IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Закахърил си се нещо за мен, забелязвам. Похвално! Аз обичам за ме обгрижват.
    Наздраве, Мрънкало!

    П.П. Твойту е кочинка, мойту - пещера или бърлога.
    Дааа, имам кахър - как да те увредя поучително, та да замълчиш за барем половин час и да гледаш виновно ноктята на краката си. Само дето се питам, къдя ти е сивото вещество, чрез което щъкаш насам-натам? У куфелника ли е или в гръбния дирек? Куфелника ще взема да го запълня с гасена вар, а от гръбний кокал ще изсмуча малоумната тъкан. Така ще те парализирам акуратно, деловито, гяволито, окончателно. Наздраве, Дрънкахърче!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение
      Trakо,

      трябва и площадка за приземяване с метлата.

      Не че вещицата не може да кацне право в комина (вж. Гогол, "Вечери в селцето Диканка", "Рождественска нощ или <не помна кво>), но така ще я подлъжеш, че ѝ имаш уважителното очакване.

      А ти ще я направиш от песък, ма така заравнен, че да изглежда като суха земя от високото.

      Каката, като кацне, ще разбере... но вече късно, щото няма възможност за засилка за излитане в тоя песък, особено при комплекцията, по-скоро, Комплекцията, на каката.

      Тя е кацнала на песъчната писта и по инерция е пребягала още пет крачки.
      А ти си ѝ оставил още пет отгоре, които тя ще премине с голям труд, затъвайки дълбоко, до легионерските прасци.

      Ти я чакаш на финала грохнала и... ...

      ... историята мълчи...

      Как ти се струва планът?
      Чанчо, да не ти е изпила чавка акъля. Предлагаш не само да я приветливо посрещна с раболепна мутра, ми даже и комфхорт да й създавам, че да кацне без сътресения. И при това да остане безсрочно и безусловно. Не си ни с всичкия си, ни даже с четвъртинка от него. Предлагам да я приемеш при теб и да бъдеш любезен, за да не те превърне в козел. Или катър. Така ми се струва плана.

      Коментар


      • Trakо,

        трябва и площадка за приземяване с метлата.

        Не че вещицата не може да кацне право в комина (вж. Гогол, "Вечери в селцето Диканка", "Рождественска нощ или <не помна кво>), но така ще я подлъжеш, че ѝ имаш уважителното очакване.

        А ти ще я направиш от песък, ма така заравнен, че да изглежда като суха земя от високото.

        Каката, като кацне, ще разбере... но вече късно, щото няма възможност за засилка за излитане в тоя песък, особено при комплекцията, по-скоро, Комплекцията, на каката.

        Тя е кацнала на песъчната писта и по инерция е пребягала още пет крачки.
        А ти си ѝ оставил още пет отгоре, които тя ще премине с голям труд, затъвайки дълбоко, до легионерските прасци.

        Ти я чакаш на финала грохнала и... ...

        ... историята мълчи...

        Как ти се струва планът?
        Last edited by chan_tura_naga; 07.08.2021, 21:19.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Аз затова сламеник съм сложил, да се чувстваш комфортно и да ти е уютно като у вас в колибката ли беше, в пещерата ли. Колкото да бръснещия полет, внимавай с комините, стоборите и тръните. Да не земе тех да обръснеш. После ще ходиш зачервена, като че ли по теб бръснач е минавал. Наздраве, Дрънбръснарче!
          Закахърил си се нещо за мен, забелязвам. Похвално! Аз обичам за ме обгрижват.
          Наздраве, Мрънкало!

          П.П. Твойту е кочинка, мойту - пещера или бърлога.
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Сигурен ли си? Щот аз нямам такова усещане.
            Наздраве, Мрънкало!

            П.П. Следвай действията на 4i40 и по на често сменяй бельото на креватите у кочинката в Извънгеография, че не се знай кога ще пикирам с нисък бръснещ полет. Не със самолетя. Както знаеш, азе ползувам друга авиация.
            Аз затова сламеник съм сложил, да се чувстваш комфортно и да ти е уютно като у вас в колибката ли беше, в пещерата ли. Колкото да бръснещия полет, внимавай с комините, стоборите и тръните. Да не земе тех да обръснеш. После ще ходиш зачервена, като че ли по теб бръснач е минавал. Наздраве, Дрънбръснарче!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Вие двамцата сте в цуни-гуни цунцванг и цайтнот. На него много му се иска, на теб не ти стиска. Той секи уикенд носи бели чаршафки за миндерчето в Дивото, ти пък му махаш от самолетя кога прелиташ отгори към чужбината. И сте вързани един за друг със светлата перспектива за южната Портокалия. Идилия! Пък ти се загрижила за мойта сарица. Остави ма мен. Щото съм все отгори. Аз съм ви патирал отдавна, та чак Чичий патина фана. Здраве да е!
              Сигурен ли си? Щот аз нямам такова усещане.
              Наздраве, Мрънкало!

