IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Вино пият пидисет юнака.

    http://www.youtube.com/watch?v=n24lCBNzXxY

    Ще бъдем свободни!

    Коментар


    • Тайфата, днес освен всичко друго е и Часът на Земята. След малко всеки който желае може да изключи осветлението в къщата си за един час.
      Last edited by tnm; 23.03.2013, 20:40.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение

        Скатаваш се постоянно от отговор, но идва време всеки тук да те попита
        "Абе мечо биков, що изписа осем-десет хиляди празни поста?"
        Този въпрос, ако въобще някой си го помисли да го зададе на Мечо, би бил лишен от всякаква логика, разум и разбиране, и би бил плод единствено на заяждане и опит за обида Казвам "опит за обида", защото знам че Мечо не би се обидил на нещо, което не отговаря на истината, не само на абсолютната, но и на субективната такава. Аз лично не споделям политическите му възгледи, поне голяма част от тях, но това не пречи да ми харесва начинът му на мислене, ненатрапващият стил, и най-вече колегиалния тон на постовете му. А това че някой би ги определил като "празни", може единствено да го поласкае, защото всяко едно мнение в един анонимен форум би трябвало да бъде именно такова, за да дава възможност на прочелият го да схване смисъла, и ако му хареса, допадне или припознае себе си в него да го напълни със съдържание, но със своето собствено, а не с това което евентуално авторът на поста би желал. С две думи, и лично според мен - Мечо е ценен участник във форума!
        Last edited by kev; 23.03.2013, 20:25.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
          адаш
          ако направя повече от 20% на месец се притеснявам,че съм му отпуснал края и ще ям хурката
          обикновенно съм доволен на 10% месечно.даже са ми много.честен съм.търгувам на мт4
          не знам на каква платформа търгуваш и дали Осредняваш но не ми е тема сега.
          по ми е тема да те питам за мезе от телешко шкембе.хапвам го от време на време в една квартална кръчма и много ме кефи.въпреки,че имам кетап за готвач хабер си нямам от приготвяне на такива мезета.открехни ме как да си направя такова мезе.чел съм,че го разбираш кулинарното изкуство

          п.п Мечка
          ако още един път прочета за ШМАТКИ у форекса.знаеш къде ми стои винкела.накажи се сам,че си мой човек не ми отива да те бъхтя
          Не ме бий и ти бре !!! Добре, у форекса не сте шматки. Само Онуфри
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
            Дървен философ.
            http://vbox7.com/play:2ce90d27
            Баба ме научи на много неща.
            tnm

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
              Удвоява най-малко

              Ама, сакън за колегите само 'убаво - нали не ги крадат от българи, а си цоцат отвън и внасят вътре у БГ-то, че иначе хептен да сме хлътнали.

              Скрити работодатели са демек кат' вземат ги харчат
              адаш
              ако направя повече от 20% на месец се притеснявам,че съм му отпуснал края и ще ям хурката
              обикновенно съм доволен на 10% месечно.даже са ми много.честен съм.търгувам на мт4
              не знам на каква платформа търгуваш и дали Осредняваш но не ми е тема сега.
              по ми е тема да те питам за мезе от телешко шкембе.хапвам го от време на време в една квартална кръчма и много ме кефи.въпреки,че имам кетап за готвач хабер си нямам от приготвяне на такива мезета.открехни ме как да си направя такова мезе.чел съм,че го разбираш кулинарното изкуство

              п.п Мечка
              ако още един път прочета за ШМАТКИ у форекса.знаеш къде ми стои винкела.накажи се сам,че си мой човек не ми отива да те бъхтя
              Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                Оооо, мечо биков, ясен си.
                Дървен философ.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                  Оооо, мечо биков, ясен си.
                  Пък ти си неясен
                  Баба ме научи на много неща.
                  tnm

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение

                    Връммм, вррръъъм, вррррррръъъъъмм ....

                    П.П. Аз па ще се радвам, ако още веднъж Мечката ми обясни за цялото и за частите, че 5 пъти ми го обяснява, ама кат' съм тъп - все не мога да го схвана - хихи
                    Не знам как, ама целиш десетката.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                      Дрън дрън ярина
                      Оооо, мечо биков, ясен си.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                        Бате Маранди, пък аз се радвам, как им натри муцуните на ония шматки у темата за форекс. Като им каза как за един месец си удвояваш акаунто и си представих, как им се оцъклят очите и падат в чиниите пред тях на яйца. Ашколсун !!!
                        Удвоява най-малко

                        Ама, сакън за колегите само 'убаво - нали не ги крадат от българи, а си цоцат отвън и внасят вътре у БГ-то, че иначе хептен да сме хлътнали.

                        Скрити работодатели са демек кат' вземат ги харчат

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                          По-рано гонките ( кушиите ) се правеха по селата, а па сега по форумите

                          Връммм, вррръъъм, вррррррръъъъъмм ....

                          П.П. Аз па ще се радвам, ако още веднъж Мечката ми обясни за цялото и за частите, че 5 ми го казва, ама кат' съм тъп - все не мога да го схвана - хихи
                          Бате Маранди, пък аз се радвам, как им натри муцуните на ония шматки у темата за форекс. Като им каза как за един месец си удвояваш акаунто и си представих, как им се оцъклят очите и падат в чиниите пред тях на яйца. Ашколсун !!!
                          Баба ме научи на много неща.
                          tnm

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                            Я по-добре кажи какво направи лъва.

                            Скатаваш се постоянно от отговор, но идва време всеки тук да те попита
                            "Абе мечо биков, що изписа осем-десет хиляди празни поста?"
                            По-рано гонките ( кушиите ) се правеха по селата, а па сега по форумите

                            Връммм, вррръъъм, вррррррръъъъъмм ....

                            П.П. Аз па ще се радвам, ако още веднъж Мечката ми обясни за цялото и за частите, че 5 пъти ми го обяснява, ама кат' съм тъп - все не мога да го схвана - хихи
                            Last edited by marandi; 23.03.2013, 18:57.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                              Я по-добре кажи какво направи лъва.

                              Скатаваш се постоянно от отговор, но идва време всеки тук да те попита
                              "Абе мечо биков, що изписа осем-десет хиляди празни поста?"
                              Дрън дрън ярина
                              Баба ме научи на много неща.
                              tnm

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                                Защо държиш да се мериш с мен ???
                                Я по-добре кажи какво направи лъва.

                                Скатаваш се постоянно от отговор, но идва време всеки тук да те попита
                                "Абе мечо биков, що изписа осем-десет хиляди празни поста?"

                                Коментар

                                Working...
                                X