IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Хубав цвят. Докарва го на балтийски кехлибар. Това ще му е нелегалното име.
    Наздраве!

    П.П. Бялата кожа била на изключителна почит у френската аристокрация. Дофторите се почупвали да измислят мазила и отвари, които да го докарват този измъчен тен, най-вече при дамите. Една от съставките на тези вълшебни питиета бил фин златен прах. При абсорбиране в кръвта златото възпрепятствало образуването на хемоглобин и дамите действително добивали блед вид. Така че - внимателно със златните люспи.
    Туй не съм го знаЯл, ем уж и аз съм историчар по хоби. Пил съм няколко пъти питиета с люспи злато, ама аз съм си бял по рождение (ако не бях чернокос, минавах за швец отма, само трябва да се науча да рита, хаусклийнърки, вместо да търча по фустите на хостесите, ама нейсе), та не мога да направя разликата.
    Иначе за бяла кожа - да си вземат жапонки. Имаше едно време една такава песеб (Паяка ще я издири) - мъничка японка ще си взема, всичко в моя дом ще е Хитачи, ще натрупам много, много йени, повечко работят там обаче. Въобще азиатките са много качествени жени, съдейки по единственото ми ходене там, без да искам да подценявам нашите момичета, естествено. Но ъпк уискито им, колкото и да ми го хвалят, не е някакъв уау момент. Апропо, вчера установих, че съм се оставил без виски у дома - недоглеждане някакво ще да е станало, а и скоро не съм сключвал басове, които да спечеля, че в последните 8 години виски за дома не съм купувал - всичко ми е от спечелени басове.
    Наздраве!
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      Паяк, много тънкана искаш да минеш, бря. Ей една дюлева ракия като на Чиче, ама със златни люспи, че сега съм на тази вълна
      Хубав цвят. Докарва го на балтийски кехлибар. Това ще му е нелегалното име.
      Наздраве!

      П.П. Бялата кожа била на изключителна почит у френската аристокрация. Дофторите се почупвали да измислят мазила и отвари, които да го докарват този измъчен тен, най-вече при дамите. Една от съставките на тези вълшебни питиета бил фин златен прах. При абсорбиране в кръвта златото възпрепятствало образуването на хемоглобин и дамите действително добивали блед вид. Така че - внимателно със златните люспи.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

        Добро утро !

        При теб няма нормални питиета ( като за бедни и стари акари...).
        То не бяха колекции от 18 г ( руси, червенокоси и църни ) питиета. то не бяха със златни люспи, като на русалки....

        Черпи нещо домашно и семпло - 10 годишна ракия със зелена салата с пресен лук, рукола, кресон, магданоз, копър и обилно зехтин и домашен ябълков оцет !!!

        Убаво, дее...Каквото такова - няма да мрънкам !

        Наздраве !
        Правилно! Едно мрънкало у Кръчмата е предостатъчно.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

          И аз това казвам, кожухче ти трябва на теб, що си с натура на дървеница - все на топло глеаш се свреш, да човъркаш и да гризкаш. Наздраве за топлия и уютен дом!
          П.п. А онази трудолюбива мравчица Чичи на ладното ходи по дивотиите да събира зрънца да храни такива като теб. На стари години. Горкото то!
          На това алегория ли му се вика, че нещо не съм много в час с изразните средства!?
          Наздраве!

          П.П. Мен пък все ми се струва, че в предишен живот съм била тюленче или моржче ... Нещо студенолюбиво и сенкоиздръжливо.
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

            Стига бре...!
            Шъ придобия комплекси ако и на половина е верно тва дет го пишеш....

            пп Спокоен съм - щот си писател, историк ...Спомнеш си преди 50 години кво си правил и вече го пишеш в учебниците на живота ...

            Наздраве за незабравимите спомени !
            Хааааа, тъжни вопли чичини по отминала младост. Верно е, ама сме в квартет. Сам три бутилки нема как, макар такива рекордьори да има. И да знаеш, на чист въздух се не усеща. С дебело мезе все пак. За основна закуска бях приготвил джоланче с кожичка с кисело зелце. А преди него и след него още друго резанко и пеканко.
            Грую, таз ти трапеза по фаща за посядане. Цвекята раздай на клиентките. Поединично. Да увеличиш шансовете.

            Коментар


            • така може ли, макар че малко дебело ми иде нарязана сланинката

              и да не забравя една салатка за по претенциозните - кОрасон не успях да намеря, та с орнажерийни от Петрич ще да е
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                Аз това не смея го похабя. Такъв убав цвят вади. Както казва Чичи, дай нещо по за нашата черга, та съвестно си го пием на дългите запивки. На Трифона оня ден седнахме от обед на слънчице на двора, та до полунощ край печката. Поне три такива бутилчици щеха отидат. Кой да ги плаща? Това е за бавно и рядко пиене. Така де, аз рядко, но затова пък продължително.
                Стига бре...!
                Шъ придобия комплекси ако и на половина е верно тва дет го пишеш....

