IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Вярно ме е прецакал. Ще му река за рождения ми ден да се коригира.

    П.П. Не е на хубаво, кога ти крадат нещо насън.
    Заръчай си голям казан и набор треволяци и други вещи вещерски. Може па почерпиш кръчмата с отвара.
    Брях, много лошо ли, че са ме на сън обрали? Те и наяве, но все разни нематериални ценности, засега.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Котката черна ли беше? Иначе не важи. А метлата требва да е модел "дълга дръжка" в комплект със забрадка (наместо каска) и шошони. Минал те е. Комплектът бил непълен.
      Сега се сещам, тази нощ сънувах, че докато се разхождам си губя обувките и още нещо. После пък ми крадоха колелото в подлеза пред Соф. у-тет. И си викам аз "Дръжте крадеца!" Пък никой не ще го държи.
      Вярно ме е прецакал. Ще му река за рождения ми ден да се коригира.

      П.П. Не е на хубаво, кога ти крадат нещо насън.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Подарил ми е. И с котка се опита да ми връчи като добавка, но срещна твърдия ми отпор. Затова си имам дебело псе
        Котката черна ли беше? Иначе не важи. А метлата требва да е модел "дълга дръжка" в комплект със забрадка (наместо каска) и шошони. Минал те е. Комплектът бил непълен.
        Сега се сещам, тази нощ сънувах, че докато се разхождам си губя обувките и още нещо. После пък ми крадоха колелото в подлеза пред Соф. у-тет. И си викам аз "Дръжте крадеца!" Пък никой не ще го държи.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Една метла да ти беше подарил! Не за да чистиш. За авиационни занимания. Наздраве за това хобито да съвпада с призванието!
          Подарил ми е. И с котка се опита да ми връчи като добавка, но срещна твърдия ми отпор. Затова си имам дебело псе
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Поздравления, свато!

            Споменавала съм и преди, че по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието винаги ми е подарявал изключително полезни подаръци.
            От всичките, с който ме е дарил през годините, най си харесвам сина, но и домашната помощничка, дето ми я подари /за един Осми март/ да идва два пъти седмично и да почиства пещерата, също много ми допада.
            Наздраве!
            Една метла да ти беше подарил! Не за да чистиш. За авиационни занимания. Наздраве за това хобито да съвпада с призванието!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

              Мусалата я качвах преди две години,верно е ладничко там.
              Виж ся,требе да сме в крак с времето,климатик си требе...
              Аз без тва животно не моа живея...
              Технологично е времето,требе сме в крак.
              Глей ся: с Буля прайм 10 години браК.
              Тя ми подари нутри Булет
              Аз и подарих прахосмокачка робот (iRobot Roomba)
              Виде ли не можем без технологиите,успокояват живота,да има време за други,по важни работи .
              Наздраве.
              П.С. Милена пее до нас на плажа,много вика таа бе,кво ли смуче
              Поздравления, свато!

              Споменавала съм и преди, че по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието винаги ми е подарявал изключително полезни подаръци.
              От всичките, с който ме е дарил през годините, най си харесвам сина, но и домашната помощничка, дето ми я подари /за един Осми март/ да идва два пъти седмично и да почиства пещерата, също много ми допада.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                Мусалата я качвах преди две години,верно е ладничко там.
                Виж ся,требе да сме в крак с времето,климатик си требе...
                Аз без тва животно не моа живея...
                Технологично е времето,требе сме в крак.
                Глей ся: с Буля прайм 10 години браК.
                Тя ми подари нутри Булет
                Аз и подарих прахосмокачка робот (iRobot Roomba)
                Виде ли не можем без технологиите,успокояват живота,да има време за други,по важни работи .
                Наздраве.
                П.С. Милена пее до нас на плажа,много вика таа бе,кво ли смуче
                А то и аз си живея на климатик вече 7-8 години и зиме, и лете, та съм избягал от Топлофикация доживотно И аз потвърждавам, че на децата нищо им няма от климатиците, но то си зависи и от самите климатици де - аз съм им взел дайсейкай 8 за тяхната стая, чистя го веднъж на 4-5 месеца и по него няма почти никаква прах, така че по-добре някое левче повече в началото, отколкото после да плащаш други работи. А за лятото удоволствоето е несравнимо!

