IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq
    Наздраве !
    Маниии, разсипаха ми психиката точно преди новогодишните празници с таз почерпка
    Наздраве!

    П.П. Шегувам. Поводът си заслужаваше разливането на алкохол по чашите
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
      Хммм, ае сега. Няма още 20:00 часа, а ти се оплакваш, Не си попадала на лешояди
      Лешоядите до 20:00 часа стоят гладни и жадни, след като предният ден са били на полусварен боб, да им се разшири корема, за да могат на почерпушката да ядат и пият за двама

      Наздраве!!!
      Лешоядите, Мамун, са дневни хищни птици. Теа като заседнаха в 12 на обяд и започнаха с претенциите. Изнудвачи, значи ....
      Добре, че надвечер бях на друго мероприятие, та се отървах. Те може и да са продължили
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
        Сипете, че днес ме накараха да черпя за вчерашния повод в реална кръчма и ми объркаха синусовия ритъм на сърцето
        Още не мога да се освестя. Дълго селекционираната в мен еснафска кръв напрао се пресече. Манииии, откъде се взеха толку лешояди около мен. Съм в потрес.
        Наздраве!
        Хммм, ае сега. Няма още 20:00 часа, а ти се оплакваш, Не си попадала на лешояди
        Лешоядите до 20:00 часа стоят гладни и жадни, след като предният ден са били на полусварен боб, да им се разшири корема, за да могат на почерпушката да ядат и пият за двама

        Наздраве!!!

        Коментар


        • Сипете, че днес ме накараха да черпя за вчерашния повод в реална кръчма и ми объркаха синусовия ритъм на сърцето
          Още не мога да се освестя. Дълго селекционираната в мен еснафска кръв напрао се пресече. Манииии, откъде се взеха толку лешояди около мен. Съм в потрес.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
            Е тва е рецензе

            Така искам да ми се препоръчва.
            Убаво.
            Да видим,други предложения....
            Алооуу ...
            Виж си заявката...:
            ...."с цена трицифрена сума"...Да не съм луд да харча такива пари за пиене....
            ( като сметне човек на моята възраст - ако е със консумация..мооооже...)

            Мое да съм 50 + но помня кът слон......

            Тази Метакса е супер....И една Плиска от 10 или 15 г също ти препоръчвам - до 15 и 25 лв са..

            пп Подпукал съм виното...
            НАЗДРАВЕ !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
              'земи си една МЕТАХА 7* - мнооо е блага...

              Метакса 7 звезди Бренди и коняк / бренди / Метакса

              Като един от най-изисканите представители от семейството на марката Metaxa, 7 stars е въплъщение на изтънчеността и мистичността на гръцката земя.

              Вдъхновена от древната гръцка амфора, изящната бутилка приютява най-фините винени дестилати на избата, отлежали седем години в дъбови бъчви, миксирани със стари и ароматни мускатови вина от Егейските острови Самос и Лимнос и подправени с тайната рецепта на марката — микс от средиземноморски растения и розов цвят.

              Веднага след отварянето на бутилката Metaxa 7 Stars, ни посреща деликатен аромат на мускат и дъб, последвани от сладка ванилия и пикантни подправки.
              Е тва е рецензе

              Така искам да ми се препоръчва.
              Убаво.
              Да видим,други предложения....
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                Не,благодаря,сакам коняче,имам едно 40-годишно у дома,ама ми е скъп подарък,не ми се отваря,не и за тъпа нова година.
                'земи си една МЕТАХА 7* - мнооо е блага...

                Метакса 7 звезди Бренди и коняк / бренди / Метакса

                Като един от най-изисканите представители от семейството на марката Metaxa, 7 stars е въплъщение на изтънчеността и мистичността на гръцката земя.

                Вдъхновена от древната гръцка амфора, изящната бутилка приютява най-фините винени дестилати на избата, отлежали седем години в дъбови бъчви, миксирани със стари и ароматни мускатови вина от Егейските острови Самос и Лимнос и подправени с тайната рецепта на марката — микс от средиземноморски растения и розов цвят.

                Веднага след отварянето на бутилката Metaxa 7 Stars, ни посреща деликатен аромат на мускат и дъб, последвани от сладка ванилия и пикантни подправки.
                "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq
                  Значи , изброявам ти слагай . Алкохолът го съобрази с мезетата и вкусовете на клиентелата . Та , морски дарове , червени меса , топла кухня , сирена ... Десертите по-късно ! Да !
                  Уф мъ лЕля...
                  ДЕТАЙЛИ дай за поводът...
                  Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq
                    Добро утро ! Черпя ! От всичко , по много! Готин ден, Кръчма !
                    Леля !
                    дай ДЕТАЙЛИ !!!
                    ДЕТАЙЛИ ДАЙ !!!
                    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                    Коментар


                    • Сипете .....
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Добро утро !

                        Приятен и весел ден !

                        пп Днес ще пием или ще правим гимнастика... ?
                        Last edited by 4i40; 17.12.2015, 11:44.

                        Коментар


                        • Коментар


                          • Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


                              Наздраве на Кръчмата !
                              Тва му е убавото на новогодишните банкети, че се разминаваш с жената....Тя сега някъде празнува, а аз си пробвам виното което купих днес..... Няма мрънкане, втора или трета чаша си сипвам....Пека си мръвка и бича вино....Само като се върне ще трябва да ми мери кръвното...... Идилия.....

                              Има незабравими детски спомени....На Нова година в 9 или 10 клас, се събираме след 12 ч и аз изпивам една бутилка Слънчев удар..Тръгвам си в 4 и един час обикалям града, пиян като кирка....Студ, сняг, лед...Трябва да влезна в норма.....

                              Ехх, времена...Когато се обичахме, без да се събличаме...

                              Наздраве !
                              Грехота е да пиеш зад гърба на жената. Това никогаш нема ти го прости.

                              Коментар


                              • Ех мили спомени
                                И аз имам,ама....айде няма да ви ангажирам
                                Та какво стана с конячето?
                                Само тнм даде отговор
                                Имам винено бренди-Преслав от 1975,със сертификат
                                Ама хенесито......,ох не знам
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X