IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
    Мдааааа, много си видяла и много си преживяла. Пиши на чичето, че твойта работа танцьорка, та да завижда надвесен над бюрото. Чиче, на всеки половин час требва се раздвижваш я с рок, я с реге, я с ръченица.
    Такава вихрушка ме е завъртяла, че съм три в едно..

    Сега си мисля за обяд......Всъщност не мога да мисля от глад....

    Приятен обяд !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
      Ехааа ..., 1962 година и годините, малко преди и малко след нея...
      https://www.youtube.com/watch?v=eh8eb_ACLl8
      Мдааааа, много си видяла и много си преживяла. Пиши на чичето, че твойта работа танцьорка, та да завижда надвесен над бюрото. Чиче, на всеки половин час требва се раздвижваш я с рок, я с реге, я с ръченица.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение



        Наздраве дружино!!! Сякаш вчера беше, когато подарих на приятел набор тва чудо за 17 годишния му рожден ден.
        Синковецът днес навърши 17. Почерпавам със същото
        Наздраве, да ти е жив и здрав "малкия"
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Добро утро !

          ЧЕкайте сега....Кви са тези пиенета и танци в работно време....

          На нищо не прилича....( абе май на нещо...)

          Приятен ден !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
            На примиерата ли си била? 1962 г. Бъзикам се, де.
            Ехааа ..., 1962 година и годините, малко преди и малко след нея...
            https://www.youtube.com/watch?v=eh8eb_ACLl8
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              Този филм съм го гледала като дете и си спомням, че доста се смях.
              Там имаше коментар на майката на фалшивия доктор, че някакви хора са "бугари" и превода беше "простаци" Мисля, че това е една от причината да изпитвам такива "нежни" чувства към комшиите
              Наздраве!
              Нушич е бил българомразец. Той е куцовлах от Македония и при сръбската окупация 1912 г. е провеждал терор над българите, май в Битоля беше комендант на града.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                Този филм съм го гледала като дете и си спомням, че доста се смях.
                Там имаше коментар на майката на фалшивия доктор, че някакви хора са "бугари" и превода беше "простаци" Мисля, че това е една от причината да изпитвам такива "нежни" чувства към комшиите
                Наздраве!
                На примиерата ли си била? 1962 г. Бъзикам се, де.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                  И понеже съм на тема сливовица и пр., възнамерявам да предложа темата "Виртуална кръчма" да си има официален представителен клип.
                  И така, предлагам класиката в жанра:
                  https://www.youtube.com/watch?v=EkHiXhebp1w
                  Ако до края на годината не постъпят конкурентни предложения, ще се приеме настоящия като най-подходящ.
                  П.п. Сещам се за още няколко клипа, съответстващи на генералната насока, но тях ще пусна като подкрепящи и съподчинени.
                  Този филм съм го гледала като дете и си спомням, че доста се смях.
                  Там имаше коментар на майката на фалшивия доктор, че някакви хора са "бугари" и превода беше "простаци" Мисля, че това е една от причината да изпитвам такива "нежни" чувства към комшиите
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • И понеже съм на тема сливовица и пр., възнамерявам да предложа темата "Виртуална кръчма" да си има официален представителен клип.
                    И така, предлагам класиката в жанра:
                    https://www.youtube.com/watch?v=EkHiXhebp1w
                    Ако до края на годината не постъпят конкурентни предложения, ще се приеме настоящия като най-подходящ.
                    П.п. Сещам се за още няколко клипа, съответстващи на генералната насока, но тях ще пусна като подкрепящи и съподчинени.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение



                      Наздраве дружино!!! Сякаш вчера беше, когато подарих на приятел набор тва чудо за 17 годишния му рожден ден.
                      Синковецът днес навърши 17. Почерпавам със същото
                      Да е жив и здрав малкия шебек и да продължава все така да ти носи радости!
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Малка облачна закуска със сливовица и седеф:
                        https://search.yahoo.com/yhs/search?...B8%D1%86%D0%B0
                        Първо замезвайте, после се подкрепяйте!

                        Коментар


                        • Да има много късмет малкото мамунче в живота!
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар





                          • Наздраве дружино!!! Сякаш вчера беше, когато подарих на приятел набор тва чудо за 17 годишния му рожден ден.
                            Синковецът днес навърши 17. Почерпавам със същото

                            Коментар


                            • Ко прайте ве, разпускате ли вече? Я е'но леко наздраве с бяло домашно винце, пъстърмичка, и нежен гръндж:

                              https://www.youtube.com/watch?v=67XeyhUj4ik

                              Last edited by kev; 10.02.2016, 21:20.

                              Коментар


                              • Песимистите чуват: "След малко!",
                                оптимистите чуват: "С лед, малко!",
                                а реалистите не се ослушват, а си сипват...
                                "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

                                Коментар

                                Working...
                                X