IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
    Добро утро чета
    Добро утро, Войводо !
    Шъ ги колиме или ши.аме днес башибозуците..?

    Добро утро на всички!

    Тнм, ако очите са зелени при добро настроение и сини при яд, какво означава ???( според заръките на баба ти )

    Коментар


    • Добро утро tnm
      Добро утро чета
      Баба ме научи на много неща.
      tnm

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
        Ссссссъскам. И не само на непълноправния, а и на двама 1/3-та пълноправни членове на фамилията.
        Правиш ли им проверка дали могат да казват шиболет или казват сиболет? Ърмм ..?

        П.П. Ъъ .. ако не чувала историята тук е описана в 3 реда:

        http://bible.netbg.com/bible/dic/w.php?2198

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
          А, със съскането как сте?

          Викаш ли на 1/3-та непълноправния член на фамилията: "Ссссссссссссеееедни!"

          Ссссссъскам. И не само на непълноправния, а и на двама 1/3-та пълноправни членове на фамилията.
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
            И аз, и аз. В комплект с разни други съпътстващи зелените очи фенотипни особености)
            А, със съскането как сте?

            Викаш ли на 1/3-та непълноправния член на фамилията: "Ссссссссссссеееедни!"

            Коментар


            • Първоначално изпратено от market Разгледай мнение
              Изобщо не познавам генетиката, инженер от енергетиката. Мама със зелени очи, брат ми също, даде господ и малката ми щерка да ги има. Пък за очите сини, примирам по карма.
              Хммм, имаше някакво физиологично обяснение Момент, да се сетя!
              При проява на интерес и най-вече при сексуална възбуда, зениците на човек се разширяват. При сините очи това най-трудно се прикрива. Нормално е да се примира по такива очи
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
                zнаех си,че с тия очи съм уникален
                нещо като:
                Преди много години най-тъпата маймуна така и не успяла да се научи да се катери по дърветата и така започнала историята на човечеството...
                И аз, и аз. В комплект с разни други съпътстващи зелените очи фенотипни особености)
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  Прясно опечени, ама друг път. Просто ги затоплят и така ги продават.
                  Снощи бях доста измръзнала и май не съм успяла да ти обясня по достъпен начин какво означава точкова мутация
                  Сега ще ти дам един пример.
                  Както казах, мутациите са свързани с получаване или загуба на генетична информация. Сините очи са пример за загубата на определен вид генетична информация свързана с начина на производство на меланин в организма. Мутацията е довела до нарушаване на количеството на меланин, който се намира в ириса на очите и те от кафяви станали сини. Подобна загуба на информация е довела и до изсветляване на на кожата. Появили се нови гени, с нова информация, които се предавали в поколения и т.н. и т.н.
                  Зелените очи нямат ген-носител. Те се получават като много рядка комбинация при обмен на информация между гени за кафяви и гени за сини очи.
                  Изобщо не познавам генетиката, инженер от енергетиката. Мама със зелени очи, брат ми също, даде господ и малката ми щерка да ги има. Пък за очите сини, примирам по карма.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    Прясно опечени, ама друг път. Просто ги затоплят и така ги продават.
                    Снощи бях доста измръзнала и май не съм успяла да ти обясня по достъпен начин какво означава точкова мутация
                    Сега ще ти дам един пример.
                    Както казах, мутациите са свързани с получаване или загуба на генетична информация. Сините очи са пример за загубата на определен вид генетична информация свързана с начина на производство на меланин в организма. Мутацията е довела до нарушаване на количеството на меланин, който се намира в ириса на очите и те от кафяви станали сини. Подобна загуба на информация е довела и до изсветляване на на кожата. Появили се нови гени, с нова информация, които се предавали в поколения и т.н. и т.н.
                    Зелените очи нямат ген-носител. Те се получават като много рядка комбинация при обмен на информация между гени за кафяви и гени за сини очи.
                    zнаех си,че с тия очи съм уникален
                    нещо като:
                    Преди много години най-тъпата маймуна така и не успяла да се научи да се катери по дърветата и така започнала историята на човечеството...
                    http://milom.blog.bg/

