена мечка или некой хилав бик.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                Кой ко ша почерпи?
                понеже "гледам" че си на ракия ще ти сипя една по повод хубавия БФБ ден...аз съм на винце...ха наздраве на всички дали повод на душата да се отпусне

                Коментар


                • Кой ко ша почерпи?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение

                    Полуде ли .... ако си отделя устните от бутилката и току виж друг я е захапал
                    И после ше гледам умно

                    Наздраве!
                    ще отворим друга не се притеснявай за това!!!!
                    въпроса е дамите да не се отегчат през това време!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                      Дамите в Кръчмата вече по парфюми а вие не викате .... Баси ....Вече се чувствам дисидент .....

                      Полуде ли .... ако си отделя устните от бутилката и току виж друг я е захапал
                      И после ше гледам умно

                      Наздраве!
                      Страхът трудно се преодолява само със знания

                      Коментар


                      • Дамите в Кръчмата вече по парфюми а вие не викате .... Баси ....Вече се чувствам дисидент .....
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • след този хубав ден е време да се поотпуснем в кръчмата

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
                            O ... пролетта е в пълната си сила - топлинка,птички,пчелички .... и аз,Търтеят
                            От утре,4 дни поред,съм из поляните и нивята .... излети,комбинирани с търсенето на заровени или загубени съкровища .... повеке ще наблегна на излетите



                            Тя,бозата е само за наплИване на недоброжелатели бре
                            Любител археолог на свободна практика Ще проверяваш пролетната угар, а?
                            Наздраве, с какво там ти е останало из бутилките!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              Братчед, как е в Добруджанска Чужденеция? Надявам се, снегът е още поне метър!?
                              O ... пролетта е в пълната си сила - топлинка,птички,пчелички .... и аз,Търтеят
                              От утре,4 дни поред,съм из поляните и нивята .... излети,комбинирани с търсенето на заровени или загубени съкровища .... повеке ще наблегна на излетите

                              Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              П.П. А бе вие с Мечо таз Кръчма я обърнахте на бузъджийница, бре
                              Тя,бозата е само за наплИване на недоброжелатели бре
                              Страхът трудно се преодолява само със знания

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                Коле, каква е тази бира в 9ч....
                                Направо ме депресираш.....Отивам да ти правя задочна компания.....
                                Не издържам вече..
                                Наздраве !
                                ми ...
                                понЕкога, Чиче, е тЕ такА, заран, си отпушвам една (1) биричка ...
                                Изключително приятно се случва ...
                                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                                Коментар

                                Working...
                                X