IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

    Сяя, не разбрах в писането ти ( щот съм на 50 гр, а не щот не пишеш убаво и вярно ) дали предпочиташ само глупавите..., но ще се възползвам от цитата на Еразъм Ротердамски за тез създания ( демек умните ) ....

    "На колкото по-умна се прави една жена, толкова по-глупава изглежда в очите на мъжете.."

    За съжаление не моем кът Грую да рутиме хем добри и умни, хем красиви, хем млади, хем готвачки и чистачки.....
    Затова младите ги оставяме на отличниците....

    .Имам един лафф - не е важно колко си умен, но е важно да се до тангентата на умните....Щот съм си малко проЗд ми идва комуникацията с умните, богатите и красивите...( Роналдо не се вписва в таз група от Човеци )...
    Оффф, така съм скапан, че си мечтая да доживея до преклонната възраст на Тарантул...

    Наздраве !
    Колку пъти съм ти писал да не дращиш неподготвен. Ако само до моята възраст искаш да стигнеш, ше трябва връщаш назад и после право напред към казаня. Затова си постави нова цел. Така както се придвижваме паралелно да доживееш да мина половината на твойта възраст, че спокоен се пренесеш към пъклото, макар там да дават само 2х20. Наздраве за адските пържилници и пивниците около тех!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
      Наздраве за умереността при диренето на жена - не много умна, не съвсем красива, ама да ги може некои работи!
      Да прави... хм, мусака? Не са ни високи изискванията.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Ба, как пък няма табла да играя!? Все ще си намеря по-интересни игри, де се играят от двама, па като взема да губя - кеф ти тиган, кеф ти тава ... /за нахлупване/
        Наздраве!

        П.П. Маниак бил Наполеон, ама го можел. По няколко пъти на вечер. И между моженията интелигентен разговор искал да води с дамата. Затова умна поръчвал на адютанта да търси.
        Ама това теб не те касае, де.
        Той и Чарлито Чаплина го можел по пет пъти наред, но все си търсел не умни, а младички. И доживял деветдесет. А Бонапарта го пратиха в изолация и го натровиха що си общувал с умни жени. Не предугадил до кво и до къде води това. Така е, заради некоя Хубава Елена абдалите стигат до о. Св. Елена. Наздраве за умереността при диренето на жена - не много умна, не съвсем красива, ама да ги може некои работи! По ваш избор.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Ти па си много умна. - Срам за жена. Умните жени грозни и досадни. Наздраве за по-глупавичките прелестни създания, де не могат ти влезнат в следите и ти хванат спатиите!
          Сяя, не разбрах в писането ти ( щот съм на 50 гр, а не щот не пишеш убаво и вярно ) дали предпочиташ само глупавите..., но ще се възползвам от цитата на Еразъм Ротердамски за тез създания ( демек умните ) ....

          "На колкото по-умна се прави една жена, толкова по-глупава изглежда в очите на мъжете.."

          За съжаление не моем кът Грую да рутиме хем добри и умни, хем красиви, хем млади, хем готвачки и чистачки.....
          Затова младите ги оставяме на отличниците....

          .Имам един лафф - не е важно колко си умен, но е важно да се до тангентата на умните....Щот съм си малко проЗд ми идва комуникацията с умните, богатите и красивите...( Роналдо не се вписва в таз група от Човеци )...
          Оффф, така съм скапан, че си мечтая да доживея до преклонната възраст на Тарантул...

          Наздраве !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Ето, на...! Веднага получи мъжка подкрепа
            Наздраве!
            А не бе, ще го оставим на кучетата...
            Наздраве!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

              Ми ко да прави човека, като няма адютант....
              Ето, на...! Веднага получи мъжка подкрепа
              Наздраве!

              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                П.П. Маниак бил Наполеон, ама го можел. По няколко пъти на вечер. И между моженията интелигентен разговор искал да води с дамата. Затова умна поръчвал на адютанта да търси.
                Ама това теб не те касае, де.
                Ми ко да прави човека, като няма адютант....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  То в това е стабилитетът. Заемаш цялата зона на алтернативите, плещиш какви си щеш и накрая все ти прав излизаш. Ама кво ти разбира главата като се ограничаваш с бридж занимания. Табла трябва да фъргаш, зарът да играе. И да мамиш противника кога се разсейва, а почне ле пичели, му нахлупваш таблата на главата. Неука си още за вещерка ти.
                  Ба, как пък няма табла да играя!? Все ще си намеря по-интересни игри, де се играят от двама, па като взема да губя - кеф ти тиган, кеф ти тава ... /за нахлупване/
                  Наздраве!

                  П.П. Маниак бил Наполеон, ама го можел. По няколко пъти на вечер. И между моженията интелигентен разговор искал да води с дамата. Затова умна поръчвал на адютанта да търси.
                  Ама това теб не те касае, де.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Ветропоказател. Никва устойчивост, никъв стабилитет. На страх ми намирисва, наместо да се изправиш мъжката срещу предизвикателството.
                    Наздраве!
                    То в това е стабилитетът. Заемаш цялата зона на алтернативите, плещиш какви си щеш и накрая все ти прав излизаш. Ама кво ти разбира главата като се ограничаваш с бридж занимания. Табла трябва да фъргаш, зарът да играе. И да мамиш противника кога се разсейва, а почне ле пичели, му нахлупваш таблата на главата. Неука си още за вещерка ти.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Това с душата не е за мен. Нещо на романтика го докарва, пък аз имам пропуски в тая насока.
                      Наздраве, с каквото там пиеш.
                      Не пия, карам Сега само викам наздраве

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                        Аха, за това душата ми го осигурява (разнообразието)

                        Наздраве, tnm!
                        Това с душата не е за мен. Нещо на романтика го докарва, пък аз имам пропуски в тая насока.
                        Наздраве, с каквото там пиеш.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Мани го тоа маникален дребосък. Взел си най-големата курвалетина на Париж. Добре че после след неколко победи му пробутали венска принцеса да миряса за по-висока класа. Освен това противореченето е ловък маньовър да объркаш противната страна накъде теглиш и кога ще потеглиш. Учи са, невежа жено!
                          Ветропоказател. Никва устойчивост, никъв стабилитет. На страх ми намирисва, наместо да се изправиш мъжката срещу предизвикателството.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение

                            При мен излиза това което съм пуснал – Spirit of the Incas Flute Music of the Andes, Танцчето на Леля.
                            Споко! Недоразумение от мое заблуждение. Понякога с нов адрес се пейства старо парче. Не разбрах що така се получава. Помислих, че и при теб така, щото пусна старата музика от вчера.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                              По възможност руси с тънък глезен, височки с големи цици и сочно дупе. И да те гледат с големи влажни очи. Неприлично млади.
                              Ъхъ! Чекай, че се покапах.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Наполеон да не е бил по-прозд от теб, дето е харесвал умни жени!? И гледай само как си противоречиш през три, четири коментара.
                                По-доле пишеш дето не съм за изфъргане с тая рокличка, ся - грозна и досадна!?
                                Наздраве!
                                Мани го тоа маникален дребосък. Взел си най-големата курвалетина на Париж. Добре че после след неколко победи му пробутали венска принцеса да миряса за по-висока класа. Освен това противореченето е ловък маньовър да объркаш противната страна накъде теглиш и кога ще потеглиш. Учи са, невежа жено!

                                Коментар

                                Working...
                                X