IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    http://www.fakel.bg/index.php?t=2557
    МЕЧО МНОГО ИНТЕРЕСНА СТАТИЯ
    Ъъ .. нямам идея за хипотезата, батка

    Иначе съм лафил с мацки от Афганистан и то доста с часове от мисиите ни там. Учудих се, че ни приемали кат' роднини там.

    Викам, нали ни нападаха, бря? Викат, т'ва муджихидините - населението кат' види БГ-знамето и ни имат за роднини.

    П.П. Кат' видят УСА, канадски и френски флаг ставало съвсем друго - много ги мразели и ги трепят всеки ден, но не го обявяват по новините.

    Вика вижда се по спуснатите флагове ( демек траур ) - вика ония почти всеки ден са така. Трепят ги яко. Нас ни кльопали много.

    Ама, беднотия и липса на вода - мацката вика раздавахме им вода, колкото можем - ония ни имат за богове. Метнеш 1 бутилка минерална и настъпва празник.

    П.П.П. Т'ва родните "историци" няма да ти го разкажат

    Ха, наздраве! ( неква комедия си изтеглих да се еВа ), дано заспя после - хихи

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
      Бат Маранди, ЕГН то си казва думата... Как га бехме у казармата немахме плексит и нищо нен ни болеше... Ама Серги е най добре - цял ден оглежда моделки.. Па дали само ги гледа или ги пробва и на опън и на напън и на усукване...
      А, бе мани - да им таковам и травмите вече ( направо съм кат' ходещ медицински каталог ) - хихи

      Вчера бях на фаза шийни прешлени ( демек мести се ) и между 2-3 ребро в ляво па вече - демек нищо общо само за няколко дена. По-рано имах и набит врат, дет' го чаках 3-4 месеца да мине.

      Легнах, викам да поспя с кеф, па станах след 1 час - цялата ми лява половина па ся в ребрата от трето нагоре до под мишнацата изтръпнали и болят кат' изверги. Изчаках 5 мин. в леглото да отпусне малко, седнах на комп-а да си свална 1 филмец, че то ясно няма се спи и след 1 час ме отпусна.

      Утре еВа ли го вече кое ще е наред - хихи

      Ха, наздраве!

      П.П. Правих една крем-супа моркови на Ламята ( 0.5 кг се сваряват морковите с малко зеленчуков бульон, 1 картоф, 1 лук, за 5 мин. се добавят накрая мариновани тиквички ( половин буркан ) - пасира се, после връщаш обратно - доливаш прясно мляко, хакнах и 1 люта чушка надупчена с вилица - изнесох подправките в риган, мащерка и пръснах с 2 лъжици сметана от един сладък спрей за торти. След 5 мин. се сваля и ръсиш с целина и магданоз. Настъргано сирене не посмях да му сложа, че се шашка Ламчо кат' види гурмета

      Почва се от задушаване на лука в малко мазнина ( краве масло ) за 3-4 мин. - долива се вода, морковите и т.н. нататък по горното.

      Мислех, че ще докарам сладко-кисел вкус кат' акцент с лек "присмех" на солено и люто, а па съм го пресолил леко да се плющя. Еви му майката хич не съм във форма за 9 месеца за втори път леко пресолявам. Утре/днес ще му правя кюфтета и кротони да оберат соленото.

      Ламята вика много хубава супа - малко е соленичка - хихи

      Ей, такова става чат-пат, но т'ва е с копър ( имам известни резерви за комбинация моркови и копър ):
      Цък:
      Attached Files
      Last edited by marandi; 23.02.2013, 03:17.

      Коментар


      • http://www.fakel.bg/index.php?t=2557
        МЕЧО МНОГО ИНТЕРЕСНА СТАТИЯ

        Коментар


        • Българският лъв ми прилича по-скоро на ей това,

          Не ми било златен лев,
          най-ми било мечка страховита.

          http://www.youtube.com/watch?v=cSAlaK2HLzI

          Докато има за иЕдене и пиЕне си седи кротко на синджирЯ и прави каквото му кажат.


          П.С. Бабо Мецо я покажи как Христо Стоичков ляга за дузпа

          Коментар


          • Коментар


            • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
              Венсеремос! Бандера роса!
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • Венсеремос! Бандера роса!
                Last edited by val/she; 22.02.2013, 19:38.