                Поздравления за 10 години брай, това си е цифра време в настоящите условия, а и вери харен подарък си взел, да кажеш после отзиви, че и аз го мислех, но нещо не се убедих, че има смисъл, освен за сравнително прави пространства, които не са затрупани с всякакви детски глупости по тях

                Весело изкарване на планина - дано не те отнесе пороя, че вече добре разхлади, а в момента в София е тъмно като в 5 часа зимъс - и чувството е едно такова особено, та си е направо за дебели мезета и люти питиета, но пусто съм на работа. Наздраве на заслужилите почивка!
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                  Сабалям драсвам за 5-6 дни за планината,то не се издържа в тая фурна вече. ..
                  Че то тук застудя. Вчера от бурята прекъсна тока до към след полунощ, май. През нощта як порой с градушка. Не съм излизал да видя пораженията. Към вас идва. А ако ти е горещо, е къде го морето. Връзкар! Наздраве за вярната метеорологична прогноза!

                  Коментар


                  • Сабалям драсвам за 5-6 дни за планината,то не се издържа в тая фурна вече. ..
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • Изпратих гости прости! Мога вече да разпусна.
                      The Rolling Stones "Satisfaction" Live 1965 (Reelin' In The Years Archives)
                      https://www.youtube.com/watch?v=NEjkftp7J7I
                      The Rolling Stones - (I Can't Get No) Satisfaction - Glastonbury 2013
                      https://www.youtube.com/watch?v=poXvMBhjSWk

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                        Климатикът е голема разболефка, но при 40 градуса на сенка по-добре да го има. За да продължава черпавката.

                        Не е вярно Марийке,и двете ми деца от бебета са на климатик,и зиме и лете.
                        Каката ми се разболя за първи път на 2г. ,защото тръгна на ясла.
                        Малкия да чукна на дърво,година и половина не е мръднал!

                        Тайната се крие в почистването и дезинфекцирането на питата и филтрите,инак си дишаш прахоляка и.си.е.нормално да си.страдаш,затуй приказката е такава,че бил разболявка,не е вярно.
                        Не съм се доизяснил явно. За мен студеното духане е поболяващо. Децата са много адаптивни и както ги свикнеш. В горещите страни обаче има много яка заболеваемост от кандишъна. По-ниско от 24 градуса си е вече рисково. Аз на климатик не мога да спя, тъй като си най-уязвим когато си отпуснат и не си закален. Там при вас по начало много по-духаво.
                        Вчера на сянка в яхъра продължихме със студените напитки и салатки, та и топли мезета и мога да река, че в жегите помага стига да не прекаляваш. Наздраве!

                        Коментар




                        • Климатикът е голема разболефка, но при 40 градуса на сенка по-добре да го има. За да продължава черпавката.

                          Не е вярно Марийке,и двете ми деца от бебета са на климатик,и зиме и лете.
                          Каката ми се разболя за първи път на 2г. ,защото тръгна на ясла.
                          Малкия да чукна на дърво,година и половина не е мръднал!

                          Тайната се крие в почистването и дезинфекцирането на питата и филтрите,инак си дишаш прахоляка и.си.е.нормално да си.страдаш,затуй приказката е такава,че бил разболявка,не е вярно.

                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Айрян с много лед! Ако може

                            Коментар


                            • Беееее-зообразие! Слънцето изгре чак у 6.20, а ние го чекаме у 5.50. Изгре от североизтък заблудено. Един лош пиян шаман щехме го провесим с надолу главата да изплюе слънцето погълнато от него. Добре че с магичните ракиени сили го изтеглихме овреме иззад баира припявайки и врещейки фалшиво Джулая. Извод: Кой спал - спал!

                              Климатикът е голема разболефка, но при 40 градуса на сенка по-добре да го има. За да продължава черпавката. През нощта си беше студ, ако и да имаше некои до кръста голи. За мен ясно - със зимно яке и вълнен оглавник. Щото съм патил и ракията не мое ме стопли.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                Къв климатик бре, нашата кръчма е с еднометров зид от дялан камък, та си е ладина отвсякъде, дори в най-люта жега, че иначе как ще ми върви лютата ракия. И въпреки че за утре го дават жега и едва ли не трябва да фотосинтезирам, наздраве с по една ракия, та ако ще да се качва и на връх Мусала, за да се търси прохлада
                                Мусалата я качвах преди две години,верно е ладничко там.
                                Виж ся,требе да сме в крак с времето,климатик си требе...
                                Аз без тва животно не моа живея...
                                Технологично е времето,требе сме в крак.
                                Глей ся: с Буля прайм 10 години браК.
                                Тя ми подари нутри Булет
                                Аз и подарих прахосмокачка робот (iRobot Roomba)
                                Виде ли не можем без технологиите,успокояват живота,да има време за други,по важни работи .
                                Наздраве.
                                П.С. Милена пее до нас на плажа,много вика таа бе,кво ли смуче
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X