                пп Спокоен съм - щот си писател, историк ...Спомнеш си преди 50 години кво си правил и вече го пишеш в учебниците на живота ...

                Наздраве за незабравимите спомени !
                Last edited by 4i40; 05.02.2018, 12:09.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  Паяк, много тънкана искаш да минеш, бря. Ей една дюлева ракия като на Чиче, ама със златни люспи, че сега съм на тази вълна
                  Аз това не смея го похабя. Такъв убав цвят вади. Както казва Чичи, дай нещо по за нашата черга, та съвестно си го пием на дългите запивки. На Трифона оня ден седнахме от обед на слънчице на двора, та до полунощ край печката. Поне три такива бутилчици щеха отидат. Кой да ги плаща? Това е за бавно и рядко пиене. Така де, аз рядко, но затова пък продължително.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    Паяк, много тънкана искаш да минеш, бря. Ей една дюлева ракия като на Чиче, ама със златни люспи, че сега съм на тази вълна
                    Добро утро !

                    При теб няма нормални питиета ( като за бедни и стари акари...).
                    То не бяха колекции от 18 г ( руси, червенокоси и църни ) питиета. то не бяха със златни люспи, като на русалки....

                    Черпи нещо домашно и семпло - 10 годишна ракия със зелена салата с пресен лук, рукола, кресон, магданоз, копър и обилно зехтин и домашен ябълков оцет !!!

                    Убаво, дее...Каквото такова - няма да мрънкам !

                    Наздраве !

                    Коментар


                    • Паяк, много тънкана искаш да минеш, бря. Ей една дюлева ракия като на Чиче, ама със златни люспи, че сега съм на тази вълна
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Тази сутрин сме на здравословно пиене. Кефир!
                        А за младежите сутрешна гимнастика в стил Бонд, Джеймс Бонд. Чиче, ти къде тръгна? Стой на пейката като крайна резерва. Ако се присъедини към компанията некоя родопска бабичка старозаветна.
                        JAMES BOND THEME
                        https://www.youtube.com/watch?v=6ebAssCr990



                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Ти си историк, бре!!! Какво ти разбира на теб главата от ентомология. Кат съм написала скорпион, начи скорпионът ще оцелее. Щот хлебарката действително издържа на радиационно облъчване, но не може преживя последствията от ядрената зима, вследствие взрива. А онова с шипа на опашката ще може.
                          Наздраве!

                          П.П. Как пък няма да ям аз хляб!? От него се пълней. Затова с виното ще опапам пастърмата и луканката.
                          И аз това казвам, кожухче ти трябва на теб, що си с натура на дървеница - все на топло глеаш се свреш, да човъркаш и да гризкаш. Наздраве за топлия и уютен дом!
                          П.п. А онази трудолюбива мравчица Чичи на ладното ходи по дивотиите да събира зрънца да храни такива като теб. На стари години. Горкото то!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                            Бъркаш! Става дума за хлебарки като теб, де изядат хляба на народа и му изпиват винцето. Верно, студено не обичат, но като завлекат и кожухчето от гърба на някой угоен чорбаджия и с кеф се пускат по задник на пързалката. Затова Чиче те споменава. Много смел напоследък. Браво, Чиче! Ти си нашта първа цел на тира. Наздраве за неожидания кураж на престарелия чиляк-чичак!
                            Ти си историк, бре!!! Какво ти разбира на теб главата от ентомология. Кат съм написала скорпион, начи скорпионът ще оцелее. Щот хлебарката действително издържа на радиационно облъчване, но не може преживя последствията от ядрената зима, вследствие взрива. А онова с шипа на опашката ще може.
                            Наздраве!

                            П.П. Как пък няма да ям аз хляб!? От него се пълней. Затова с виното ще опапам пастърмата и луканката.
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                              Изпуснал си да станеш свидетел на преместването на посолството и напрягането около това. Наздраве за хаджилъка с бонус!
                              https://www.youtube.com/watch?v=KPb20fK0R94
                              На тези мацки и аз съм им фен.
                              Иначе, нищо страшно няма у Израел. Ама по нататък ще го мисля.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

                                Добрутро! Ханджия е хубав бизнес. Стига ханът да е на кьоше.

                                Аз се бях запътил по Нова Година на хаджилък, ама в последния момент се отказах. Беше ми прекалено спонтанно, само щот имаше евтини самолетни билети.
                                Изпуснал си да станеш свидетел на преместването на посолството и напрягането около това. Наздраве за хаджилъка с бонус!
                                https://www.youtube.com/watch?v=KPb20fK0R94

                                Коментар

                                Working...
                                X