IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
    Аквакултурен, аквакултурен ..., ама напоследък започва да се усеща пагубното влияние на Искаро.
    Напоследък ме е лепнала една тъга по морето и бързо забравената детска мечта Одъртявам лЕ, дошло е време да си купя яхта лЕ

    През уйкенда се скъсах да чета разни морски истории. Преди това се разрових в старите снимки......, обаче понеже сам съм ги проявявал навремето - са в отвратително състояние. А негативите не знам къде са

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
      Ам що няма орудие на палубата /или както там му се вика/!? Такъв транспорт трябва да е въоръжен до зъби
      Черните прозорци ....виж как са в полуокръжност ....всъщност са маскирани амбразури ,а и като се замислиш колко етажа амбразури има
      Страхът трудно се преодолява само със знания

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
        Аквакултурен, аквакултурен ..., ама напоследък започва да се усеща пагубното влияние на Искаро.
        На Искаро, на Искаро, ама от Искаро по дълбоко нема !!!
        Баба ме научи на много неща.
        tnm

        Коментар


        • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
          То това транспорта .....щот парцела е в Колумбия и има място за много колци,ама за домати ли,за друго ли
          Ам що няма орудие на палубата /или както там му се вика/!? Такъв транспорт трябва да е въоръжен до зъби
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
            Никой не знае от кое крило е ШАПКАРИНА и кой го закриля

            Може да се окаже съидейник и заедно да ги дебнем на ГЮМЕ с тачанките
            Шъ дебнеш, шъ дебнеш .... колко да дебнеш?

            Кат' дойде ноември и ще захъркаш до на пролет. И тогаз глей ко ста'а ...?

            Штъ къчъ у фейс-о на пикчър как съм те облякъл кат' дакел - демек с елече с дръжки и ходя на шопинг с тИбя у МОЛ-о
            Last edited by marandi; 22.04.2013, 20:02.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
              Че той си е аквакултурен
              Аквакултурен, аквакултурен ..., ама напоследък започва да се усеща пагубното влияние на Искаро.
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                От кое крило? Той дава доста противоречиви сигнали, но ми се струва, че е нарочно.
                Никой не знае от кое крило е ШАПКАРИНА и кой го закриля

                Може да се окаже съидейник и заедно да ги дебнем на ГЮМЕ с тачанките
                Баба ме научи на много неща.
                tnm

                Коментар


                • Това, името на яхтата да е само "А", ми харесва.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                    Аз не знам що си мисля, че е НЕОБОЛШЕВИК
                    От кое крило? Той дава доста противоречиви сигнали, но ми се струва, че е нарочно.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                      Той ще отглежда аквакултури - голем двор му не требе
                      Че той си е аквакултурен
                      Баба ме научи на много неща.
                      tnm

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                        Еее ... най-после си купи селски имот. Ха, честито!

                        П.П. Ма, малък дворя, бря? Няма да има за 20 кола домати - хихи
                        То това транспорта .....щот парцела е в Колумбия и има място за много колци,ама за домати ли,за друго ли
                        Страхът трудно се преодолява само със знания

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                          Еее ... най-после си купи селски имот. Ха, честито!

                          П.П. Ма, малък дворя, бря? Няма да има за 20 кола домати - хихи
                          Той ще отглежда аквакултури - голем двор му не требе
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Терсене ми е дето Манков и Кев не пишат. Много умни хора. Дано се върнат.
                            Баба ме научи на много неща.
                            tnm

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                              Спарт, що не удариш в масата възгледите си, че да мирясаме.
                              Аз не знам що си мисля, че е НЕОБОЛШЕВИК
                              Баба ме научи на много неща.
                              tnm

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
                                Тази ли е ?
                                Name : A (yes, just a single letter)
                                Дааам

                                Коментар

                                Working...
                                X