IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
    Почна да възприемаш. Добра обстановка и богата трапеза. Да беше пуснал и нещо по тънката част да сервира и да се кълчи.

    Ако си, по-скоро гастроном - не ти е необходимо нещо съвсем младо, което да прегори котлетите. Трябва ти нещо, ориентирано възрастово в златната среда... Така казват: ако търсиш истината - знай, че тя се крие винаги някъде по средата...
    Това може и да не ти сервира...

    https://www.youtube.com/watch?v=gEWP6bkhlos

    Коментар


    • Лека нощ
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Охоо, начи ти си се заел с развъждането на дребен рогат добитък. А ушни марки имат ли хайванчетата или гледаш да спестиш някой леф от такси?
        Ся ти пратих представител на БАБХ ти друснат някоя глоба.
        Закъсня, порта такава. Стоката я изнесох за Франция. Там са ценители за разлика от теб. Оставих ти неколко кухи коруби да ги осмучеш и изхрускаш като стъклени чашки. Ако скърцаш със зъби кога спиш, схрускването щей ти онагледи на какво мязаш у сън и хрущящ покой. Наздраве за числото Фи таящо се в офлюфните къщички!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


          Е, не точно това имах предвид. Не съм рожденик, но защо пък да не почерпя? Все някъде - някой празнува, т.е. - животът не е свързан само и единствено с работа!

          Почна да възприемаш. Добра обстановка и богата трапеза. Да беше пуснал и нещо по тънката част да сервира и да се кълчи.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

            Цела нощ събирах за теб дъждовна вода........... в кофата с офлюфите. Нито едно офлюфче не пропусна да допринесе за вкуса, цвета и аромата на Спешъл офлюфна вода от градината. Но на снимката ми се струва само симулираш, че консумираш лечебната вода. Щото във вещния занаят явно тоя материал не си го минала поради отпадане от факултет "Слузести гадинки". Чудех се аз що ми се видиш недоучила за веща жена. Толку кукли надупчи, а Чиче все ходи по Дивото и копа, и оре там. Сигурно друга веща жена около него те неутрализира. Или иглата тънка. Пробвай с шило.
            Охоо, начи ти си се заел с развъждането на дребен рогат добитък. А ушни марки имат ли хайванчетата или гледаш да спестиш някой леф от такси?
            Ся ти пратих представител на БАБХ ти друснат някоя глоба.
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

              Ако имаш предвид, че си натрупал още една година, моите съчувствия. И все пак това е повод да почерпиш без да се офлянкваш.

              Е, не точно това имах предвид. Не съм рожденик, но защо пък да не почерпя? Все някъде - някой празнува, т.е. - животът не е свързан само и единствено с работа!

              Значи, ако си представим, че сме прескочили за малко в Гърция, за да създадем автентичната обстановка за узото - можем да намерим и останалите продукти от изброените днес, по- долу от мен. В интерес на истината - гръцката салата, която сервират на някои места - копира нашата шопска, само сиренето не е настъргано, а на продълговати резени, подредени като лъчи отгоре... Сельодка - не съм срещал в Гърция /повод за смех - да отидеш в Гърция, за да търсиш сельодка!/, но пък затова има огромен избор от вкусна риба..., а узото - то не подлежи на коментар...

              Може някой да не се впечатлява от рибната салатка - ми - да се насочва към малката тавичка най-долу /но не на последно място, защото тя може да се ползва и като предястие!!! - кой-както му харесва - без ограничения, все пак - българЕ сме си! / ))

              Наздраве!












              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Минерална ли е или си притичал до чешмата да я налееш?
                Наздраве!

                П.П. В единият случай си развали пари, в другия .т си вложил усилия ... Чудя в кой тормоза е по-голям!?
                Цела нощ събирах за теб дъждовна вода........... в кофата с офлюфите. Нито едно офлюфче не пропусна да допринесе за вкуса, цвета и аромата на Спешъл офлюфна вода от градината. Но на снимката ми се струва само симулираш, че консумираш лечебната вода. Щото във вещния занаят явно тоя материал не си го минала поради отпадане от факултет "Слузести гадинки". Чудех се аз що ми се видиш недоучила за веща жена. Толку кукли надупчи, а Чиче все ходи по Дивото и копа, и оре там. Сигурно друга веща жена около него те неутрализира. Или иглата тънка. Пробвай с шило.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                  Айде и за Кака студена вода, че почнала да вниква. Да й помага на мисловния процес.
                  Минерална ли е или си притичал до чешмата да я налееш?
                  Наздраве!

