IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
    Дубрутру.
    Може ли и каве?
    Аа, ти ще си този, дето ще ходи за айряна..

    Коментар


    • Дубрутру.
      Може ли и каве?
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Сутрешен тутманик за всички тутманици на Кръчмата. Не се блъскайте! Не се ръгайте с лакти! Некой будала да донесе айрян, докато останалите изядат тутманика.

        Коментар


        • В Германия развалили концерта на Туу челос и Рамщайн поради терористична заплаха. Завалиите!
          https://www.youtube.com/watch?v=DcFpvolRN3w
          https://www.youtube.com/watch?v=L051v3NC0F4
          https://www.youtube.com/watch?v=eSaa3vC_n2k
          https://www.youtube.com/watch?v=9pQDWiw-e9c

          Коментар


          • Добро утро.
            Има поръчано кафенце.
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • няма предварително зададен план за опърничавото))) Падре се изрази, че по-добре било Давид да натупа Голиат отколкото да давал ограничтелни наставления))) Но понеже като представител на опърничавството реших веднъж да се озъбя на капитана, падре даде дума, че ще ме подкрепя в неравната битка и няма да ме дразни или предизвиква, (има подход да ме закача, както и аз ги дразня във форума нарочно като им говоря наобратно) ))))) Но също каза че ще има и други светли дати - спасовден и еньовден- знаеш билките, шаманите, цветята на русалките и самодивите които шляпат на босо по росата из горите и ливадите )))) А най-накрая било петровден - петър и павел и някои правели двойна среща с капитана като за двоен празник ))))
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • дааа, а падре каза че сме били влезли вече в задушница и капитана ще е жалостив и милости)))))
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • добра нощ/ Ами не дръж затворени очите ами затваряй и си представяй утре кафето сладоледа и опаковка кума лиса"))
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Лека нощ,а за утре,още рано рано мога да сложа кавето.
                    В 6:00 добре ли е?
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

                      Наздрае за мохите!

                      Наздраве за мохите от пустинята мохаве.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                        Като спомена мохите, си припомних ужасът на прекосяването на дъбовата странджанска гора-резерват от Силистар до Синеморец. Около два часа път. Навлезеш ли в гората, тълпи конски мохи те атакуват и хапят през фланелката. Добре че бяха плажните кърпи. Иначе много хубава, автентична, стародавна, рядка, с прошарена сянка гора.
                        Наздрае за мохите!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                          Идеално подрязана им беше тревичката,чак ти иде да зарупаш.
                          Ходих тръшнах се в един парк,много добре,ама не мога се отпусна нещо,не знам що,те спът кат такоа на таз поляна аз броях мохите.
                          Препичат се кат странжанки на туй оскъно слънце,че им е кът и го тачат много.
                          Изпече ли и се наъръшкват по тревите,щото не знаят кога после пак ще има.
                          Ей го- минлата година лятото се паднало в четвъртъг
                          Като спомена мохите, си припомних ужасът на прекосяването на дъбовата странджанска гора-резерват от Силистар до Синеморец. Около два часа път. Навлезеш ли в гората, тълпи конски мохи те атакуват и хапят през фланелката. Добре че бяха плажните кърпи. Иначе много хубава, автентична, стародавна, рядка, с прошарена сянка гора.

                          Коментар


                          • Идеално подрязана им беше тревичката,чак ти иде да зарупаш.
                            Ходих тръшнах се в един парк,много добре,ама не мога се отпусна нещо,не знам що,те спът кат такоа на таз поляна аз броях мохите.
                            Препичат се кат странжанки на туй оскъно слънце,че им е кът и го тачат много.
                            Изпече ли и се наъръшкват по тревите,щото не знаят кога после пак ще има.
                            Ей го- минлата година лятото се паднало в четвъртъг
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Твърде добре. Ти ще косиш тревата, 4i40 ще копа. От време на време ща си разменяте оръдията на труда, че да не ви омръзва.
                              Наздраве!
                              Днес два часа съм косил, стига ми толкова. Хемил наскоро беше в Англия, придобил е опит относно английската морава и тези, които я хрупат. А пък за теб, понеже си наш човек, предлагам да даваш енструкции като как да се отдават на размисъл клиентите на кръчмата: с лепенки на устата, с наочници, дори превръзки на очите или с тапи на ушите. След размисъла, в този си вид да се впускат в дискусии.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                                Открива се градина на Кръчмата за моментите на размисъл и душевен покой. Утре е Черешова задушница, почетете близките ви покойници, спомнете предците. На гроба се отлива червено вино, дори ракийка. За да опитат и те.


                                Твърде добре. Ти ще косиш тревата, 4i40 ще копа. От време на време ща си разменяте оръдията на труда, че да не ви омръзва.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X