IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето на ... (архив до 27.04.2013)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
    НЕ бе чиче, за толкова години как не поумне бе да тъ ева.
    Просто сбърка, че ми отговори, че си отвъд Голямата вода.

    Ся чички и зарколини, ще ти шпрехат, че не си никакъв патриот, ако не се върнеш да садиш картофи в БГ-стан.

    П.П. И, щом не щеш да садиш картофи - значи си фидираст

    БГ-станска логика в действие ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
      Факи, аз си мислех, че само купуваш прашки, но ти се оказа ползвател.....
      НЕ бе чиче, за толкова години как не поумне бе да тъ ева.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от noker.bg Разгледай мнение
        Няма нужда да си биркаме и в гащите.
        Що, бре - виж, че това се толерира?

        Нали още БаМмкоФф .. ви зададе "тон" с феодалните старчета, дет' всеки може да се изхожда и ръси к'вот си иска срещу сертифицираните ви люде в тая псевдо-държава с фалшиви дипломи на Калинки.

        Боко го допълни с озеленители и картофосеячи.

        П.П. После викайте на внуците, че БГ-станец бил открил компютъра и се тупайте: "Булгар, булгар ..."

        И умишлено спестявайте факта, че всички световни открития от БГ-станци се правят .... извън БГ-стан.

        Защото тук цензурират! ( затова сте и след 70 място в Света по свобода на словото ). Щот' Калинки-Зарколинки се изхождат и серат по всичко сертифицирано, но шпрехат за световни сертификати и регистри - демек "обясняват" на тия, дет' ги имат как било ...., ръиш ли?

        П.П.П. Quo, quo, sceiesti, ruitis? - добре, че моди-то не шпреха латински, дет' ме търка

        Ще садим картофи, ма кат' гледам и те 90% вече са внос. Сега Мечката да изцвъка 20 поп-фолк линк-а и всичко ще си дойде на мястото
        Last edited by marandi; 21.04.2013, 19:12.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
          Факи, аз си мислех, че само купуваш прашки, но ти се оказа ползвател.....
          Няма нужда да си биркаме и в гащите.

          Коментар


          • Факи, аз си мислех, че само купуваш прашки, но ти се оказа ползвател.....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
              Чиче, прашките са за гейове и балъци. Доказано си от вторите.
              Но нищо чудно ако си се мотал на плажа в шкорпиловци да си обърнал резбата.
              Стига бе! Аз мислех, че е първия квартирант устискал до пенсия да не купи жилище. А казваш се е изпеде....сил. ! Отзад го мислех за по-стабилен

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                НЕ може вече принципно. Нещата трябва да се назовават с истинските им имена!
                Бе, докат' имаш цензура и срещу тия дет' са ви обучени да строят кораби, а не да сеят картофи - БГ-стан ще изчезне до 40-50 години.

                За целта, ако мятам поп-фолк линк-чета и развъждам мангусти - няма да ме барне никой.

                П.П. Ако, напиша за някого, че е мека китка, щот' не е той чилякът дет' да ръси Русото в кое и за какво е компетентен, се трие. Интересно как съм си взел дипломата като още е нямало Гугъл тогава, за което ме "обвинява"?

                Ми, викнете си един Боков сеяч на картофи и той да ви шпреха за Архимедовият винт ( скобки поредната Калинка-Зарколинка ) - дет' не е чувала за винтова помпа, че съществува от над 2300 години

                Т'ва ви е БГ-стан в момента и нищо добро не очаквайте, освен еднопосочния билет или тубата с бензин отгоре и кибрит с една клечка.

                К'ват ви държавата - такива ви и моди-тата - топ-лейбъл ( ама, все отдоле-нагоре по всички класации за Юръп ).

                Ако, Русото няма право да се защити кат' дипломиран инженер - то се толерира всяка Калинка-Зарколинка да му се изхожда. Утре и мангустите ще вдяват от инжерство в частност ( кораби ). В други ден ще ви станат и президенти и премиери. Енджой!

                Бай-бай БГ-стан!
                Last edited by marandi; 21.04.2013, 17:22.

                Коментар


                • Чиче, прашките са за гейове и балъци. Доказано си от вторите.
                  Но нищо чудно ако си се мотал на плажа в шкорпиловци да си обърнал резбата.

