IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    Емиле, чекай да те питам и тук, че съм те зачесал в една друга тема - снощи какво пи и не почерпи, та народи такива умотворения Явно е много добро и трябва да го споделиш с кръчмата. Наздраве!
    Снощи сръбнах домашнярка,ама салатата беше много,и много хубава ,та......
    Отиде повечко и ракойката
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Утре съм в Балкана. А днес ще се правя, че не работа, а си играя. Да чукам на дърво. А ти пусни предложение Денят на Св. Илия да стане официален празник. И на всички други поводи за неработа. Да пием за повода!
      Ъхъъ, то тъй лесно се лъже баш тоз светия.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
        Дубрутру,каве,сок от бъз и добро настроение.
        Сладкарницата е оттатък пътя. Там може и парче баклава да ти предложат.
        Наздраве!


        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
          Дубрутру,каве,сок от бъз и добро настроение.
          Емиле, чекай да те питам и тук, че съм те зачесал в една друга тема - снощи какво пи и не почерпи, та народи такива умотворения Явно е много добро и трябва да го споделиш с кръчмата. Наздраве!
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Дубрутру,каве,сок от бъз и добро настроение.
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Шта ги довършваш утре. Езическите ритуале трябва се зачитат, щот после да не се чудиш, дето те е треснала некоя светкавица.
              Наздраве!

              П.П. Тасманийският дявол /племенницата/ има рожден и имен ден днес. По някое време ще ходя да ям торта
              Утре съм в Балкана. А днес ще се правя, че не работа, а си играя. Да чукам на дърво. А ти пусни предложение Денят на Св. Илия да стане официален празник. И на всички други поводи за неработа. Да пием за повода!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Как да не се работи? Имам довършителни работи.
                Честито имен ден на Илия, Илияна и .... на самолетите Ил.
                Шта ги довършваш утре. Езическите ритуале трябва се зачитат, щот после да не се чудиш, дето те е треснала некоя светкавица.
                Наздраве!

                П.П. Тасманийският дявол /племенницата/ има рожден и имен ден днес. По някое време ще ходя да ям торта
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Днес е ден с повишено внимание - ни съ работи и морето се гледа из далеч.
                  Наздраве!

                  П.П. Честит имен ден на именниците!
                  Как да не се работи? Имам довършителни работи.
                  Честито имен ден на Илия, Илияна и .... на самолетите Ил.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                    Голямото Добрутро влезе. Всички останали са имитатори, де от него гледат. Пак ще е жега. Време е се изнасяме кьм зеленко или синичко. Наздраве за успокояващите багри.
                    Uriah Heep - Rain (1972)
                    https://www.youtube.com/watch?v=VrbgbL-iIOY
                    Днес е ден с повишено внимание - ни съ работи и морето се гледа из далеч.
                    Наздраве!

                    П.П. Честит имен ден на именниците!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Голямото Добрутро влезе. Всички останали са имитатори, де от него гледат. Пак ще е жега. Време е се изнасяме кьм зеленко или синичко. Наздраве за успокояващите багри.
                      Uriah Heep - Rain (1972)
                      https://www.youtube.com/watch?v=VrbgbL-iIOY

                      Коментар


                      • Аз ви казвам,че много пишете,вие не вярвате....
                        Аз не мога,езика.ми стана кат шницел
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • Съни усети, че съм надушил бъдещата Тери Пратчет в нейната приятелка - и ето - телефона ѝ ще видя, когато /както се казва/ - когато цъфнат налъмите... Егоизмът не е съвсем излишен, амааа..... Бива егоизъм, ама чак толкова... Ми нищо де, Съни - бъдещата Тери ще си остане НЕконсултирана... /от мен/ Ето, хората във форума с основание протестират срещу дългите ми обяснения, а така - с телефона - на лични - можеХМЕ да постигнем устното /НИ/ споразумение, което пък да прерасне в писмено /ама по-късно, де - след устното..., такъв е редът в международното право... /...

                          По тоя случай - никак не го разбирам женското "приятелство". Няма база за сравнение с мъжкото... Всъщност, понякога всичко е въпрос и на интереси.

