IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
    Знаете ли как се нарича тази красавица?
    Тази ли е ?
    Name : A (yes, just a single letter)
    Owner: Andrey Melnichenko
    Builder: Blohm und Voss, Germany
    Crew: 37
    Length: 119m
    Top speed: 24 knots
    Range: 6,500 nm

    Fast Facts:
    * "A" is said to be named after the billionaire's initials and those of his wife, Aleksandra
    * Her radical design has generated waves of love-it-or-hate-it comments on yachting forums
    * Her bow is said to be designed to cut through ice sheets
    Мнението ми води до фалит !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
      Знаете ли как се нарича тази красавица?
      Еее ... най-после си купи селски имот. Ха, честито!

      П.П. Ма, малък дворя, бря? Няма да има за 20 кола домати - хихи
      Last edited by marandi; 22.04.2013, 19:23.

      Коментар


      • Знаете ли как се нарича тази красавица?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
          Не знам но имам странното чувство , че всички в тази тема се познавате
          Общуваме си от няколко години и в този смисъл се "познаваме".

          Коментар


          • Не знам но имам странното чувство , че всички в тази тема се познавате
            Мнението ми води до фалит !

            Коментар


            • Спарт, що не удариш в масата възгледите си, че да мирясаме.

              Коментар


              • Хайдеее, пак технически открития.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                  .....
                  Мечка, що си изкупил инвестор-а, бря? Диване такова и не почерпи

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                    Махномечо, ти нали си по хайдучагските изпълнения ....Еми получи си ги - след горната дата революцията ти е почти сигурна само че ако победите вие,анархо-либералите освен на руини,на друго няма да се наслаждавате!

                    Аре чао, до след много! С Инвестор-ТИМ мутро-милиционерите не пием и не работим!
                    ШАПКАРИНО, ти май май не си с черните. Остава да си или с белите или с червените. Ама недей да забравяш, че в България белите и червените са от един дол дренки !!!
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                      След 12 май .....
                      Махномечо, ти нали си по хайдучагските изпълнения ....Еми получи си ги - след горната дата революцията ти е почти сигурна само че ако победите вие,анархо-либералите освен на руини,на друго няма да се наслаждавате!

                      Аре чао, до след много! С Инвестор-ТИМ мутро-милиционерите не пием и не работим!
                      Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        Еййй, какъв Човек беше, какво пиянде стана....
                        Стига бе, вчера беше неделя и как да кажа, се поотпуснàх малко.
                        Разбира се след накъм осем часа, че иначе жената гледа с как да го кажа по-меко - недобро око на тези неща...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                          Дето добро утро tnm, ама до края. Не чети само до втория ред

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                            Е чиче то беше дванайсе без петнайсе, но в България някои почват да се събуждат от сладък сън, тъкмо когато се чудя дали да лягам вече или има време за още едно малко... та за тях е добро утро...
                            Еййй, какъв Човек беше, какво пиянде стана....

                            Коментар


                            • Ей на, Тимаджии купиха Инвестора. Сега вече няма само да ви трият

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от karl1957 Разгледай мнение
                                Аноне, ти просто спри с личните си нападки към участниците във форума, а всичко друго ще се оправи
                                След 12 май може и да спре, ама може и да не спре
                                Баба ме научи на много неща.
                                tnm

                                Коментар

                                Working...
                                X