                Коментар


                • Даааам, станете сутрин, кажете добрутро и по цял ден никви ви няма Аз гледам от обяд не си вдигал революция, помислих че са те викнали на другия края на света

                  Коментар


                  • Я на първа страница
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                      Малкият дзвер още ли е в офиса!? Ретривър беше, нали?
                      Навремето когато се занимавах с кинология, имахме един много готин преподавател. Знаеше интересни неща за най-известните породи. Британските псета му бяха слабост.
                      Английските ловци са били големи педанти. Създали са породи с най-различна специализация. За да не развалят стойката на птичарите си /сетери, пойнтери/ създали порода, която е специализирана само в донасянето на отстреляните птици.
                      Ретривърите са такива кучета.
                      Голдън редривър бил чакала неедин... Нищо не разбирам от кучета, ама това определено е толкова лигаво.. 10 жени го ползват за играчка + клиентите, само ака пикае, въобще не се дресиера и понеже постоянно яде и на топка прилича... Обаче като казах да го подарявам и собствените служители щяха да ме линчуват и сега нали е модерно да се правят бунтове, та реших да не настоявам много.... И е сега преследва хората дето чистят и лае по тях и хапе маркучите... Хората го ритат приятелски то продължава да ги тормози... Поне нещо да пазеше, а то освен че всяка вечер си го водят по домовете да не задейства СОТа, му било и студено та не можело да седи нито в сервиза, нито в автокъщата....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
                        Добро да е ТНМ. Аз днес съм викнал почистваща фирма в офиса, че имаме едно малко кученце дето за един месец осра и опика всичко що е подово покритие, та даже и по стените има... И явно цял ден няма да се работи.. Само да дойдат и отпрашвам към Боровец (па може и да не ходя а да си остана да си къркам в София - ще го решим)....
                        Малкият дзвер още ли е в офиса!? Ретривър беше, нали?
                        Навремето когато се занимавах с кинология, имахме един много готин преподавател. Знаеше интересни неща за най-известните породи. Британските псета му бяха слабост.
                        Английските ловци са били големи педанти. Създали са породи с най-различна специализация. За да не развалят стойката на птичарите си /сетери, пойнтери/ създали порода, която е специализирана само в донасянето на отстреляните птици.
                        Ретривърите са такива кучета.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                          Скучаещ милионер - пак е с 2 думи казано

                          П.П. Взех си днес 1 бутилка водка ( 700 мл ) и мисля да я надуя самосиндикално. Не бях пил концентрат от 1 месец.

                          Ама, тъкмо спря да ме боли едната половина на гъзО ( все едно пенецелин ми бяха били цяла седмица ) и ся па ме метна 1 кофти нерв от плексита навремето в дясната плешка отзад, че се беше разпрострял и в страни и отпред малко в рамото. Днес е на врата изотзадзе точно. Баф' ма'а как се мести кат' шугав.

                          Преди не можех се завъртя у креватО от задник, ся па от нерв. Да'е ... и серията дет' влязох - хихи

                          Ха, наздраве!

                          Бат Маранди, ЕГН то си казва думата... Как га бехме у казармата немахме плексит и нищо нен ни болеше... Ама Серги е най добре - цял ден оглежда моделки.. Па дали само ги гледа или ги пробва и на опън и на напън и на усукване...

                          Коментар


                          • Добро да е ТНМ. Аз днес съм викнал почистваща фирма в офиса, че имаме едно малко кученце дето за един месец осра и опика всичко що е подово покритие, та даже и по стените има... И явно цял ден няма да се работи.. Само да дойдат и отпрашвам към Боровец (па може и да не ходя а да си остана да си къркам в София - ще го решим)....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                              Добро утро tnm
                              Добро утро дружина

                              Востание ли ке дигаме, бунт ли ке праиме или револуция ???

                              http://www.youtube.com/watch?feature...&v=dShkPniXP_w

                              Добро утро, Мечо!
                              Добро утро, тайфата!

                              Днес е петък. Ще си уважим шефовете.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Добро утро tnm
                                Добро утро дружина

                                Востание ли ке дигаме, бунт ли ке праиме или револуция ???

                                http://www.youtube.com/watch?feature...&v=dShkPniXP_w
                                Баба ме научи на много неща.
                                tnm

                                Коментар

                                Working...
                                X