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
                      Да ви споделя
                      бях решил ,че съм тежко болен
                      от някаква рядка болест:
                      имам в къщи 15 годишно уиски
                      и не ми върви пиячката
                      пия го със зор ,все едно лекарство.
                      Тия дни открих,че до нас открили
                      магазинче за печени ядки.
                      Rеших да му направя малко оборот на момчето
                      взех от почти всички-ама още топли ,топли
                      па като седнах пред ТВ ,как съм преполовил бутилката
                      не знам
                      Вече съм спокоен- бил съм
                      болен от прясноопеченбадемодефицит
                      Прясно опечени, ама друг път. Просто ги затоплят и така ги продават.
                      Снощи бях доста измръзнала и май не съм успяла да ти обясня по достъпен начин какво означава точкова мутация
                      Сега ще ти дам един пример.
                      Както казах, мутациите са свързани с получаване или загуба на генетична информация. Сините очи са пример за загубата на определен вид генетична информация свързана с начина на производство на меланин в организма. Мутацията е довела до нарушаване на количеството на меланин, който се намира в ириса на очите и те от кафяви станали сини. Подобна загуба на информация е довела и до изсветляване на на кожата. Появили се нови гени, с нова информация, които се предавали в поколения и т.н. и т.н.
                      Зелените очи нямат ген-носител. Те се получават като много рядка комбинация при обмен на информация между гени за кафяви и гени за сини очи.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Кире, нема ли да идеш да протестираш в палатка пред президентството

                        Коментар


                        • ХА- ХА БРАВО МИЛОМ- ХУБАВА БОЛЕСТ, АМА ИМА И ЕДНА ПО- ХУБАВА ......ДРЪВ

                          Коментар


                          • Да ви споделя
                            бях решил ,че съм тежко болен
                            от някаква рядка болест:
                            имам в къщи 15 годишно уиски
                            и не ми върви пиячката
                            пия го със зор ,все едно лекарство.
                            Тия дни открих,че до нас открили
                            магазинче за печени ядки.
                            Rеших да му направя малко оборот на момчето
                            взех от почти всички-ама още топли ,топли
                            па като седнах пред ТВ ,как съм преполовил бутилката
                            не знам
                            Вече съм спокоен- бил съм
                            болен от прясноопеченбадемодефицит
                            http://milom.blog.bg/

                            Коментар


                            • Ами казал съм го и за истината от първа инстанция, но не ме РАЗБИРАШ. Прочети тълкуването ми на седемте принципа първо !!!

                              Тогава би могла да разтълкуваш без да се замисляш, че аз казвам, че абсолютна истина от първа инстанция е, че не съществува истина от първа инстанция.
                              Баба ме научи на много неща.
                              tnm

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                                Meчеее, не ги разбираш работите и това е.
                                Като няма правила, как има истина от първа инстанция, че сигурно и от втора ?

                                Гледам, че слагаш знак за равенство м/у случайност и свободен избор. Ако играеш на рулетка, вероятно е така, но ако се довериш на опит с проверени резултати, дали е същото?
                                Сега, ти вярваш ли в истинската свободна воля, защото, ако я поставяш под съмнение , каква революция, аджеба, ще вдигаш?

                                п.п.Да знаеш, че не се заяждам.
                                Виж ОНАЯ тема. Разбрах, че не се заяждаш, но разбрах също и, че не ме разбираш. За да няма объркване, там ще ги разтълкувам (a mi manera) всичките седем принципа на Херметизма. Почнах вече с първия.

                                Иначе общо философски погледнато, без да съществува свободен избор, не може да съществува нищо.

                                Да вярвам в свободната воля, и вярвам, че е необходима революция. Няма противоречие тук.

                                Предлагам да продължим тази беседа, след като разтълкувам всичките седем принципа, за да има основа, върху която да стъпим.
                                Баба ме научи на много неща.
                                tnm

                                Коментар

                                Working...
                                X