                          По другата тема: един съвет /неангажиращ/: по световните летища СЕ ВЛИЗА в тоалетната с личния багаж /това е мое, неписано правило/, защото вече е пълно с разни джагатайци, които зорко следят какво става по летищата, около тях, дори и да не ги виждаме - след като излезем от тоалета - може да ни се случи неприятен инцидент - да останем без най-"съкровеното"..., не че сме тръгнали без застраховка, но и тук компаниите налагат лимит на отговорността за изгубен багаж, който не покрива дори половината от стойността на багажите..., а разправиите са си един нов роман... )) Нека това са Байганьовски разсъждения, но страх - лозе пазеЛ, /в случай, че човек пътува сам в самолета/... ))

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            УжасТ! Мълчи, мълчи ... Върна ме години назадка, кога бях бременна с по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието. Отлежах си осем месеца в болницата, щото дивакът беше див още преди да се роди, но не затова ми е приказката.
                            Има поверие, че бременните дами не трябва да подстригват косата си, та поради това бях пуснала едни дълги, буйни коси. В стаята до мен лежеше една бъдеща за втори път мама, която имаше малко сладко момиченце на 4 - 5 годинки. Та тази сладурана успя два пъти да ми напълни косата с въшки.
                            Племенницата ми, която е типичен тасманийски дявол, има като моята коса и при нея също няма пропуск - едно дете в класа да има въшки и тя е втората.

                            П.П. А дебелото псе е хабсолютно обезпаразитено - вътрешно и външно. За него големи грижи се полагат, ако и да не е пълноправен член на домочадието
                            Чак мен нещо ме досърбя. Значи, ако ме сърби като въшки, на пари ще да е? А, Грую? Ми пращай, де. Но не в Габроо, че там много стиснати и нема почерпат.

                            Коментар


                            • Време е да се изхвъргате и във вода пльоскате. Наздраве с коктейл Турбохвъргачка!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                тцъ, парите са на въшки - почвай да се пощите с домочадието или прегледай дебелото псе
                                А и може да си като в онзи виц - стар, но златен:

                                Стоя на аерогарата, ще посрещам жена си от Италия. Обаче има голямо закъснение. От скука започвам да се разхождам и стигам до "Заминаващи". Някакъв човек ме спира и моли за малко да съм му пазел куфара, докато той идел до тоалетната. Съгласявам се не съвсем охотно, но нали трябва да сме хора. Стоя и чакам, минават 15 минути и почва да ми писва. И отивам при един от гранична полиция и обяснявам ситуацията. Граничарят ме поканва в една стая за оформяне на протокола, взима ми име, лични данни... Стигаме до съдържание на куфара, отваряме и... вътре пълно с пачки. Почвам да се псувам!!! - как може да съм такъв идиот, тихичко да си бях излязъл, щях да си взема такси за 10 лв. за километър, че ако искам и до морето... Граничарите само се спогледоха и почнаха да тъпчат по джобовете си пачки, а на мен ми текат слюнките...
                                - К'ВО СТОИШ! Прибирай и ти!
                                Почвам моменталически и аз да прибирам пачки, взимам, пъхам, взимам, пъхам, свършват ми джобовете, почвам да пъхам в гащите си, пъхам като за световно...
                                Събуждам се - цялото одеяло съм си напъхал в гащите...
                                УжасТ! Мълчи, мълчи ... Върна ме години назадка, кога бях бременна с по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието. Отлежах си осем месеца в болницата, щото дивакът беше див още преди да се роди, но не затова ми е приказката.
                                Има поверие, че бременните дами не трябва да подстригват косата си, та поради това бях пуснала едни дълги, буйни коси. В стаята до мен лежеше една бъдеща за втори път мама, която имаше малко сладко момиченце на 4 - 5 годинки. Та тази сладурана успя два пъти да ми напълни косата с въшки.
                                Племенницата ми, която е типичен тасманийски дявол, има като моята коса и при нея също няма пропуск - едно дете в класа да има въшки и тя е втората.

                                П.П. А дебелото псе е хабсолютно обезпаразитено - вътрешно и външно. За него големи грижи се полагат, ако и да не е пълноправен член на домочадието
                                Last edited by tnm; 19.07.2017, 17:55.
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X