                  П.П. В единият случай си развали пари, в другия .т си вложил усилия ... Чудя в кой тормоза е по-голям!?
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                    а шоколад яде ли се в кръчмата на трезвено !?)))
                    Разбира се, разбира се, дай го насам.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                      Наздраве! За нашите Рождени дни!

                      Защо пък за "нашите"? Как да го обясня по-разбираемо?

                      Нашите са, де - ония, които се опитваме да не забелязваме през годините - и с които ние самите ставаме с една година по-хубави... Защо "се опитваме да не ги забелязваме"? Защото вече забелязваме ония - годините - на нашите деца, внуци... Живеем чрез поколението, след нас, ако и да се променя отношението към нас самите нас през годините... Е, не сме егоисти и си даваме сметка за промените, които се извършват във времето..., ако и ТЕ да не са ония, малките, които доверчиво търсеха през годините нашата ръка, която ги водеше, но и, която им даваше надеждата и вярата..., за да открият по-късно и любовта /на живота си/... , но това е новата и различната любов - любовта на големите..., която ги отдели постепенно от нас, ако и да продължават да ни обичат..., някъде..., във времето и пространството..., в Безкрая - където обичат - също така силно и други, създадени или предстоящи за създаване хора, които ще носят и нашият ген и, които идват след нас и след тях... и които все така доверчиво стискат тяхната ръка на родители...

                      Наздраве! )) С още една година по-хубави! Без никакво съмнение! ))

                      Мммм, една сельодка в компанията на дежурното узо и една съвсем българска шопска салата... ))
                      Ако имаш предвид, че си натрупал още една година, моите съчувствия. И все пак това е повод да почерпиш без да се офлянкваш.

                      Коментар


                      • а шоколад яде ли се в кръчмата на трезвено !?)))
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Наздраве! За нашите Рождени дни!

                          Защо пък за "нашите"? Как да го обясня по-разбираемо?

                          Нашите са, де - ония, които се опитваме да не забелязваме през годините - и с които ние самите ставаме с една година по-хубави... Защо "се опитваме да не ги забелязваме"? Защото вече забелязваме ония - годините - на нашите деца, внуци... Живеем чрез поколението, след нас, ако и да се променя отношението към нас самите нас през годините... Е, не сме егоисти и си даваме сметка за промените, които се извършват във времето..., ако и ТЕ да не са ония, малките, които доверчиво търсеха през годините нашата ръка, която ги водеше, но и, която им даваше надеждата и вярата..., за да открият по-късно и любовта /на живота си/... , но това е новата и различната любов - любовта на големите..., която ги отдели постепенно от нас, ако и да продължават да ни обичат..., някъде..., във времето и пространството..., в Безкрая - където обичат - също така силно и други, създадени или предстоящи за създаване хора, които ще носят и нашият ген и, които идват след нас и след тях... и които все така доверчиво стискат тяхната ръка на родители...

                          Наздраве! )) С още една година по-хубави! Без никакво съмнение! ))

                          Мммм, една сельодка в компанията на дежурното узо и една съвсем българска шопска салата... ))

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Ся та разбрах, ва!
                            Наздраве!
                            Айде и за Кака студена вода, че почнала да вниква. Да й помага на мисловния процес.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                              Имах на предвид,че щи излезе солено навън на заведение да искаш да се замаеш,пък да блажиш дън та хване, ва
                              Ся та разбрах, ва!
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                                Ей Паяк в грешка си за мен
                                Алкохол сръбвам у дома по 35-45гр. За адет на саладката.
                                Бира и газирано не пия.
                                Кафе може и да не кусвам със седмици,няма драма,не се сещам,ама като съм в компания и други пият ,да прищява ми се.

                                Марково се напивам 2-3 пъти в годината
                                Имам много(поне 15) питиета у дома постоянно за гости,компаньон съм .

                                Наздраве.
                                И такъв трезвеник седи в Кръчмата?! Ама, как се върза и самопризна. Наместо да отвърнеш подобаващо на нападките. Нещо не се получава пълноценна научна дискусия тук. Спомням си, на демографска конференция бяха дошли демографки от ОК и накрая притеснено запитали "Абе, вие защо не се карате при разискванията?" За тях било необяснимо как мирно с преклонена главица протичат научните спорове. Наздраве за разгорещените разисквания!

                                П.п. Обещаното си е обещано, но само водата за теб. Да не пипаш гаджето:

                                Коментар

                                Working...
                                X