IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

    Забелязвам, женските го лаят. Поне във форума.
    Наздраве!
    Ааа, то това е по навик. Да се губи тренинг и от двете страни, които участват в схватката. У форума е така.
    Наздраве!

    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
      Иначе самогонът за кънтри трябва да е от семейството на вискито.
      Ясно бе, ясно... такова, дето го пият от буркан.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Мрънкалото е достигнал такваз възраст и общо физическо състояние, че дори и кучетата не го лаят кога върви по улицата.
        Наздраве!
        Забелязвам, женските го лаят. Поне във форума.
        Наздраве!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Той и Чарлито Чаплина го можел по пет пъти наред, но все си търсел не умни, а младички. И доживял деветдесет. А Бонапарта го пратиха в изолация и го натровиха що си общувал с умни жени. Не предугадил до кво и до къде води това. Така е, заради некоя Хубава Елена абдалите стигат до о. Св. Елена. Наздраве за умереността при диренето на жена - не много умна, не съвсем красива, ама да ги може некои работи! По ваш избор.
          Вероятно намекваш за копане на домати или каквото друго си посял там на ранчото. Инак красотата и ума са доста разтегливи понятия и варират в широки граници.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

            А не бе, ще го оставим на кучетата...
            Наздраве!
            Мрънкалото е достигнал такваз възраст и общо физическо състояние, че дори и кучетата не го лаят кога върви по улицата.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

              Знаех си, че не се пие правилно в тая кръчма. Самогон се лочка само с руски пънк!
              В краен случай, с Любе или болотные.
              Нямах подходящ илюстративен материал. Иначе самогонът за кънтри трябва да е от семейството на вискито.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Със самогон.
                Знаех си, че не се пие правилно в тая кръчма. Самогон се лочка само с руски пънк!
                В краен случай, с Любе или болотные.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                  С какво го пиете това кънтри?
                  с квото дадат, аз съм на ол инклузив. Иначе отлична храна, обаче супер соц сгради

                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                    С какво го пиете това кънтри?
                    Със самогон.

                    Коментар


                    • С какво го пиете това кънтри?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
                        И да предложа за последно на Трак тази група, ако си пада по кънтри: https://www.youtube.com/watch?v=GHu6...917CDC51377BB3
                        Кънтрито рядко влиза в полезрението ми, но има веселяци, които ти радват душата. Тези тук не са зле. Правят купон, а по това време му е време за купон.

                        Коментар


                        • И да предложа за последно на Трак тази група, ако си пада по кънтри: https://www.youtube.com/watch?v=GHu6...917CDC51377BB3

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                            Да прави... хм, мусака? Не са ни високи изискванията.
                            Мани таа мусака, втори ден ям една дълбока тава, ама и за утре остана. Ако ще правят нещо, барем да е културна програма - да пеат, да свират, да се гънат. Защото умни не ни трябват, ала културни - да.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                              Сяя, не разбрах в писането ти ( щот съм на 50 гр, а не щот не пишеш убаво и вярно ) дали предпочиташ само глупавите..., но ще се възползвам от цитата на Еразъм Ротердамски за тез създания ( демек умните ) ....

                              "На колкото по-умна се прави една жена, толкова по-глупава изглежда в очите на мъжете.."

                              За съжаление не моем кът Грую да рутиме хем добри и умни, хем красиви, хем млади, хем готвачки и чистачки.....
                              Затова младите ги оставяме на отличниците....

                              .Имам един лафф - не е важно колко си умен, но е важно да се до тангентата на умните....Щот съм си малко проЗд ми идва комуникацията с умните, богатите и красивите...( Роналдо не се вписва в таз група от Човеци )...
                              Оффф, така съм скапан, че си мечтая да доживея до преклонната възраст на Тарантул...

                              Наздраве !
                              Колку пъти съм ти писал да не дращиш неподготвен. Ако само до моята възраст искаш да стигнеш, ше трябва връщаш назад и после право напред към казаня. Затова си постави нова цел. Така както се придвижваме паралелно да доживееш да мина половината на твойта възраст, че спокоен се пренесеш към пъклото, макар там да дават само 2х20. Наздраве за адските пържилници и пивниците около тех!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                                Наздраве за умереността при диренето на жена - не много умна, не съвсем красива, ама да ги може некои работи!
                                Да прави... хм, мусака? Не са ни високи изискванията.

                                Коментар

                                Working...
                                X