IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
    На мен не ми помагай !!!
    Ами скрии се някъде тогава -как да говоря като не ме слушаш ?
    Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
      Манков, нали имаше някакви виждания за управление базирано не на сбор от групи с общи цели?
      Ще, ще.
      Ама не е толкова лесно.

      Ти ще четеш ли 30 страници пост?
      Аз не бих.

      Та си сбирам акъла хем теоретично, хем практично.

      -----------------------
      Нема къде да се бърза, Вал - това е само първата вълна, най-малката.
      Ще има още, големи

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
        Да, но Съни никога не е твърдяла, че е релативистка. Съни не ме води за носа. Няма как да е от лошите и ти го знаеш, не си по глупава от мен.
        Не го знам и по-скоро ми е дала поводи да мисля в обратна посока.
        Абсолютно директна съм, за да не бъда обвинена в увъртане.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
          Мнооого глупаво!

          - на никой не съм направил нищо лощо - напротив - където мога помагам
          На мен не ми помагай !!!
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
            Да, но Съни никога не е твърдяла, че е релативистка. Съни не ме води за носа. Няма как да е от лошите и ти го знаеш, не си по глупава от мен.
            а на теб УМНИКО чакам отговора за спрения от твоя страна разговор, за налагане на свободата над не-свободните , правилността и нуждата им от това - можеш да ре-постнеш посления ми пост и да продължим
            Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Филю Разгледай мнение
              Ще ти пиша но малко по-късно че сядам да вечерям.И сигурно на лични.
              Не ми пиши на лични.

              Обвини ме публично - отговори ми публично.

              Или нещо ме харесваш интимно?

              -------------------
              Амстердам, от мен проблеми днес нямаш - държа се в ръце. Приятна ти вечер!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                Нали си релативист. Помисли за възможността, Съни да те води за носа , галейки те по националистичната главица. Целта ни е една- добруване, нали? Пътищата ни са различни.
                Супер - свободния, ме намрази, заради това /въпреки че му обянсних предварително/, че му дадох да се разбере че, може да не е прав за нещо за което спори!!!

                аз не му казах - ЙОК НЕ СИ ПРАВ!

                Напротив, обясних му кога е прав, кога не е и кога са прави с контрагента си!

                Вместо да ми е благодарен доживот, затова че му отворих лекинко възпиятието, той ме намрази!!
                Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                Коментар


                • Манков, нали имаше някакви виждания за управление базирано не на сбор от групи с общи цели?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                    Нали си релативист. Помисли за възможността, Съни да те води за носа , галейки те по националистичната главица. Целта ни е една- добруване, нали? Пътищата ни са различни.
                    Да, но Съни никога не е твърдяла, че е релативистка. Съни не ме води за носа. Няма как да е от лошите и ти го знаеш, не си по глупава от мен.
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                      Съни е права за теб явно !!! Трябва да ти призная обаче, че ти ме води за носа най дълго време.
                      Нали си релативист. Помисли за възможността, Съни да те води за носа , галейки те по националистичната главица. Целта ни е една- добруване, нали? Пътищата ни са различни.

                      Коментар


                      • Хора, моля ви!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vmankov Разгледай мнение
                          Я разкажи как, според теб?

                          Липсата на отговор ще означава, че си въздухар от корен.

                          Ще ти пиша но малко по-късно че сядам да вечерям.И сигурно на лични.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Филю Разгледай мнение
                            Нямаш си и на представа колко сте от един отбор!
                            Я разкажи как, според теб?

                            Липсата на отговор ще означава, че си въздухар от корен.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                              Съни е права за теб явно !!!
                              За кое да е права? Защото, според моето субективно виждане е крива.

                              Ето ти малък пример: Съгласни сме, че образованието трябва да бъде най- приоритетна област, нали? Въпросът е: при тази структура на населението и при провеждане на честна разяснителна кампания, в която е обяснено, кои групи какво ще загубят в краткосрочен план, ако приоритетно финансираме образованието, е ли е възможно чрез референдум да се реши това? Какъв ще е изходът от подобен референдум?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                                Нищо нямам намерение да чета. Ти, Вал и Асен за мен не съществувате.
                                Мнооого глупаво!

                                - на никой не съм направил нищо лощо - напротив - където мога помагам
                                Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                                Коментар

                                Working...
                                X