IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
    Колко тряя са нашораш, да не е нужно да слагаш маска?
    Аз кът пия три ракии довечера и....
    уджаст... 3 ракии ама по колко грама? ако са по двайсе и пет...

    Коментар


    • Колко тряя са нашораш, да не е нужно да слагаш маска?
      Аз кът пия три ракии довечера и....
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Малеей, как ти се откъсна от сърцето толкова много. Или се обърка, та ми изпрати това, дето го беше нагласил за 4i40.
        П.П. Всичкото от зодиака дето е кухорого - без значение дали е овен, телец, козирог - все ми е фен
        Скъпа, това е чай със захарен сироп, че много скъпа почна ми излизаш. А днес ромче, а утре пак, сметка се натрупа. Не смея погледна Колчо в очите го питам докарал ли е Чичевска дюлевица.

        Коментар


        • Таз сутрин май никой нема сложи трапеза със закусчица, па била тя тип Шведска маса за трима. Изглежда като добри диви прасенца ще се наложи рупаме жълъди.

          Я, конкуренция ни налази.

          Last edited by Trakatrak'; 31.10.2017, 09:19.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

            Скръндза, ама със стил! Аз съм зодия Телец.
            Малеей, как ти се откъсна от сърцето толкова много. Или се обърка, та ми изпрати това, дето го беше нагласил за 4i40.
            П.П. Всичкото от зодиака дето е кухорого - без значение дали е овен, телец, козирог - все ми е фен
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

              ..но памперса с готовност ги приемаше.....

              Наздраве !
              Още не поемам твоя почин "Лежим си и си пишкам". Но все някой светъл ден може почна ти плащам за патента. Дал Бог живот и здраве! Наздраве!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Мехлем да ти пратя, че да не се толкова тюхкаш!? Вярно - това почистване на двора, па после копане, па зазимяване на бърлогата ...
                Пляс по челото, забравих и за сбогуването със сръбския оператор.
                Наздраве!
                Тц, не позна....
                Още не съм я зазимил...

                Наздраве !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                  Писатели! Поети! А аз се боря с несгодите на живота. Посред нощ се събудих, мехурът пускаше позивни, прибягах до малката стаичка. Легнах си. Пак се събудих. Потен. Изгасих печката. Пак се събудих. Дошло време за сутрешни блокове. Пак се събудих, част от сутрешните блокове преминала в сън. Гладен. Станах, закусих, сложих манджа се готви на печката. Пак се унесох. Манджата се размириса и се надигнах да осъществя контрол. Сутрешните блокове привършваха и се прехвърлих на коментари от форума за разсънване. А там ме чака маса с богата закуска в мократа мъглива гора. Ззззззз, добре че бях хапнал. После се сдърпах с Тянка - кеф! Закачих Чиче.... на закачалката за бомбета - кеф. После кастрих отсечени клони. Хапнах, Пак ме унесе. Пак заядох Тянка - кеф! Били открили сезона за диви свине, глигани и други заядливи твари. Ха-ха, пак прецакаха Чиче. Полегнах и пак ме унесе! И сънувам, Чиче се бил потрошил. Ех, тежък е живота на лентяя! Все мисли за другите. Всеобща емпатия го затиска към одъра, пардон, спалнята.
                  ..но памперса с готовност ги приемаше.....

                  Наздраве !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Чи, викни ми едно питие, дето те държа в такваз изрядна кондиция, де! Скръндза!
                    Скръндза, ама със стил! Аз съм зодия Телец.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      Добро утро !

                      Големи писатели имало в темата...За Тянка всички знаем, но Наивника направо ме втрещи....

                      Аз не мога да се сравнявам с описанията на природата, но бих продължил, доразвил и задълбочил ситуацията....

                      Понеделник е ...
                      Станах с кафе и цигара...Нощта беше тежка но приятна.....Не знам кое беше нежното създание в леглото ми, но даже и в есента на живота не съм за пренебрегване...
                      Есен е...но не ми пука !

                      пп Днес паднах и си контузих крак, ръка и глава...За главата не ме е яд, но порязания пръст ще ми пречи на работата...
                      Мехлем да ти пратя, че да не се толкова тюхкаш!? Вярно - това почистване на двора, па после копане, па зазимяване на бърлогата ...
                      Пляс по челото, забравих и за сбогуването със сръбския оператор.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                        Въобще и не си помисляй,обожавам в какво тихо и провинционално градче се превръща града на есен
                        Че кой ще те пита? Ний сме туристи-алтруисти, помагаме на цялото човечество. Готви ракията.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                          Писатели! Поети! А аз се боря с несгодите на живота. Посред нощ се събудих, мехурът пускаше позивни, прибягах до малката стаичка. Легнах си. Пак се събудих. Потен. Изгасих печката. Пак се събудих. Дошло време за сутрешни блокове. Пак се събудих, част от сутрешните блокове преминала в сън. Гладен. Станах, закусих, сложих манджа се готви на печката. Пак се унесох. Манджата се размириса и се надигнах да осъществя контрол. Сутрешните блокове привършваха и се прехвърлих на коментари от форума за разсънване. А там ме чака маса с богата закуска в мократа мъглива гора. Ззззззз, добре че бях хапнал. После се сдърпах с Тянка - кеф! Закачих Чиче.... на закачалката за бомбета - кеф. После кастрих отсечени клони. Хапнах, Пак ме унесе. Пак заядох Тянка - кеф! Били открили сезона за диви свине, глигани и други заядливи твари. Ха-ха, пак прецакаха Чиче. Полегнах и пак ме унесе! И сънувам, Чиче се бил потрошил. Ех, тежък е живота на лентяя! Все мисли за другите. Всеобща емпатия го затиска към одъра, пардон, спалнята.
                          Чи, викни ми едно питие, дето те държа в такваз изрядна кондиция, де! Скръндза!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                            Още утре цъфвам в Бургас и почвам да вдигам джабъл, щото бургазлии изпаднали в носталгия по лятото.
                            Въобще и не си помисляй,обожавам в какво тихо и провинционално градче се превръща града на есен
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                              Добро утро
                              Хубаво е да е хубаво.
                              Есента е толкова красива, няма я глъчката от тумбите туристи,паважа си почива от тежките им крака,листатя бягат в синхрон с вятъра
                              Дърветата се кипрят кое от кое повече различни цветове да покаже на случайните минувачи с бавна и премерена походка.
                              Скоростта на живота е намалена,заради падащите температури,няма го забързания дух на града,приготвя се за зимата,намаля оборотите.
                              Есен е.
                              Колко е хубаво да е хубаво.
                              Още утре цъфвам в Бургас и почвам да вдигам джабъл, щото бургазлии изпаднали в носталгия по лятото.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Тцъ! Разясни ми го, ама по заобиколен начин, че свинският лов вече е открит.
                                Наздраве!
                                Ако в момента комар некой да се върти около теб, това е защото заобиколно се опитвам ти обасна некои неща. Дано разбереш и сфанеш, че иначе току-виж тръгнала на лоуф за чичета.

                                Коментар

                                Working...
                                X