IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧАРЪТ на НЕЩАТА от ЖИВОТА..., или: "Защо царят трябва да бъде гол...винаги!" :)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
    Какви например /занимания/!?

    П.П Ти сега какво, да не би да ми завиждаш, че съм напред в класациите на Мечо?
    ... тая вечер заниманията ми са по-прозаични... Щях да пиша, че приготвям една от любимите ми супички /докато гледам и тъп мач/, но се сетих, че всичките, които приготвям - са ми все любими...
    "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

    Коментар


    • Е, аз си питах пряко и получих отговор, на който вярвам.
      Свободен във виелицата.
      http://www.youtube.com/watch?v=mzGk8cYJVjc

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vmаnkov Разгледай мнение
        И аз първоначално си мислех, че прякорът tnm е нежно момче, хм-хмм...

        Сега вече, отдавна вече, виждам, че може да е зряла жена.
        ...това е нещо, за което наистина завиждам - възможността - от виртуален разговор - човек да прозре пола на събеседника......, не че съм се "парил", но нещо не е в ред в нашите комуникации в последно време...
        "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
          Какви например!?

          П.П Ти сега какво, да не би да ми завиждаш, че съм напред в класациите на Мечо?
          Завистта ми е пословична!!!...

          ... ако не за друго, поне заради твоето любопитство /което не е плод на милиони години..., как беше там.../
          "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от zarco Разгледай мнение
            Първосигнално помислих, че зад този ник не се крие жена, както винаги до сега си заявявала...
            И аз първоначално си мислех, че прякорът tnm е нежно момче, хм-хмм...

            Сега вече, отдавна вече, виждам, че може да е зряла жена.
            Свободен във виелицата.
            http://www.youtube.com/watch?v=mzGk8cYJVjc

            Коментар


            • Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение


              еее като в чух (случайно, защото името на клипчето не подсказва коя е песента) и без да съм сещала за нея нямаше как да не я пусна като поздрав

              http://www.youtube.com/watch?v=iOg_6...eature=related

              Благодаря за поздрава, Арти!

              http://www.youtube.com/watch?v=k6BU6Nb_vDM
              "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от zarco Разгледай мнение
                ... да обясня, все пак: аз съм човек, който не си ляга, преди 01 - 01:30..., т.е. - имам достатъчно ангажименти, пък и други занимания, освен да следя икономическият форум №1...
                Какви например!?

                П.П Ти сега какво, да не би да ми завиждаш, че съм напред в класациите на Мечо?
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  Ауу, подозренията ти ме обиждат. Виж, дори и Кев смята, че не си прав /твърде вероятно е по това време на денонощието да си полегнал/
                  ... да обясня, все пак: аз съм човек, който не си ляга, преди 01 - 01:30..., т.е. - имам достатъчно ангажименти, пък и други занимания, освен да следя икономическият форум №1...
                  "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    Ауу, подозренията ти ме обиждат. Виж даже и Кев смята, че не си прав /твърде вероятно е по това време на денонощието да си полегнал/

                    ...няма нещо, което да ме дискредитира толкова много, колкото толкова непремерени и неверни думи на едно място, казани от жена, която има претенциите да е с няколко нива, над останалите..../в нечия претенциозна класация..., например - на Мечовците.../
                    "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от zarco Разгледай мнение
                      Първосигнално помислих, че зад този ник не се крие жена, както винаги до сега си заявявала...
                      Ауу, подозренията ти ме обиждат. Виж, дори и Кев смята, че не си прав /твърде вероятно е по това време на денонощието да си полегнал/
                      Last edited by tnm; 15.08.2012, 21:22.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар




                      • еее като в чух (случайно, защото името на клипчето не подсказва коя е песента) и без да съм сещала за нея нямаше как да не я пусна като поздрав

                        http://www.youtube.com/watch?v=iOg_6...eature=related
                        There is no right way. Only your own way!

                        Коментар


                        • Йеееее, погледнах в една друга тема....

                          Ама - Марчелла Белла - си беше една супер - изпълнителка по едно време - именно с тая песничка... и се въртеше почти нон-стоп по радиата...

                          Приемам я и като поздрав за мен.......бях я позабравил в миналото...
                          "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение
                            видЕ ли ... Дамян Дамянов

                            ахаааааааа, схващам..., не че хората нямат мнение по въпроси, които съм формулирал, а те са чакали основният сблъсък /допир/ - на действащите лица, за да не се разводняваме с излишни приказки и да затрупваме основното....

                            Независимо какво мислят другите - в доказване на разни отвлечени теории, онова, което е ИСТИНАТА - ЕДИНСТВЕНО поетите могат да синтезират и това е истинският живот! Осезанията ни тук и сега са основното повествование в романа, който четем заедно и който условно сме нарекли "Живот"...

                            Тук и сега!
                            "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от zarco Разгледай мнение
                              Нали около мен - до тавана - е пълно с енциклопедии, разгръщах - тук, разгръщах - там и ето на какво попаднах...

                              http://snimki.be//store/1/901344975089.png
                              видЕ ли ... Дамян Дамянов
                              There is no right way. Only your own way!

                              Коментар


                              • Та, убеден съм - в тая страна все повече хора ще разбират за необходимостта от много качественото образовение и квалификации, предвид факта, че е прекалено малък пазарът на труда - и дълго още ще е пренаситен с можещи и знаещи...А учебните заведения бълват нови ентусиасти...

                                Приятен обяд и наздраве на празнуващите!

                                /не се отконявайте от основните теми: хората си имаме навици, дори виртуални, които рядко престъпваме - а и на отклонилите се - гаджетата веднага им поставят кръста..., дори и виртуален - той си е кръст..., за зачеркване говоря - виртуално, но все пак - зачеркване..., защото някои бяха предупредени още снощи.../...

                                Колко теми имам за размисъУ...
                                "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

                                Коментар

                                Working...
                                X