IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧАРЪТ на НЕЩАТА от ЖИВОТА..., или: "Защо царят трябва да бъде гол...винаги!" :)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Един приятел ме попита защо българите разбираме най-малко на половина какво казват другите славянски народи – поляци, руснаци, чехи, словаци, сърби(тогедър с черногорци, хървати, бошняци рязани, словенци)... – а те нас не разбират въобще?

    Коментар


    • Ху ама ти си много емоционална личност.
      Релакс, тейк ит изи,

      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq

        И аз много гледам натам и много нейни снимки имам .
        При мен с Луната изплува тази мелодия

        https://m.youtube.com/watch?v=HcKHZwpfxXU

        Красива нощ , безимен и весело посрещане на Новата година !


        Здраве и весело изкарване на Новата година и на теб, млада леля, а и на всички останали дами и господа!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

          ... А ти трябваше на седемдесе да станеш за да разбереш педесе годишните...


          Може би няма и да ги разбера. Далеч съм от 70.

          Важно е ти да разбираш 50-годишните.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
            Излизам. Поглеждам нагоре. Виждам луната, която "полека изплува от облака бял..."




            [ATTACH=CONFIG]n3695647[/ATTACH]




            ... и се сещам за една песен от времето на моите родители - "Когато луната изплува" (пускал съм я някъде, но отдавна не съм я слушал):

            https://www.youtube.com/watch?v=7K3kt1lyF_Q

            Стана ми интересно, коя и тая певица - с лиричен и спокоен тон - Мими Николова...

            Това е била тя, в обкръжението на артистите: Апостол Карамитев и Лео Конфорти - Заслужили- и Народни артисти, с много филми зад гърба си:

            https://www.youtube.com/watch?v=B7mi8NSiZ2I

            Апостол Карамитев, "в своята равносметка – последното му интервю, преди да се отправи към Рая" /цитат/, казва:

            "...Не знам кое е добро и лошо, за нищо не съжалявам, за нищо не се извинявам.

            Все си мисля, че във всеки човек е скътано човешко щастие, дадено му от приятели, любима, родители, деца, дадено му е от хора и е предназначено за човеци. На младини
            мислех, че светът е създаден за мен и се върти около мен...

            Но сега, на 50 години, след многото погребения, успехи и неуспехи, разбрах, че светът не е създаден точно само за мен..."


            Без коментар.
            ... А ти трябваше на седемдесе да станеш за да разбереш педесе годишните...

            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Излизам. Поглеждам нагоре. Виждам луната, която "полека изплува от облака бял..."




              Click image for larger version

Name:	klz1609359228q.jpg
Views:	1
Size:	49.5 КБ
ID:	3695647





              ... и се сещам за една песен от времето на моите родители - "Когато луната изплува" (пускал съм я някъде, но отдавна не съм я слушал):

              https://www.youtube.com/watch?v=7K3kt1lyF_Q

              Стана ми интересно, коя и тая певица - с лиричен и спокоен тон - Мими Николова...

              Това е била тя, в обкръжението на артистите: Апостол Карамитев и Лео Конфорти - Заслужили- и Народни артисти, с много филми зад гърба си:

              https://www.youtube.com/watch?v=B7mi8NSiZ2I

              Апостол Карамитев, "в своята равносметка – последното му интервю, преди да се отправи към Рая" /цитат/, казва:

              "...Не знам кое е добро и лошо, за нищо не съжалявам, за нищо не се извинявам.

              Все си мисля, че във всеки човек е скътано човешко щастие, дадено му от приятели, любима, родители, деца, дадено му е от хора и е предназначено за човеци. На младини
              мислех, че светът е създаден за мен и се върти около мен...

              Но сега, на 50 години, след многото погребения, успехи и неуспехи, разбрах, че светът не е създаден точно само за мен..."


              Без коментар.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                Петкандраганов, с Джеймс Бонд ли се идентифицираш? Това е много похвално! Завиждам ти (благородно!) за това, че си открил смисъла на твоят живот!

                Един факт ме тормози. Как така Флеминг не е бил съвсееееем малко по-съобразителен? Сега, вместо Джеймс Бонд героят му би се казвал Петкандраганов.

                Не.

                РепрезентДжа написа, че някой бил топ бенгър, то ест голям сваляч, ебач, и се сетих за друг и споделих.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Имхотеп

                  Безимен е по-известен като безсмислен...
                  не че нещо, ама факт!

                  А ти още ли си падаш по зелените чорапогащи?

                  Отровно-зелените... (факт!).

