IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Айде сипете ...................
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Стегнахте ли масата? Нещо ич ви нема. Разхлаждане се задава. Време за освестяване от жегите и за възстановяване на добрите практики. Наздраве да е!
      http://vinaritrade.com/image.php?id=60903
      http://www.monitor.bg/media/articles...3/лозя.jpg
      http://skandalno.net/wp-content/them...=90&w=479&zc=1
      Last edited by Trakatrak'; 10.08.2016, 20:04.

      Коментар


      • Цитирам:

        Kiro Kiro е онлайн в момента
        Аватара на Kiro

        Заслужил
        инвеститор

        Мнения: 19,292

        Днес, 08:12

        Начално

        Жена:
        - Не останаха мъже - кой веган, кой гей, кой метросексуален, кой гони покемони...
        Мъж:
        - Не се отчайвай! Все още има прилични пияници!..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
          дубрутру

          айран!
          диня!
          Пъпеш, пъпеш, ма не повече от кило-два, че човек може се натрови. А бостан имаш ли? Там в Бургаско хубави пъпеши стават, но на закътано, по-далеч от морето.

          Коментар


          • дубрутру

            айран!
            диня!
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              Ама съм и аз ... Погрешно съм решила, че става въпрос за по-нежната, по- ентелигентната и по-умната част от човешкия род
              Наздраве!
              Така, де, пияндетата са най-нежната, най-ентелигентната и несъмнено по-умната половина от човечеството в сравнение с трезвениците. Да пием за това и ний да сме достатъчно хитри, че да не ни изпият цялото пиене!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                Що, ма, ако вади ракията, знайш ли колко пияндета са готови да извъртят по една салата. Дузина салатки на куп ще му се наредат на софрата, а той 13-ия свидетел на пресушаването на дамаджаната ще е.
                Ама съм и аз ... Погрешно съм решила, че става въпрос за по-нежната, по- ентелигентната и по-умната част от човешкия род
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  Ще, ще ... / чак да ти завиди човек на въображението/
                  Що, ма, ако вади ракията, знайш ли колко пияндета са готови да извъртят по една салата. Дузина салатки на куп ще му се наредат на софрата, а той 13-ия свидетел на пресушаването на дамаджаната ще е.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    Рекох, да не се оплаквате!
                    Наздраве!
                    Това не е оплакване. Това е самохвалба. че въпреки дългогодишните дезинфармации си стърча ухилен до уши напук на дезинформаторите. Да пием за това да сме захилени доволно дори кога сме до кръста в ла...та!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                      Да живей дезинформацията! Може келепир да има в тая работа. А не като при мен - само щети. Да пием за превръщането на негативите в ефективи. Чи... чи... чи... чиърс!
                      Рекох, да не се оплаквате!
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        [/B]


                        Глей ся, как ще пуснеш неправилно инфо за моята персона.....

                        Шъ вземе да се нареди опашка от желаещи да правят салата.....

                        Наздраве !
                        Ще, ще ... / чак да ти завиди човек на въображението/
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          [/B]


                          Глей ся, как ще пуснеш неправилно инфо за моята персона.....

                          Шъ вземе да се нареди опашка от желаещи да правят салата.....

                          Наздраве !
                          Да живей дезинформацията! Може келепир да има в тая работа. А не като при мен - само щети. Да пием за превръщането на негативите в ефективи. Чи... чи... чи... чиърс!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                            Навремето на един познат му носеха мед за подмазване. Ама той не ядеше. И хоп на мен цело бурканче 200 гр. наведнъж. И квоооо? - Мчи нищо особено, само де се облизвах продължително. Оттогава знам, без феромони и еротика нема се случва нищо съществено дори голем шоколад да ям. Пък некои от едно чайче с малко мед са готови да овършеят махалата.

                            П.п. Кое съкровище чекаш, твоето или нечие чуждо имане? Иманяр си ти...




                            Глей ся, как ще пуснеш неправилно инфо за моята персона.....

                            Шъ вземе да се нареди опашка от желаещи да правят салата.....

                            Наздраве !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Стига си завиждал бре...
                              Ти и две да омахаш, пак няма да ти помогнат...

                              Нагъвам чипс с бира и чакам съкровището да се върне, за да направи салатата за ракиджока...

                              Наздраве !
                              Навремето на един познат му носеха мед за подмазване. Ама той не ядеше. И хоп на мен цело бурканче 200 гр. наведнъж. И квоооо? - Мчи нищо особено, само де се облизвах продължително. Оттогава знам, без феромони и еротика нема се случва нищо съществено дори голем шоколад да ям. Пък некои от едно чайче с малко мед са готови да овършеят махалата.

                              П.п. Кое съкровище чекаш, твоето или нечие чуждо имане? Иманяр си ти...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                                Цяяяла тенекия с мед!? И после се чуди що забравя и всека сутрин драпа да уважи другата половина на спалнята. Явно вече се пуашиш от загуба на хормон и от обземащата те търтейщина, щом компенсираш с продуктите на малките работнички. И в ракийката дори добавяш, а?
                                Стига си завиждал бре...
                                Ти и две да омахаш, пак няма да ти помогнат...

                                Нагъвам чипс с бира и чакам съкровището да се върне, за да направи салатата за ракиджока...

                                Наздраве !

                                Коментар

                                Working...
                                X