IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧАРЪТ на НЕЩАТА от ЖИВОТА..., или: "Защо царят трябва да бъде гол...винаги!" :)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • И са до какво заключение стигнахме требва си кон за да обяздиш подходящата кобилка за разплод Иначе само ст..ри кр...нти ама и те нещо се дърпат

    Е па тук вече ме изтриха

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Не е там.

      Добре си го решил. Дано избереш място със запазена природа и далеч от ромеи.
      значи си към балчик, което е добре, защото пазаруването без кола също е предизвикателно.
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        за ваканцуване, бих взел нещо до час път от софия.
        Около Панчарево дават стаи и вили под наем на добри цени. Причината да е на час път от София предполагам е финансова.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          това трябва да е около стълбите на фиш-фиш.

          за ваканцуване, бих взел нещо до час път от софия.
          Не е там.

          Добре си го решил. Дано избереш място със запазена природа и далеч от ромеи.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Почти сме на първа линия, 5 мин. пеша.

            А ти няма ли да инвестираш в нещо на нашето море?
            това трябва да е около стълбите на фиш-фиш.

            за ваканцуване, бих взел нещо до час път от софия.
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              а при форс-мажорна ситуация?!
              може да не е предвидил форс мажор, но до плажа си е път.
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                евго, а до плажа как се добираш?
                Почти сме на първа линия, 5 мин. пеша.

                А ти няма ли да инвестираш в нещо на нашето море?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  евго, а до плажа как се добираш?
                  а при форс-мажорна ситуация?!
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    От летище Варна до вилата ни на морето, плащам 38, 44 или 50 лв. Според това как кара и дали има машинка.

                    Ти какво МПС управляваш? (марка и година)
                    евго, а до плажа как се добираш?
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                      Такси до Дуранкулак и обратно? Колко ти излиза това удоволствие и защо не е ли по-добре да вземеш рентакар? Така може да се отбиеш в някоя кръчма на брега по пътя, да кривнеш насам-натам.
                      От летище Варна до вилата ни на морето, плащам 38, 44 или 50 лв. Според това как кара и дали има машинка.

                      Ти какво МПС управляваш? (марка и година)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        за какво са ти коли при тая табуретка в хола
                        яхаш я и си там.
                        май ме бъркаш с някого част от дискусията :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          Въпрос на разбиране за кефа...Мен ме кефи да съм пътник и не искам да зяпам асфалта, а това около него. Други искат да държат ''волана'' в ръце и колата е едва ли не смисълът на живота, ма то лъскане, пудрене....мани мани...За мен колата не е повече от табуретката в хола - придвижва ме и пренася багажа от точка А до Б и толкова....
                          Самолетите сега са по-лесни. Едно време не беше съвсем така... особено ако трябва да е изгодно.... Вервай ми приключения безкрай....нема да изброявам....
                          Щом те кефи колата със здраве да си я ползваш....
                          за какво са ти коли при тая табуретка в хола
                          яхаш я и си там.
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Има и таксита. Не са скъпи за региона на Варна. Ние ползваме такова на лицензирана фирма.
                            Такси до Дуранкулак и обратно? Колко ти излиза това удоволствие и защо не е ли по-добре да вземеш рентакар? Така може да се отбиеш в някоя кръчма на брега по пътя, да кривнеш насам-натам.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                              И как ще заведеш гадже на спа в Девин, Велинград, Хисаря или Сандански? Как ще идеш до Дявоското гърло, Рупите, Перперикон или Белоградчишките скали? Как ще разгледате Солун, Ниш или Охрид? Как ще обиколиш Крит, Сицилия или Тенерифе? Като си на Албена как ще отскочиш до Калиакра, Аладжа манастир, плажа на Дуранкулак? Има само два варианта - с автобуса с бабите или с кола (собствена и под наем). Сети се сам кое е по-вълнуващо.
                              Има и таксита. Не са скъпи за региона на Варна. Ние ползваме такова на лицензирана фирма.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бай Сачо Разгледай мнение

                                Аз с кола съм пътувал много и продължавам да пътувам от това по-приятно за душата няма. Пътувал съм от София до Порто и от Порто до София с кола, от Белград до Москва, от Москва до Санкт Петербург и от Санкт Петербург до Волгоград, от там пак до Москва и към София, цяла Европа съм обиколил с кола.

                                Най-лесно е да си хванеш самолета, обаче съвсем друго е да обиколиш и да видиш бял свят, при самолета го няма това усещане, няма я тръпката, губи се магията на пътуването и идеята му.

                                Има една поговорка "Човек е човек, когато на път.."
                                Въпрос на разбиране за кефа...Мен ме кефи да съм пътник и не искам да зяпам асфалта, а това около него. Други искат да държат ''волана'' в ръце и колата е едва ли не смисълът на живота, ма то лъскане, пудрене....мани мани...За мен колата не е повече от табуретката в хола - придвижва ме и пренася багажа от точка А до Б и толкова....
                                Самолетите сега са по-лесни. Едно време не беше съвсем така... особено ако трябва да е изгодно.... Вервай ми приключения безкрай....нема да изброявам....
                                Щом те кефи колата със здраве да си я ползваш....

                                Коментар

                                Working...
                                X