IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
    Мечо, събуди любопитството ми за тази личност. Признавам си бях го чувал само като име, но тия дни мисля да попрочета някои неща и да изгледам сериала линк от който си постнал. Ето това му е хубавото на нета, че информацията може да се предаде бързо и непретанциозно, а който впоследствие желае да се възползва и да научи нещо повече по дадената тема. А смисъл и някакво значение биха могли да се открият на всевъзможни места и в най-различни по тематика и съдържание документи, литература или филми. Понякога обаче е важно само някой да те насочи, да ти покаже, да сподели...

    Коментар


    • http://www.youtube.com/watch?feature...&v=HmA8old0VeQ
      Баба ме научи на много неща.
      tnm

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

        Добро утро на прайда !!!
        В прайда лъвиците осигуряват прехраната !!!

        Да пращаме лъвиците на лов, пък ние ще ги чакаме и ще играем бридж белот !!!
        И всякаква феминистка литература да се ИЗГОРИ !!!
        Баба ме научи на много неща.
        tnm

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
          Ще си позволя да цитирам Милом от темата за политика:
          "Ако нещо ти изглежда като магаре,реве като магаре,държи се като магаре
          100% не е лъв"

          Добро утро на прайда !!!
          Last edited by 4i40; 08.04.2013, 08:46.

          Коментар


          • Добро утро, Мечо!
            Добро утро, тайфата!

            Какъв е този сняг посред пролет!? Тъкмо си прибрах ските, сега пак се трябва да ходя да ги вадя от килера
            Хубав ден на младежите и девойките!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Като не знам украински, и руския е украински
              http://www.youtube.com/watch?feature...&v=iYa19qdY-P4
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • Първоначално изпратено от rinaa Разгледай мнение
                Космо - цар на късия натуралистичен разказ.....
                Добро утро tnm
                Добро утро чета

                Рина, къде беше като те нямаше. Баш по време на востанието изчезна. Няма кой да ушие байряка и да му тури знака. Наложи се да си рисуваме джипките

                Баба ме научи на много неща.
                tnm

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                  Ей т'ва ще му е девиза:

                  (У)щипаните госп'ици по (У)биците (У)свинват (У)среднено всяко вОстание, щот' не разбират (У)свобождението, на владеещите п(У)знанието!

                  П.П. По принцип гледам да не чета БГ-стански форуми, че ще си разваля българският език и понякога наистина започвам да се чудя за някоя дума как се пише, щот' 10000 неграмотници кат' я напишат грешно и накрая си викам: "Русо кофо, ко' се чудиш, че си изтрещял".

                  Накрая 10000 Мечки кат' ми ревнат, че съм неграмотен - иди се оправи
                  Ще си позволя да цитирам Милом от темата за политика:
                  "Ако нещо ти изглежда като магаре,реве като магаре,държи се като магаре
                  100% не е лъв"

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
                    и отзад има едбна дюза дето ти мие дефекатора....
                    Космо - цар на късия натуралистичен разказ.....

                    Коментар


                    • Ей т'ва ще му е девиза:

                      (У)щипаните госп'ици по (У)биците (У)свинват (У)среднено всяко вОстание, щот' не разбират (У)свобождението, на владеещите п(У)знанието!

                      П.П. По принцип гледам да не чета БГ-стански форуми, че ще си разваля българският език и понякога наистина започвам да се чудя за някоя дума как се пише, щот' 10000 неграмотници кат' я напишат грешно и накрая си викам: "Русо кофо, ко' се чудиш, че си изтрещял".

                      Накрая 10000 Мечки кат' ми ревнат, че съм неграмотен - иди се оправи
                      Last edited by marandi; 08.04.2013, 04:19.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                        Ааааа голяма работе е мечо ти биков
                        Представям си му платформата за въстанието:

                        1. Рецитал на руски стихове.
                        2. Родни чалга-певачки, с крадени сръбски, гръцки, турски песни.

                        П.П. На т'ва се вика национална "кауза", щот' от 100 поста - 99% са му такива.

                        Ма, голЕм албански шпионин излезе

                        П.П.П. Понеже "нямаме" БГ-станска История, култура, поезия и т.н. на хиляди години - затова справка с точка 1-но и 2-ве.

                        Точка 2 му е хоризонта за БГ-история - той отвъд чалга-певачките не подозира, че БГ-стан е имал хилядолетна история.
                        Last edited by marandi; 08.04.2013, 04:10.

                        Коментар


                        • Ааааа голяма работе е мечо ти биков

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                            Смотрит месяц в окно
                            И в речную воду.
                            Едет батько Махно
                            И везет свободу.
                            Я не белый и не красный
                            Не зеленый и ни чей,
                            Запрягай коней в тачанку,
                            Атакуем сволочей.
                            Бляд,

                            спри се, бря!

                            Ей, зат'ва изчезва БГ-стан. Кажи ми на кого не излизахте задниците? ( риторично ).

                            П.П. В момента си мислиш, че си голям умник, че 3 дена бълваш руски лай*а, налЕ?

                            Па, Русия ти няма и половината на историята на БГ-стан и повечето е крадена от нас. Лижи, лижи ...

                            После подкарай турците, хамериканците, австрийците, немците, ингилизите, сърбите, гърците и т.н. по задниците.

                            ---------------------------
                            Накрая ми кажи с к'во си по-различен от тия в Парламенто, дет' уж храчиш, че въстания вдигаш - ами нали и той се е разцепил на 20-сет части да лижи всички чужди задници ( дет' им плащат хранилка ), само не и да целуне ръка на 'орицата дет' са ги избрали ( демек народеца си собственият ).

                            Няма ме разбереш, ама карай
                            ---------------------------
                            Ама, то в цял БГ-стан стана модно всеки да се прави на НЕБългарин, бря ( еПаси ) - кат' ви залющя с Русата метла накрая и ще ми станете едни чуждофил-чета всичките, че ще се криете през 3 граници. Да'е... извратяняците станали - хаха

                            Ма, върви да плещиш на майка си и баща си на руски и на децата си, бря. Ко ми се кикериш тук с треторазрядни стихчета. Тряя сме смаяни къв си "албанец" ли?

                            Пиши на български - не на развален български, дет' църковният им език е старобългарски, па Петър-чо взел да прави "рИформа" и взел 3-4 буквички от латинецата и измислил "руския" език - демек развалил българският. Капиш?

                            Нали си спец по История - чети си кой е Петър-чо, за коя езикова рИформа шпрехам и к'во е направил кат' заменил 3-4 буквички с латински - открил "нов" език
                            Last edited by marandi; 08.04.2013, 03:11.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение

                              като ме срещнат познати и като кажат-ау ти си отслабнал
                              а аз отговарям-да но умствено
                              И започваш да се надяваш, че ще кажат "ау колко си надебелял"
                              домоуправител

                              Коментар


                              • Смотрит месяц в окно
                                И в речную воду.
                                Едет батько Махно
                                И везет свободу.
                                Я не белый и не красный
                                Не зеленый и ни чей,
                                Запрягай коней в тачанку,
                                Атакуем сволочей.
                                Баба ме научи на много неща.
                                tnm

                                Коментар

                                Working...
                                X