                  Коментар


                  • Мечооооо, где си бре?? Тук продължават да си мислят, че Барото е полски свирач

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                      ...........................
                      1. Т'ва мъжко поведение ли е?
                      2. Дамско?
                      3. Смесено?

                      За какво е тази анкета . ???
                      Факи е пич с нежна душа..
                      ЕЕЕе, купува си прашки, но ще му простим забежката.....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                        Ще пишем принципно, че моди-тата са яхнали метлата

                        Кратка фактология:

                        1. Имаш един досадник с мания за величие, който ръси едни чаршафи и се прави на "остроумен".
                        2. Понеже го отсвирват всички - решава да си пусне собствена тема, която не можа да изкара и 2 месеца, но предвидливо се изхраца на всички участници в тази тема и се закле, че повече НИКОГА няма да пише в нея ( публично ).
                        3. След кат' великата му тема умря - се преобразява с женски ник и почва да пише ПАК тук, но му е плитка гънката и не чатва, че веднага 2-3 участника повдигат въпроса дали новият ЖЕНСКИ ник, пишещ в женски род не е тоя дет' се кле да нивгиж да не влиза ( просто стилово и граматически трудно се бяга, колкото и да се маскира някой ).
                        4. Кратка справка в АйПи-то показва странно съвпадение на Манията за величие с женския ник?!

                        Изводи ( може да пуснем и анкета ):

                        1. Т'ва мъжко поведение ли е?
                        2. Дамско?
                        3. Смесено?
                        НЕ може вече принципно. Нещата трябва да се назовават с истинските им имена!

                        Коментар


                        • Моди-то,

                          ще те помоля да ми върнеш последния пост от 15:38ч - понеже няма грам обида ( освен една думичка гал*он в него ).

                          Но едва ли ще си играя да описвам събития, свързани в "прехода" от последните 23 години повече, които особено за мъжката част са доста интересни, които са основните читатели тук.

                          П.П. Модерирай само думичката, а не цялото ми време 5 мин. да хабя за стойностни неща като фактология, която няма откъде да се знае.

                          Нещо се увличаш и не ме карай да видиш, че този пост, за който става дума ще си го върна. Затова учтиво те моля, махни обръщението и върни поста

                          Да не обръщаме нещата в лични, понеже на мен може да ми се изреждат 50 юзъра къв съм бил и нищо по темата, а мен за една дума целият пост ми в кофата.

                          Модерирам си има точно установено предназначение, което не съвпада с изтривач. Малко по-отговорно
                          Last edited by marandi; 21.04.2013, 16:09.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от зарата
                            ...........

                            следва кратко продължение-финал....
                            Бля-бля-бля ( 20 реда Русото не става ) - отговор по темата никъде?

                            Т.е. твърдиш, че Архимедовият винт не се е използвал като помпа за напояване в древността?

                            Кажи ДА или НЕ?!

                            И ми спести бля-бля-бля-то, плийз
                            Last edited by marandi; 21.04.2013, 15:24.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                              Ама за кой говориш, че верно скука да го ева.
                              Ще пишем принципно, че моди-тата са яхнали метлата

                              Кратка фактология:

                              1. Имаш един досадник с мания за величие, който ръси едни чаршафи и се прави на "остроумен".
                              2. Понеже го отсвирват всички - решава да си пусне собствена тема, която не можа да изкара и 2 месеца, но предвидливо се изхраца на всички участници в тази тема и се закле, че повече НИКОГА няма да пише в нея ( публично ).
                              3. След кат' великата му тема умря - се преобразява с женски ник и почва да пише ПАК тук, но му е плитка гънката и не чатва, че веднага 2-3 участника повдигат въпроса дали новият ЖЕНСКИ ник, пишещ в женски род не е тоя дет' се кле да нивгиж да не влиза ( просто стилово и граматически трудно се бяга, колкото и да се маскира някой ).
                              4. Кратка справка в АйПи-то показва странно съвпадение на Манията за величие с женския ник?!

                              Изводи ( може да пуснем и анкета ):

                              1. Т'ва мъжко поведение ли е?
                              2. Дамско?
                              3. Смесено?
                              Last edited by marandi; 21.04.2013, 14:59.

                              Коментар


                              • Интересно ми е, защо твоите обидни към мен постове от 1-2 дни не са изтрити, а моите - в отговор на твоите - ги трият.

                                Двоен стандарт, нещо подозирам...
                                If something inspires you, follow it! Henry Ford

                                Коментар

                                Working...
                                X