IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Кой ни рани?
    Ти луд ли си?
    Софиянци ни взимат даже паричките!!!
    Пристанище,Летище...
    Какво произвежда София????
    А пък конкретно в моя случай Руснаците ме хранят!!!!
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
      Вуци вият вън, зъби тракат! Чиче, къде ги видя тия вълци? Ти като си в средата на полето, аз съм в средата на селцето. Докато само можех ве чета установих къф пророк съм. Мибова разкри, че чертичките са нашивки, а не санкции за простъпки към Техни Сфетейшестфа. Значи верно си млад-жан на пиянде-темата. А пък Ам-Ам-дамката даже почерпи, което стопява ледовете, следователно на следващата среща на форума може да седим от двете й страни и да й наливаме.
      Грую, ЧРД на патерица и да се не увличаш с монтажната пяна.
      Кака да не се учи на лошо от мен и да не се подмазва с почерпки на Тех. Сфет., тъй като това моя територия, понеже с гъвкаф гръб и имам лакейски поднос.
      Пък Емиль да не забрава, че софиянци ги ранят, не са само руснаците. Наздраве на командата!
      Още не отворил очи и почва за прави забележки. Алоооу, това тук Кръчма, а не партийно събрание с другарски съд, чи да плюйш както ти дойде.
      Черпи сега ено ирланско кафе,че мъ изнерви!!!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Добро утро !
        ГолЕм си Трака !
        Аз днес по обяд ще отида за 2 дни в Дивото.
        Жената ми мрънка от сутринта, че съм луд и е приготвила здравец със светена вода ......

        Наздраве !
        В Диво поле вълци и чакали блещят очички насрещу ти и татари дебнат да замъкнат некоя мома. Ама ти се не бой, ако имаш руска тройка и шейна, ще се измъкнеш. Ако нямаш, значи все ти е тая, гааааааа....

        Коментар


        • Добро утро !
          ГолЕм си Трака !
          Аз днес по обяд ще отида за 2 дни в Дивото.
          Жената ми мрънка от сутринта, че съм луд и е приготвила здравец със светена вода ......

          Наздраве !

          Коментар


          • Вуци вият вън, зъби тракат! Чиче, къде ги видя тия вълци? Ти като си в средата на полето, аз съм в средата на селцето. Докато само можех ве чета установих къф пророк съм. Мибова разкри, че чертичките са нашивки, а не санкции за простъпки към Техни Сфетейшестфа. Значи верно си млад-жан на пиянде-темата. А пък Ам-Ам-дамката даже почерпи, което стопява ледовете, следователно на следващата среща на форума може да седим от двете й страни и да й наливаме.
            Грую, ЧРД на патерица и да се не увличаш с монтажната пяна.
            Кака да не се учи на лошо от мен и да не се подмазва с почерпки на Тех. Сфет., тъй като това моя територия, понеже с гъвкаф гръб и имам лакейски поднос.
            Пък Емиль да не забрава, че софиянци ги ранят, не са само руснаците. Наздраве на командата!

            Коментар


            • Баси минах на бира
              Днес в Бургашко беше 15° по едно време следобед,изтипосахме се на капаните до морето и така, докат мръкне....
              Ех хубава е тая провинция до морето,еле като ги няма столичани
              Наздраве.
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Благодаря на всички, ако има непочерпени виртуално, могат да дойдат днес на реална почерпка - с момчетата от фентъзито на форума ще се събираме да гледаме Арсенал и Челси от 14.30 в Суит-а на Фестивална. Заповядайте, ще почерпя. Наздраве с айрянче, засега
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Значи Греъма черпи много квалитетно за мое здраве, че днес имам РД - та да съм жив и здрав
                  Щи пиша лично, ма няма да е днес
                  Със закъснение и от мен - да си жив и здрав и да се радваш на принцесите си!
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Коментар


                    • Сипете.....
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        Значи Греъма черпи много квалитетно за мое здраве, че днес имам РД - та да съм жив и здрав
                        Щи пиша лично, ма няма да е днес
                        А !!!

                        Ето !!!

                        Макар и притоплено, със задна дата, ЧЕСИТ РОЖДЕН ДЕН !!!

                        МНОО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ !!!
                        Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                        Коментар




                        • Добро утро !
                          Честит празник Грую ! ( снощи не ти честитих, че може да стане обърквация с празника....)
                          Да си жив и здрав !
                          Радост и късмет в семейството !
                          Да повториш упражнението (2 с 1)....

                          Наздраве !

                          Коментар


                          • Аз още съм снощен, но с Бога напред, както се казва

                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • жив и здрав,много късмет Груйче!
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                Значи Греъма черпи много квалитетно за мое здраве, че днес имам РД - та да съм жив и здрав
                                Щи пиша лично, ма няма да е днес
                                Съм уцелИл значи .... Ч.Р.Д. и наздраве.
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X