IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
    То па една фреза ....?

    Нано-технология за бор-машина уж
    Ахъъъ, няква нано-технология ше да е. По народно му й викат "маткап"
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
      Остави ги тез хамали. Мечо е ентилигент
      Добро утро, Мечо!
      Добро утро, тайфата!

      Ентелигент си, щот четеш дибели книги
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
        Остави ги тез хамали. Мечо е ентилигент
        Трябва те пробваме в късна есен кат' си направил винцето и ракойката. То така на приказки не може да се прецени ...

        Само свиркаш и половината форум сме при тИбя

        П.П. Русото ще организира готвенето и ще сочи с пръст само към барбекюто и ще вика: Ти иди там, ти иди натам .... ще сгъвам пръста и ще викам: Ей, ти що не мъ уважаваш менЯ, бря? Я, ела тука ... - 'ноу ги владея мениджърските похвати - хихи



        Шегувам се - шетай и споделяй - виж, че доста колеги са доста в час за това, което правиш и може да ти е полезно.

        Дзън за Империята!
        Last edited by marandi; 15.04.2013, 22:52.

        Коментар


        • Току що изгледах "Шменти-капели" .....историята на Гипса накрая ме съсипа да се смея
          А иначе филма си струва отвсякъде
          Страхът трудно се преодолява само със знания

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Какво пак се зафанахте с мотиките и лопатите /за Мечо - фрезата/!?
            То па една фреза ....?

            Нано-технология за бор-машина уж

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              Добро утро, Мечо!
              Добро утро, тайфата!

              Какво пак се зафанахте с мотиките и лопатите /за Мечо - фрезата/!?
              Остави ги тез хамали. Мечо е ентилигент
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар




              • Не винаги е зле да размахваш пари наляво и надясно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

                  Това да не е Тнм като "полегналата Тодорка"....
                  Само съветите липсват....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    Мдъъ, нещо пак разведка го раздаваш.
                    Аз съм за баланс и хармония в човешките взаимоотношения. По тази причина с работа се занимава по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието, а аз се измъчвам с удоволствията. Съдба, какво да се прави!?

                    П.П. Ходила съм на доста от местата, които ги има в линка. И музиката ми харесва.
                    Тихо,тихо!Тихо,че стъпваме накриво ....аз от местата доста разбрах за теб
                    Да поздравиш по-едрата 1/3 ....едва ли ще се сети просто ей така,ноооо .....
                    Страхът трудно се преодолява само със знания

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      Маранди, минал съм годините, когато си броях парите и правих тънки сметки........
                      Селото ми е за разпускане а каквото стане е за кефффф.
                      Знаеш ли колко салати и копър( никне като плевел и няма обиране) съм раздал.....
                      Май месец си идвам с по 5-6 торби.....Една - две за нас а останалите за приятелите и колегите.....
                      Слагат си копър в камерите и цяла зима ме сполайват.....
                      Кресона го рупам като магаре в салатите .....Още го няма по магазините, но щом при тебе го има си го купувай оттам......
                      Рукулата беше на мода миналата година.......Айде стига селяния...
                      Чичка, и ние раздаваме кат' гламави, бря.

                      Ламята кичи комшиите всяка година с чанти магданоз, копър, плодове и кот' има по вратите им.

                      100 пъти казвам на Ламята да раздава, кат' не можем да консервираме нещо, отколкото да се изхвърля.

                      П.П. Па, дали някой ще се сети с добро за нас - божа работа. Не очакваме нищо насреща

                      Ма, с тоя кресон ме изуми направо - хихи

                      Той е много специфична подправка и ако гледаш и домати чери, ще ти дам една бърза рецепта, ако те интересува - прави уникална комбинация.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                        Мдъъ, нещо пак разведка го раздаваш.
                        Аз съм за баланс и хармония в човешките взаимоотношения. По тази причина с работа се занимава по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието, а аз се измъчвам с удоволствията. Съдба, какво да се прави!?

                        П.П. Ходила съм на доста от местата, които ги има в линка. И музиката ми харесва.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
                          Е да де ....аз за тва питах,аджеба,коя локация ви се струва най-добра кат за село
                          Ако ще го правиш по принуда(житейска),си е жив ад.Само tnm изскочи с искрен отговор ....ама то и как ли да е с таз нейна страст по планината (линка в подписа и),но там ми се струва че е съчетано удоволствие и работа(много вероятно не нейна)

                          Успех
                          Мдъъ, нещо пак разведка го раздаваш.
                          Аз съм за баланс и хармония в човешките взаимоотношения. По тази причина с работа се занимава по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието, а аз се измъчвам с удоволствията. Съдба, какво да се прави!?

                          П.П. Ходила съм на доста от местата, които ги има в линка. И музиката ми харесва.
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                            Да, Маранди, 200-300 кг са абсолютно достатъчни, стига да е близо, а най- добре- в двора ти. Аз съм практичен човек. Вариантът- да си почивам докато копам и то в някакви промеждутъци, не ме устройва в този момент.
                            Ламята е 'ноу привързан към земята - Русото даже не знае как се сади домати - шегувам се, ама не стъпвам там.

                            П.П. Единствено съдействам при консервирането и после приготвянето на продуктите. Уговорката ни е ( понеже има проблем със зъбите ) - каквото си донесе, аз само му го приготвям и толкоз.

                            Даже и в магазин не стъпвам, щот' почти не ям, ама Ламята му дай земя и става кат' 3 фрези на Мечката. Голям вихър е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение


                              Сложи си и бензина и ще ти излиза златно т'ва село.

                              П.П.П. Питам чичката за къв чеп му е тоя кресон - той си трае кат' комунист на разпит. Ами за 5 кинта от магазинЯ на 100 м от вкъщи ще си купя кресон за 2 години напред за лични нужди.


                              Но за лични нужди колко ще изядете, бря? То отиде на лакомия вече - хаха

                              Маранди, минал съм годините, когато си броях парите и правих тънки сметки........
                              Селото ми е за разпускане а каквото стане е за кефффф.
                              Знаеш ли колко салати и копър( никне като плевел и няма обиране) съм раздал.....
                              Май месец си идвам с по 5-6 торби.....Една - две за нас а останалите за приятелите и колегите.....
                              Слагат си копър в камерите и цяла зима ме сполайват.....
                              Кресона го рупам като магаре в салатите .....Още го няма по магазините, но щом при тебе го има си го купувай оттам......
                              Рукулата беше на мода миналата година.......Айде стига селяния...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                                За 20к лефчета обиколи съседните села къде се гледа зеленчук, мед, животни и варят готина ракия.

                                Ще имаш за 10 години напред само да ходиш да си прибираш читава стока от 'орицата, дет' ще ти я гледат, барабар с коледното гуси.

                                П.П. За собствена къща и двор с 20к си за никъде.
                                В по-голямата дъга край Варна- и за по-малко.

                                п.п.Сега, тези, които са до 10-15 км, няма как кой знае колко да им паднат цените, но и там има спад, но не до тези нива.

                                Коментар

                                Working...
                                X