IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Има нов Папа ))

    очакваме и тук белия дим ))

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
      Точно така е. Все пак недей да забравяш, че обстановката във Варна все още далеч не е разрешена в полза на сволочливите политици, мафиотите и олигарсите. А след като Варна не е угаснала, може пак да се разгори и оттам да тръгне вятъра на промяната (the wind of change за Факи).

      http://www.youtube.com/watch?v=bkei5...yer_detailpage
      Обстановката във Варна скоро няма да бъде спокойна, но причината е друга- тук икономика вече няма. Градът е деиндустриализиран.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
        А аз съм фалшива, че съм заела изключително непопулярната (към днешен ден) теза?
        С кво си фалшива, миче?
        Не разбирам.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
          Без разделение не може. Важното е, че са обединени в едно, да изринат сволочите. След това разделението е за предпочитане. Дори е задължително. Длъжни сме да сме разделени, но срещу политиците и олигарсите трябва да сме обединени !!!
          Разделението е по важен въпрос - оставка или не на общинския съвет
          това може да доведе до смяна на кмета и запазване на средата около бившия

          * * *
          Масовото схващане за протестиращите - силно налагано и от медиите доскоро беше силно отрицателно - лумпени, които не знаят какво искат и т.н., пускане на един куп материали за някои хора на база верното уики, но без да се гледа как е събирано инфото....
          Сега понамаляха манипулациите от екрана, даде се думата на повече хора, виждат се конкретни действия и най- вече, има разпускане на парламента, т.е. намаляват исканията в този момент и .... една идея мнението поне стана по-улегнало ... )

          Т.е., нечии тези до днес бяха силните и актуалните в пространството!
          Броят протестиращи също е в ползата на тези тези...
          Last edited by съни(тя); 13.03.2013, 20:52.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
            Мечо, и за Варна...малко се изпуска момента да се иска местен референдум...за местния "парламент" )
            И там започна разделение, но нормално - 'разделяй и владей'...но мисля, че напредък ще има, силни са варненци )
            Без разделение не може. Важното е, че са обединени в едно, да изринат сволочите. След това разделението е за предпочитане. Дори е задължително. Длъжни сме да сме разделени, но срещу политиците и олигарсите трябва да сме обединени !!!
            Баба ме научи на много неща.
            tnm

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vmankov Разгледай мнение


              !!!

              Ние сме наред, и ние сме истински!

              Ще им стопим маста свинска.
              А аз съм фалшива, че съм заела изключително непопулярната (към днешен ден) теза?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                А може би най важното - повече нямат светло бъдаще с което да ни омайват. Нямат повече приспивателно за ЛЪВОВЕ в спринцовките !!!


                !!!

                Ние сме наред, и ние сме истински!

                Ще им стопим маста свинска.





                Което е много интересно, Мечо, че търсенето на "марио тагаринов" в Гугъл (поне при мен) не дава нищо... А преди месец даваше десетки хиляди попадения.


                Как мислиш, какво е това?
                Last edited by vmankov; 13.03.2013, 20:51.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                  Въпросът е: защо това статукво победи? Дали, заради "партиите" или заради отсъстващата истинска такава система?

                  Когато през 2-3-4 (зависи дали е изкаран мандата или- НЕ) сменяш "партиите", има известна несигурност в пешките- за малко сме тук, но да е ползотворно поне, че не се знае. Хората сме слаби същества, поддаваме се на разни изкушения още повече ако знаем, че за кратко сме поканени.
                  Помисли, коя е първопричината за този кръг.
                  Причината е, че все още не сме изринали лошите с камъни и дърве !!!
                  Баба ме научи на много неща.
                  tnm

                  Коментар


                  • Мечо, и за Варна...малко се изпуска момента да се иска местен референдум...за местния "парламент" )
                    И там започна разделение, но нормално - 'разделяй и владей'...но мисля, че напредък ще има, силни са варненци )

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                      Проблема е в такива като теб, не в такива като мен !!! Не е проблема в тези дето протестират, а във вас дето не протестирате. И не стига това ами и се опитвате да насаждате култ към компетентност. Компетентност в какво ??? В ограбването на националните богатства на България. Благодаря !!!
                      Аз протестирах и имам впечатления.

                      Ако те стегне нещо апендиксът, готова съм да го клъцна. Мерак ми е да се изява в полето на хирургията, а и съм гледала филми, имам и познати хирурзи, които са ми казвали туй- онуй. Мисля, че ще се справя.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vmankov Разгледай мнение
                        Така и се предполагаше да стане накрая (макар че... не се знае все още).

                        Но, моля, не забравяй, че с нашето събуждане това статус куо ще бъде срутено.
                        Както казах и по-рано - това е първата, най-малката вълна, Вал.

                        Народът, нашият народ, се събуди.

                        Лъвът скъса синджиря, Вал.
                        Умен си батка, фалим. Война е. На война като на война. Нямат полезен ход. А може би най важното - повече нямат светло бъдаще с което да ни омайват. Нямат повече приспивателно за ЛЪВОВЕ в спринцовките !!!
                        Баба ме научи на много неща.
                        tnm

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                          и тук нищо не е приключило, Мечо ))
                          но, някои неща можеха да се променят преди разпускането на парламента
                          Затова, засега, статуквото победи

                          Някой трябва да е съвсем наивен, за да си мисли, че ще е лесно.
                          Системата е здрава и никак, ама никак не иска да се променя
                          Въпросът е: защо това статукво победи? Дали, заради "партиите" или заради отсъстващата истинска такава система?

                          Когато през 2-3-4 (зависи дали е изкаран мандата или- НЕ) сменяш "партиите", има известна несигурност в пешките- за малко сме тук, но да е ползотворно поне, че не се знае. Хората сме слаби същества, поддаваме се на разни изкушения още повече ако знаем, че за кратко сме поканени.
                          Помисли, коя е първопричината за този кръг.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                            Ти така си се кръстил, МечоБИКОВ. Бикът е чифтокопитно.
                            Ти май доста неща не знаеш.

                            Ако пък в краката си мечка, значи в главата си рогоносец.
                            Ти си избери какво си.
                            Победих те, но не защото съм по умен от теб, а защото си избрал трудната позиция да казваш на черното бяло
                            Баба ме научи на много неща.
                            tnm

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от съни(тя);1059412445Затова, [U
                              засега[/U], статуквото победи
                              Така и се предполагаше да стане накрая (макар че... не се знае все още).

                              Но, моля, не забравяй, че с нашето събуждане това статус куо ще бъде срутено.
                              Както казах и по-рано - това е първата, най-малката вълна, Вал.

                              Народът, нашият народ, се събуди.

                              Лъвът скъса синджиря, Вал.
                              Last edited by vmankov; 13.03.2013, 20:29.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                                Kaзвай къде те стяга чепикът, че вече се обърках кой е принципният въпрос?

                                Да, аз съм за партийна система- като тази в САЩ и Кралството. Там няма партийни номади и не се пръкват периодично по няколко проекта- всеки с таргета си. Там "новите" лица имат освен другата, и партийна биография.
                                Мен ако питаш, проблемът не е в Тях, а в Нас, че искаме някаква недефинируема "новост" и Те ни я дават.
                                Ниска политическа, а и икономическа култура.
                                Проблема е в такива като теб, не в такива като мен !!! Не е проблема в тези дето протестират, а във вас дето не протестирате. И не стига това ами и се опитвате да насаждате култ към компетентност. Компетентност в какво ??? В ограбването на националните богатства на България. Благодаря !!!
                                Баба ме научи на много неща.
                                tnm

                                Коментар

                                Working...
                                X