IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добро утро и от мен!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      УжасТ! Напълнил си Кръчмата с представители на маалата. Братчед до брадчет, щъкат кат хлебарки из храма. Дей Колито да въведе ред и порядък!?
      Наздраве!
      Добро утро !

      Щях да му направя таз забележка, но щеше да ме обвини в расова сегрегация.....(на родата)

      Наздраве !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

        Това ми е по-сладко, но отмина:
        https://www.youtube.com/watch?v=Od8nHVhnMvA
        УжасТ! Напълнил си Кръчмата с представители на маалата. Братчед до брадчет, щъкат кат хлебарки из храма. Дей Колито да въведе ред и порядък!?
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Да почетем пионера:
          http://www.investor.bg/novini/346/a/...godini-247432/
          Той направи кръчмата на живота по-ласкава. Колко ли зайчета го чакат горе? Голям купон ще падне!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
            Замирисва на зима
            Става ми все по-сладко на софрата
            Това ми е по-сладко, но отмина:
            https://www.youtube.com/watch?v=Od8nHVhnMvA

            Коментар


            • Замирисва на зима
              Става ми все по-сладко на софрата
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Масата ви чака:


                Кючека и той:


                Ала за капак задължително ще приключим с хорце:

                Коментар


                • Добро утро и наздраве, Кръчма!
                  Attached Files

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                    Много дискриминационно ми прозвуча горното...

                    Представих си, че някоя дама сега се натиска... /да почерпи, де/ - и ти направо я игнорираш! Не е хубаво това...


                    По другият въпрос: разните болежки, с които тук търсят помощ или поне съчувствие, бих препоръчал да вникнете в следната подсказка - и веднага ще се ухилите доволно... Все пак сте победили милиони други! ))





                    Наздраве за най-добрия от най-добрите! ))

                    В тази тема Кой с главно "к" е този, който черпава, макар виртуално, а не някой готов да те завлече или преметне в Криминалната република на безродието и деградацията.
                    Dave Brubeck - Take Five ( Original Video)
                    https://www.youtube.com/watch?v=PHdU5sHigYQ
                    Dave Brubeck - Take Five
                    https://www.youtube.com/watch?v=vmDDOFXSgAs
                    Last edited by Trakatrak'; 27.09.2017, 08:10.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                      В дъждовната вечер Кой ще почерпи? Ще се почерпи ли и Кой?

                      Много дискриминационно ми прозвуча горното...

                      Представих си, че някоя дама сега се натиска... /да почерпи, де/ - и ти направо я игнорираш! Не е хубаво това...


                      По другият въпрос: разните болежки, с които тук търсят помощ или поне съчувствие, бих препоръчал да вникнете в следната подсказка - и веднага ще се ухилите доволно... Все пак сте победили милиони други! ))





                      Наздраве за най-добрия от най-добрите! ))


                      Коментар


                      • До всички с чаши i без.

                        Заявление:
                        - погрижил съм се за пчелите,
                        - сложил съм гроздето - обещаващо,
                        - телето чака още малко,
                        - ракията е сварена още предишни години, там недостиг не се очертава с темпа на консумация. Има като за една прилична кръчма.
                        - програмата на Адамс за непосредствено бъдеще горе долу ясна....

                        Извод (TODO) :
                        - да взема да зазимя акциите до към 15ти декември примерно, пък вие ще се справите и без мен, а? или 15и януари?

                        Коментар


                        • В дъждовната вечер Кой ще почерпи? Ще се почерпи ли и Кой?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            Добра вечер. Не знам кво ми стана, от преяждане или от студено море ме боли нещо средно между бъбреци и кръст. Как да разбера кво точно ме боли и как да го лекувам? Старост, нерадост.
                            Наздраве!
                            Сигурно си настинал кръста и бъбреците докато се усетиш в застудяването. Може и отходните лабиринти. Требва се добре затоплиш, поясче на кръста поне докато мине и нещо билково - Урохелп или подобно. Наздраве с първата греяна ракийка, коя може си извъртиш, те отпусне душевно и телесно.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                              Добра вечер. Не знам кво ми стана, от преяждане или от студено море ме боли нещо средно между бъбреци и кръст. Как да разбера кво точно ме боли и как да го лекувам? Старост, нерадост.
                              Наздраве!
                              Добро утро !
                              Да сте живи и здрави и да не се оплаквате кът мамуна от неопределени болежки ...

                              И едната и другата болка са раздиращи и нетърпими !!!

                              Можеш да имаш леко възпаление на пътищата....( примерно от трипер.... )

                              Чай от лайка и дребноцветна върбовка....Редувай ги !

                              Със здраве и наздраве !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                                Добра вечер. Не знам кво ми стана, от преяждане или от студено море ме боли нещо средно между бъбреци и кръст. Как да разбера кво точно ме боли и как да го лекувам? Старост, нерадост.
                                Наздраве!
                                Наборе,и от студеното море ,и от похапването, и от ЕГН-то....Пробвай един ден само на водичка.....Чашата с вода на бюрото и през двайсетина минути и виждаш дъното...Надявам се ,че и WC -то ти наблизо ....Ако в края на деня,не те е поотпуснало,със сигурност тая процедура няма да ти навреди...На мен лично ,при точно такава неопределима болка,"водната терапия" винаги ми е действала много добре....
                                Ха наздраве!

                                Коментар

                                Working...
                                X