IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Maлко музика и картини:

    http://www.youtube.com/watch?v=Q9zOeogzSXc

    http://www.youtube.com/watch?v=BTszWc-e9MI

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
      Мдъъ, ама кой ще ти издаде удостоверение за положителна репутация, което трябва да представиш на девойките в бяло като ги срещнеш за 25.03.2013!?
      Тук се изложих. Какво има на 25.03.13. Самодивски празник ли ???
      Баба ме научи на много неща.
      tnm

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
        Клада
        Мдъъ, ама кой ще ти издаде удостоверение за положителна репутация, което трябва да представиш на девойките в бяло като ги срещнеш за 25.03.2013!?
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
          Хала.
          Клада
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
            Кажи ми само на мене. Пък аз ще си мълча !!!
            Хала.
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              И по друг начин го наричам. Обаче се притеснявам да си кажа, защото може да ме пребиете с камъни или да ми драснете клечката
              Кажи ми само на мене. Пък аз ще си мълча !!!
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                На дядо Господ така ли му викаш ???
                И по друг начин го наричам. Обаче се притеснявам да си кажа, защото може да ме пребиете с камъни или да ми драснете клечката
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  Кев, имам едно предложение!
                  С цел да избегнем необходимостта от проследяване на някой специфични характеристики на вятъра като сила, посока, турбулентност и поривистост, както и свойството за пренос на затопления въздух от места с по-високо към места с по-ниско атмосферно налягане, влиянието на географската ширина и Кориолисовите сили и за да избегнем направата на Роза на ветровете за по-точно установяване на разрешителя, нека да отдадем разиграването на коня на вятъра на Перун Сварожич
                  На дядо Господ така ли му викаш ???
                  Баба ме научи на много неща.
                  tnm

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                    Ха дубрутру!
                    Тнм, по-добре да дойде със сняг, отколкото да си отиде със сняг!
                    Обаче на тоя вятър кой му разреши да си развява така коня се чудя
                    Можеше и по- добро да бъде утрото!
                    Значи вятъра и на севера тресе, тука на юга щеше да не метне в реката.
                    Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                      Ха дубрутру!
                      Тнм, по-добре да дойде със сняг, отколкото да си отиде със сняг!
                      Обаче на тоя вятър кой му разреши да си развява така коня се чудя
                      Кев, имам едно предложение!
                      С цел да избегнем необходимостта от проследяване на някой специфични характеристики на вятъра като сила, посока, турбулентност и поривистост, както и свойството за пренос на затопления въздух от места с по-високо към места с по-ниско атмосферно налягане, влиянието на географската ширина и Кориолисовите сили и за да избегнем направата на Роза на ветровете за по-точно установяване на разрешителя, нека да отдадем разиграването на коня на вятъра на Перун Сварожич
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Ха дубрутру!
                        Тнм, по-добре да дойде със сняг, отколкото да си отиде със сняг!
                        Обаче на тоя вятър кой му разреши да си развява така коня се чудя

                        Коментар


                        • Добро утро, Мечо!
                          Добро утро, тайфата!

                          Според календара, днес било Първа пролет. От няколко дни синигерите пеят, но тази сутрин се чуват само врабчетата. Синигерите не обичат сняг, което ме навежда на мисълта, че пролетта ще пристигне със сняг.
                          Хубав ден на младежите и девойките!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Добро утро tnm
                            Добро утро чета
                            Баба ме научи на много неща.
                            tnm

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                              От националите познавам само Калин Караиванов от Варна. Съученици бяхме. УПКта имаше тогава. Денонощно играехме карти.
                              Световния рекорд за запомняне на колоди ( 52 ) карти е 54 броя мисля в Гинес или 2808 поредни карти .

                              П.П. Кат' бяхме млади, руси и идиоти, вземахме 4-5 каси бира, 4-6 чанти с ядене и концетрат и безалкохолно и засядахме по 12-15 часа бридж. До кенефа се ходеше на спринт, щот' обстановката веднага ставаше изнерена, че някой прекъсва тангото.

                              Русото има един гаден навик да набива като води играта и цялата маса почва да подскача, барабар с пиенето и яденето. Та, все ме базикаха като хващаха масата кат' заподскача и веднага се усещах, че отпускам ръката без да искам.

                              Смешното беше, че има няколко системи на писане и доста системи на денсене и трябваше да ръгаме все различно.

                              Иначе бриджа се печели в обявите още или при контрите в зона. Има и малко елементарна теория на вероятностите при анонсирането.

                              Самото разиграване технически е направо тъпо после.

                              П.П.П. Вече нищо не помня от тогава, което ме разсмива още повече
                              -----------------------------------------------
                              Ся остава да ни се обясни кой с коя ръка набива картите на тезгяха, за да разберем левичар или десничар бил ( смигам ).
                              -----------------------------------------------
                              Last edited by marandi; 21.03.2013, 22:43.

                              Коментар


                              • Бат' Серго,

                                тоя пезевенк с пезевенк, верно шъ го цепим колективно, щот се самоотцепва от колективУ.

                                П.П. Фешън го водят групов кекс и да вземе се обади, че ще ходи на мъжки шпагат после с месеци - хихи

                                Фффиетнам, остави студентчето и напиши едно Га, бря - мамуно

                                Коментар

                                Working...
                                X