IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧАРЪТ на НЕЩАТА от ЖИВОТА..., или: "Защо царят трябва да бъде гол...винаги!" :)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

    Глупости ! Нямам причина да се маскирам още по-малко пък да се промъквам Спокойно си се мотам където си искам хихих
    Типично по еврогейски хахаха
    Чуйвството ти за хюмор ти изневери в този случай.

    Най-малкото - фразата ми беше двусмислена в противоположности.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

      Е значи се маскираш, за да се промъкваш в нашите среди!
      Глупости ! Нямам причина да се маскирам още по-малко пък да се промъквам Спокойно си се мотам където си искам хихих
      Типично по еврогейски хахаха

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

        Ти пък ! Мен са ме обявили за еврогейка хахахах
        Е значи се маскираш, за да се промъкваш в нашите среди!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

          Секскистка и гейомразка!
          Ти пък ! Мен са ме обявили за еврогейка хахахах

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

            Евго, никой не се е усъмнил във вашата сексуална ориентация ratten, сполучливо отговори на Кавръчето, за лошо написан отговор, при това със симпатия и без да обижда. Пийте си биричка и не му мислете
            Секскистка и гейомразка!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Между нас с Кавръчето може да има приятелство само за по чаша бира.
              Евго, никой не се е усъмнил във вашата сексуална ориентация ratten, сполучливо отговори на Кавръчето, за лошо написан отговор, при това със симпатия и без да обижда. Пийте си биричка и не му мислете

              Коментар


              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение









                Това - наистина е едно много сполучливо попадение /доуточняващ въпрос/ на ratten, направено след двусмислен пост!

                .................................................. ..........................

                Ситуацията е наистина крайно комична! )) Дълго поддържа будното състояние /в случая с Dury - повече от пет чАса, след прочитането на въпроса!/...

                В конкретния случай, преди делова среща - още и показва доколко е НЕвъзможно човек да овладее неочаквано-нетрадиционно проявени емоции... ))

                .................................................. .............................

                Не прочетох отговор на коментирания въпрос, нито пък е имало някакво корективно доуточняване от страна на заинтересувания...

                Някакви предположения?
                Между нас с Кавръчето може да има приятелство само за по чаша бира.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                  Човече, когато пишеш подобни неща имай и малко милост ! Представи си ме само,облечена в костюмче ,качена на високи токчета и имам делова среща. Седя си кротко и си казвам ,я да видя какво става с имотите. Влизам в темата,прочитам това и започвам да се задушавам. Да се смея с глас не върви,а сълзите ми започнаха да текат,аз се правя,че кихам .Ужас ти казвам !!! Хахахахаахахах








                  Това - наистина е едно много сполучливо попадение /доуточняващ въпрос/ на ratten, направено след двусмислен пост!

                  .................................................. ..........................

                  Ситуацията е наистина крайно комична! )) Дълго поддържа будното състояние /в случая с Dury - повече от пет чАса, след прочитането на въпроса!/...

                  В конкретния случай, преди делова среща - още и показва доколко е НЕвъзможно човек да овладее неочаквано-нетрадиционно проявени емоции... ))

                  .................................................. .............................

                  Не прочетох отговор на коментирания въпрос, нито пък е имало някакво корективно доуточняване от страна на заинтересувания...

                  Някакви предположения?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                    Човече, когато пишеш подобни неща имай и малко милост ! Представи си ме само,облечена в костюмче ,качена на високи токчета и имам делова среща. Седя си кротко и си казвам ,я да видя какво става с имотите. Влизам в темата,прочитам това и започвам да се задушавам. Да се смея с глас не върви,а сълзите ми започнаха да текат,аз се правя,че кихам .Ужас ти казвам !!! Хахахахаахахах
                    сори кака )
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      не става ясно, какво предлагаш.
                      имот или да станеш жена на евго?
                      Човече, когато пишеш подобни неща имай и малко милост ! Представи си ме само,облечена в костюмче ,качена на високи токчета и имам делова среща. Седя си кротко и си казвам ,я да видя какво става с имотите. Влизам в темата,прочитам това и започвам да се задушавам. Да се смея с глас не върви,а сълзите ми започнаха да текат,аз се правя,че кихам .Ужас ти казвам !!! Хахахахаахахах

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        това трябва да е около стълбите на фиш-фиш.

                        за ваканцуване, бих взел нещо до час път от софия.
                        Vacanze Romane
                        https://m.youtube.com/watch?v=AJMFc6TnT6A

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Почти сме на първа линия, 5 мин. пеша.

                          А ти няма ли да инвестираш в нещо на нашето море?
                          Бате са кво каза че имаш вила на 5 минути от плажа и си добре сложен физически мъж зряла възраст от столицата с неколко апартамента там. И ревеш за жени Чекай да се прекръстим

                          Ми тая вила требва да е пълна с купонджии и всекви женси нон стоп.
                          Разбира се това е преходен етап докато почнат да щъкат чаветата у вилата де
                          Last edited by Todor Sabev; 11.07.2019, 18:23.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Нали каката има кола.

                            Но няма желание да отидем някой уикенд на спа.

                            При нея всичко е на приказки, в епохата на "въртеливите дупета" и меркантилните жени.
                            Evgo, жените, особено дамите, са ограничен природен ресурс. А както вероятно знаеш, за ползването ограничените природни ресурси има люта надпревара, дори войни са се водили. Възможно е наличието на кола да те направи по-конкурентно способен.

                            Когато пък става дума за теб самия - собственото превозно средство те прави независим по отношение на съобразяването с други хора. Но ти най-точно знаеш, кое е добре за теб и кое не е.
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Нина Ишханянска Разгледай мнение

                              Около Панчарево дават стаи и вили под наем на добри цени. Причината да е на час път от София предполагам е финансова.
                              Кажи по-точно, да знаеме и ние.
                              Местото е хубаво.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Нина Ишханянска Разгледай мнение

                                Около Панчарево дават стаи и вили под наем на добри цени. Причината да е на час път от София предполагам е финансова.
                                не би трябвало да те пускат толкова скоро да пишеш с нова регистрация.
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X