IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
    Чичак , де си бе ...поддържай огъня , ей не се давай лесно !
    У Дивото копае бункер. Зер, китайският Небесен дворец вземе, та му се стовари на главата ... Пък той на китайки не е свикнал, сал на сръбския оператор ползва услугите /от време на време/.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Чичак , де си бе ...поддържай огъня , ей не се давай лесно !

      Както казваха едно време дъртите " Не ме е яд че не мога , яд ме е че ми се иска ! "

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
        Аз ще те почерпя едно тракче,дори и да не си го закъсал,винаги е по-сладко

        Крачмата влиза в положения...
        вересии... едно друго...
        За вересиите - ясно. А какво е това - едно, друго /от любознателност питам/!?
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

          И десертче ли кръстиха на мен вече. Много бързо се прославих. Така е като Кака разнася, че съм шоколадово момче. Ай, щет черпа за признанието. Това е Родопче, ако случайно не си го опитвал. Понеже едната ми рода от Южните Родопи, може и Родопчето на мен да са го кръстили.
          Кога това, бре!? Да ти блокира операционната система, дето лъжеш, дано!!!
          Най-много да съм споменала, че имаш две, три слънчеви бани по рождение.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
            Аз ще те почерпя едно тракче,дори и да не си го закъсал,винаги е по-сладко

            Крачмата влиза в положения...
            вересии... едно друго...
            И десертче ли кръстиха на мен вече. Много бързо се прославих. Така е като Кака разнася, че съм шоколадово момче. Ай, щет черпа за признанието. Това е Родопче, ако случайно не си го опитвал. Понеже едната ми рода от Южните Родопи, може и Родопчето на мен да са го кръстили.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

              закъсАл си го,... нещо ?
              Ти като усети, че.ти пият пиенето, веднага се измъкна от мазата с касапски вид. Поне да беше домъкнал суджука и пастърмата. Как да не съм го закъсал - половин ден темперирам компа с печка Елва и не можах да повярвам, че тръгна. Ама, кво те грее тебе долу в мазата. Освен винцето.

              Коментар


              • Аз ще те почерпя едно тракче,дори и да не си го закъсал,винаги е по-сладко

                Крачмата влиза в положения...
                вересии... едно друго...
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                  Чук, чук, нема никой. И мен ме няма. А, не, тук съм, бе. И си наливам краднешком. Сега му е времето на авантата. Кой ще разбере колко съм глътнал. Е така се пропива човек поради липса на контрол и като ги нема стресиращите сметки.
                  закъсАл си го,... нещо ?
                  Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                  Коментар


                  • Чук, чук, нема никой. И мен ме няма. А, не, тук съм, бе. И си наливам краднешком. Сега му е времето на авантата. Кой ще разбере колко съм глътнал. Е така се пропива човек поради липса на контрол и като ги нема стресиращите сметки.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                      Хич не ме жали....Колкото повече ме "бият', по убаво ми става....

                      Дръто, дрътооо...!!!

                      пп малко започнах да се притеснявам....

                      Сутрин започвам с глътка ракия с индрише и орехи - анти диабет...
                      На обяд глътка ракия за анти стреса от работата....
                      Вечерта гълток ракия за заспиване и анти сърдечни проблеми..

                      Лечение с ракия !!! УжасТ

                      А едно време само секса ми помагаше......

                      Наздраве !

                      "...че сетне остаряваш и ставаш за майтап !"... дръж се чиче , всички сме тръгнали за натам...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Той пък 4i40 е един пияч за чудо и приказ...
                        Наздраве!

                        П.П. Снощи малко ме беше изнервил, та мислех да пратя на леля и гиричките, де по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието ги остави да събират прах у килера. Изглежда бухалките не са свършили работа, та мислех тоя път за по-сигурно с нещо по-тежко.
                        И аз това казвам, малко пие, пък после гири и боздугани въз главата му играят. Така е като не внимава с кого посяда. Да ме беше черпил дюлева, мед щеше му се лее в душата като гледа как охотно я пресушавам с похвали разни. А той все гледа да поседне, да полегне даже с разни форми, де само го хокат и пръжолите изяждат. Наздраве за камбаните в главата след дружеско запиване!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                          Цепи, цепи, зависи с кого го пиеш. Чиче що ..цицки ...изяде докато си пиеше пиенето и се наслаждаваше на живота и на прелестните му вазовидни заоблени горе и долу форми. Ценител! Ала не всички форми го разбират и по глава го бият. Горкото Чиче! Ще свикам протестно събрание в негова защита. Събрание на формите.
                          Хич не ме жали....Колкото повече ме "бият', по убаво ми става....

                          Дръто, дрътооо...!!!

                          пп малко започнах да се притеснявам....

                          Сутрин започвам с глътка ракия с индрише и орехи - анти диабет...
                          На обяд глътка ракия за анти стреса от работата....
                          Вечерта гълток ракия за заспиване и анти сърдечни проблеми..

                          Лечение с ракия !!! УжасТ

                          А едно време само един секс ми помагаше......

                          Наздраве !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Най-добре е така, стига да има кой да ни търпи.
                            Наздраве!
                            Хаха...некои удоволствия били до време , па пиенето до последния звънец ...наздраве !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                              Цепи, цепи, зависи с кого го пиеш. Чиче що бухалки и точилки изяде докато си пиеше пиенето и се наслаждаваше на живота и на прелестните му вазовидни заоблени горе и долу форми. Ценител! Ала не всички форми го разбират и по глава го бият. Горкото Чиче! Ще свикам протестно събрание в негова защита. Събрание на формите.
                              Той пък 4i40 е един пияч за чудо и приказ...
                              Наздраве!

                              П.П. Снощи малко ме беше изнервил, та мислех да пратя на леля и гиричките, де по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието ги остави да събират прах у килера. Изглежда бухалките не са свършили работа, та мислех тоя път за по-сигурно с нещо по-тежко.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                                ми то тогаз цаката е да не се спира , а ...
                                Най-добре е така, стига да има кой да ни търпи.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X