IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


    Алооу, неориентираното....Кви ги пишеш, че след бутилка вино ( за двама ), не мога да ги асимилирам......

    Много съм хепи като докосна нещо материално......Ако е от висша органична материя ставам още по......

    Децата се възпитават с бой докато са малки....и забравят....

    После с убеждения и лекции....Ако не помогнат приказките, пак с бой.....
    незнам чичо, готови решения няма. Волтер бидейки баща на педагогиката е нямал време за собствените си деца. От друга страна винаги съм се питало как са подходили бащите на Нютон, Леонардо или Архимед....
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      Нормално,
      ама така е за всички :))
      и сега в момента за да стане велик с по-голяма вероятност като му се внесе и афинитет към чистата абстракция - като математика например, иначе цял живот девойки, къде е чувството от живота, великата космическа мисъл и щастието от преражадането )))) материята никого не е довела до щастие ))))
      и никакви извинения - дисциплина, игра, логика и вероятност )))


      Алооу, неориентираното....Кви ги пишеш, че след бутилка вино ( за двама ), не мога да ги асимилирам......

      Много съм хепи като докосна нещо материално......Ако е от висша органична материя ставам още по......

      Децата се възпитават с бой докато са малки....и забравят....

      После с убеждения и лекции....Ако не помогнат приказките, пак с бой.....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
        В интерес на истината, по-дребната 1/3-та пълноправен член на домочадието не е дете, а младеж, при това доста по-висок от мен. Но понеже все още е непълнолетен, аз определям как да стават нещата.
        На този етап от физиологичното и емоционално развитие, проявява жив интерес към девойките, което си е за радост
        Нормално,
        ама така е за всички :))
        и сега в момента за да стане велик с по-голяма вероятност да му се внесе и афинитет към чистата абстракция - като математика например, иначе цял живот девойки, къде е чувството от живота, великата космическа мисъл и щастието от преражадането )))) материята никого не е довела до щастие ))))
        и никакви извинения - дисциплина, игра, логика и вероятност )))
        Last edited by precakanoto; 09.01.2016, 14:19.
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
          ти си гуру на мотивационните теории, а подкрепени с любов вършат чудеса ))

          Тънъмъ ) говорила си с него що така и какво му е интересно и как мисли да го постигне

          Какво мислите за извънучилищното образование?
          Една приятелка го прилага засега изключително успешно, в смисъл, детето им се обучава според семейния съвет

          Хайде да се вмъкна в темата с едно Наздраве )
          В интерес на истината, по-дребната 1/3-та пълноправен член на домочадието не е дете, а младеж, при това доста по-висок от мен. Но понеже все още е непълнолетен, аз определям как да стават нещата.
          На този етап от физиологичното и емоционално развитие, проявява жив интерес към девойките, което си е за радост
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
            стига бе верно ли ?
            моя опит (ограничен) като педагог е че е добре да му се влезе в положението на тинейджъра за да не те чувства заплаха, но да усеща че има някой който го обича, въпреки всичко , и тогава да му се поиска да направи невъзможни (за него) неща, а след като ги направи да се чувства горд от себе си ))))) апетита да идва с яденето
            както казал газдов - бой и работа ))))))))))
            ти си гуру на мотивационните теории, а подкрепени с любов вършат чудеса ))

            Тънъмъ ) говорила си с него що така и какво му е интересно и как мисли да го постигне

            Какво мислите за извънучилищното образование?
            Една приятелка го прилага засега изключително успешно, в смисъл, детето им се обучава според семейния съвет

            Хайде да се вмъкна в темата с едно Наздраве )

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
              стига бе верно ли ?
              моя опит (ограничен) като педагог е че е добре да му се влезе в положението на тинейджъра за да не те чувства заплаха, но да усеща че има някой който го обича, въпреки всичко , и тогава да му се поиска да направи невъзможни (за него) неща, а след като ги направи да се чувства горд от себе си ))))) апетита да идва с яденето
              както казал газдов - бой и работа ))))))))))
              Тез трепети при нас вече са минало. Мързелив е като мен, но е много сръчен - като баща си. Знае си, че почти всичко, с което се захване, ще му се случи.
              Наздраве, де!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                Като измислиш - сподели!!!
                Днес след олимпиадата по инглиш ще се донесе с още лапета, щели да правят канал в ютуб за нещо си....
                А Робинзон Крузо и Граф Монте Кристо си стоят непрочетени
                Това с олимпиадите, отдавна сме го "отсвирили" А книгите се направо опасни - ха си ги пипнал, ха те е ударил тока
                Сега иска да ходи на рожден ден извън хабитата и аз му казах, че предвид последната страница от бележника, хич не му се полагат такива удоволствия. Ама бих могла да склоня, ако за известно време не чувам думите и словосъчетанията - " не мога", "няма" и "ама, защо".
                В момента ходи и подсмърча, но изпълнява по-добре от дебелото псе всички команди, които му подавам
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  Аз съм в творческа почивка откъм пиенето. Трябва да съм със свеж акъл, щото измислям как да тормозя по-дребната 1/3-та пълноправен член на домочадието.
                  стига бе верно ли ?
                  моя опит (ограничен) като педагог е че е добре да му се влезе в положението на тинейджъра за да не те чувства заплаха, но да усеща че има някой който го обича, въпреки всичко , и тогава да му се поиска да направи невъзможни (за него) неща, а след като ги направи да се чувства горд от себе си ))))) апетита да идва с яденето
                  както казал газдов - бой и работа ))))))))))
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    Аз съм в творческа почивка откъм пиенето. Трябва да съм със свеж акъл, щото измислям как да тормозя по-дребната 1/3-та пълноправен член на домочадието.
                    Като измислиш - сподели!!!
                    Днес след олимпиадата по инглиш ще се донесе с още лапета, щели да правят канал в ютуб за нещо си....
                    А Робинзон Крузо и Граф Монте Кристо си стоят непрочетени

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                      Какви са тези арабски мотиви -

                      https://www.youtube.com/watch?v=fSnNoEA1y3A

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                        Какво става бе хора, още ли сте под масите??? Ставайте, че ще се простудите !!!
                        аз ли съм първото днеs което ще каже наздраве ))))
                        Аз съм в творческа почивка откъм пиенето. Трябва да съм със свеж акъл, щото измислям как да тормозя по-дребната 1/3-та пълноправен член на домочадието.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Какво става бе хора, още ли сте под масите??? Ставайте, че ще се простудите !!!
                          аз ли съм първото днеs което ще каже наздраве ))))
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq
                            Добра нощ ! Двоен бърбън и кутия шоколадови бонбони и масата в ъгъла . Благодаря !
                            https://www.youtube.com/watch?v=ACs5F1WkUbU
                            Хей лельо - с новьим годом
                            Какви са тези арабски мотиви - не на тероризма, не на упадъка ))
                            Поздрави
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                              Дубрутру,лайка за разкош
                              Стига с таз лайка бре...
                              Не трябва да се прекалява, освен за гаргара....

                              А гаргара и с ракия можеш да си правиш и след това да не я заносваш ....

                              Наздраве !

                              Навън убаво време, но малко повече духа.....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                                Дубрутру,лайка за разкош
                                Дан ша са изрусяваш!?
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X