              П.П. Следвай действията на 4i40 и по на често сменяй бельото на креватите у кочинката в Извънгеография, че не се знай кога ще пикирам с нисък бръснещ полет. Не със самолетя. Както знаеш, азе ползувам друга авиация.
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Така кат гледам, никакъв пробив ни по левия, ни по десния фланг. Сарисата ти нищо ич я няма.
                Наздраве!
                Вие двамцата сте в цуни-гуни цунцванг и цайтнот. На него много му се иска, на теб не ти стиска. Той секи уикенд носи бели чаршафки за миндерчето в Дивото, ти пък му махаш от самолетя кога прелиташ отгори към чужбината. И сте вързани един за друг със светлата перспектива за южната Портокалия. Идилия! Пък ти се загрижила за мойта сарица. Остави ма мен. Щото съм все отгори. Аз съм ви патирал отдавна, та чак Чичий патина фана. Здраве да е!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Това е само маньовър да изработя и него, и нея. Манипулация, значи, за подхлъзване и изпързалване. Наздраве, Дрънкънкьорке!
                  Така кат гледам, никакъв пробив ни по левия, ни по десния фланг. Сарисата ти нищо ич я няма.
                  Наздраве!
                  Last edited by tnm; 05.08.2021, 21:17.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Хмм, да! Га не можеш сам да свършиш нещо, ще заработваш за другите
                    Наздраве, Мрънкало!
                    Това е само маньовър да изработя и него, и нея. Манипулация, значи, за подхлъзване и изпързалване. Наздраве, Дрънкънкьорке!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                      НАучно е доказано, че старите хора не усещат топлината, поради физиологични изменения в организма....

                      Наздраве !

                      пп Днес усетих проклятието на последния мохикан ( Тарантул...) ...
                      Обядвам и си взех една ледена бира....Отпих една двойна глътка и получих спазъм в хранопровода съчетан със сърдечна аритмия.....Едвам си поех въздух и потвърдих златното си правило, че глупаците умират първи...
                      Студената бира като люта ракия - на малки глътки с кеффф !
                      Не само студена, ами и с лед я пия. Но трябва тренинг и мярка. Не е за варвари от Дивото и Кривото. На тех все им крива бутилката и дива чашата. Да си седат жадни и да не гледат от калените пиячи.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Аз заработвам за Чичий. Заслепявам те,ти се маскираш с шлема и после той да му мисли как да се бори с лъвица, коя е нощна ловица. Демек, подвеждам го, че да можеш и ти да закусиш. На тъмно. Що оно много дръто и жилесто, та на светло нема си правиш труда да го кльопаш. Прецаквам и двамцата. За да се попълва хранителната верига. Наздраве, Дрънловджийче!
                        Хмм, да! Га не можеш сам да свършиш нещо, ще заработваш за другите
                        Наздраве, Мрънкало!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Ходих специално да отбележа личен рекорд - 42 гр. С. Освен това Центъра беше празен. Можех да си направя фотосесия. Ма, айде, от мен да мине! Такъв хубавец къде и да го снимаш, все ще блесне със смугла светлина. Наздраве, Дрънпомрачение!
                          НАучно е доказано, че старите хора не усещат топлината, поради физиологични изменения в организма....

                          Наздраве !

                          пп Днес усетих проклятието на последния мохикан ( Тарантул...) ...
                          Обядвам и си взех една ледена бира....Отпих една двойна глътка и получих спазъм в хранопровода съчетан със сърдечна аритмия.....Едвам си поех въздух и потвърдих златното си правило, че глупаците умират първи...
                          Студената бира като люта ракия - на малки глътки с кеффф !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Това като обещание ли да го тълкувам!? Или просто си пишеш - лаф да става?
                            Наздраве, Мрънкало!
                            Аз заработвам за Чичий. Заслепявам те,ти се маскираш с шлема и после той да му мисли как да се бори с лъвица, коя е нощна ловица. Демек, подвеждам го, че да можеш и ти да закусиш. На тъмно. Що оно много дръто и жилесто, та на светло нема си правиш труда да го кльопаш. Прецаквам и двамцата. За да се попълва хранителната верига. Наздраве, Дрънловджийче!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Сложи си шлема, де ти закрива очите. По-добре да ти се случи нещо в тъмнината, отколкото да окьоравееш. Наздраве, Дрънкьорка!
                              Това като обещание ли да го тълкувам!? Или просто си пишеш - лаф да става?
                              Наздраве, Мрънкало!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Въъъх, ослепи мъ!!!
                                Наздраве, Мрънкало!
                                Сложи си шлема, де ти закрива очите. По-добре да ти се случи нещо в тъмнината, отколкото да окьоравееш. Наздраве, Дрънкьорка!

                                Коментар

                                Working...
                                X