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Иван Петкандраганов Разгледай мнение
                    И Душко Попов е бил голям. Един от прототипите на Джеймс Бонд.
                    https://en.m.wikipedia.org/wiki/Du%C5%A1ko_Popov

                    Петкандраганов, с Джеймс Бонд ли се идентифицираш? Това е много похвално! Завиждам ти (благородно!) за това, че си открил смисъла на твоят живот!

                    Един факт ме тормози. Как така Флеминг не е бил съвсееееем малко по-съобразителен? Сега, вместо Джеймс Бонд героят му би се казвал Петкандраганов.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от representjah

                      Топ бенгър!
                      И Душко Попов е бил голям. Един от прототипите на Джеймс Бонд.
                      https://en.m.wikipedia.org/wiki/Du%C5%A1ko_Popov

                      Коментар


                      • Не ми е ясно, не го чувствам, защо някои като, например, безимен или миа11, им трябва да доказват нещо за живота на себе си, а и на другите, чрез чужди думи и мисли?
                        В дадения случай на безимен даже и на квадрат. Доказва на себе си нещо с думите на никога неживяла неква английска пикла, доказваща на себе си нещо чрез чужд живот.

                        Еебахх мааму, а кога ще живеете самите вие?

                        "Хюга"... И срам, и смях!
                        ​​​​​​
                        Last edited by Иван Петкандраганов; 26.12.2020, 17:53.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                          Честито Рождество Христово! Честита Коледа и от мен! Бъдете здрави!


                          Минавайки оттук, искам само - да ви върна и/или споделя /неангажиращо/ една философия, която няма как да донесе някому неприятности... Бъдете здрави!

                          За мен - Хюге е свързано с това, човек да се занимава с онова, което му харесва, което го отмаря, успокоява, тонизира за живот...

                          .................................................. ..... Хюге е да се излегнеш пред запалената камина, когато навън има виелица. Да се насладиш на чаша кафе или да посръбваш подсладено греяно вино с подправки след края на работния ден. Хюге е да се отпуснеш назад за почивка в удобен стол. Да се събереш със семейството си и приятелите си и си бъбрите за маловажни неща. Хюге е да четеш книга, докато огънят бумти. То е ароматът на хляб, допирът на топъл пуловер до тялото...
                          Такива поне са описанията на Хелън Ръсел, авторка на книгата "Годината, през която живяхме като датчани". Тя описва хюге като усещането "да ти е приятно насаме със себе си, да си прекарваш добре, да не се самонаказваш и да не се лишаваш от каквото и да е било".
                          "В останалата част от света изглежда започваме постепенно да си даваме сметка за онова, което датчаните знаят от поколения, а именно че да прекарваш времето си в почивка или с приятели и роднини, докато хапваш сладкиш и пийваш кафе или бира, е добро за душата", разказа Ръсел ...





                          https://webcafe.bg/gradat/357873387-...-shtastie.html
                          Бахти и умрялата работа.

                          На ти Хюге

                          https://www.youtube.com/watch?v=edDTNNgOORI

                          Ако нещо не се хареса дай на макс.

                          Коментар


                          • Честито Рождество Христово! Честита Коледа и от мен! Бъдете здрави!


                            Минавайки оттук, искам само - да ви върна и/или споделя /неангажиращо/ една философия, която няма как да донесе някому неприятности... Бъдете здрави!

                            За мен - Хюге е свързано с това, човек да се занимава с онова, което му харесва, което го отмаря, успокоява, тонизира за живот...

                            .................................................. ..... Хюге е да се излегнеш пред запалената камина, когато навън има виелица. Да се насладиш на чаша кафе или да посръбваш подсладено греяно вино с подправки след края на работния ден. Хюге е да се отпуснеш назад за почивка в удобен стол. Да се събереш със семейството си и приятелите си и си бъбрите за маловажни неща. Хюге е да четеш книга, докато огънят бумти. То е ароматът на хляб, допирът на топъл пуловер до тялото...
                            Такива поне са описанията на Хелън Ръсел, авторка на книгата "Годината, през която живяхме като датчани". Тя описва хюге като усещането "да ти е приятно насаме със себе си, да си прекарваш добре, да не се самонаказваш и да не се лишаваш от каквото и да е било".
                            "В останалата част от света изглежда започваме постепенно да си даваме сметка за онова, което датчаните знаят от поколения, а именно че да прекарваш времето си в почивка или с приятели и роднини, докато хапваш сладкиш и пийваш кафе или бира, е добро за душата", разказа Ръсел ...





                            https://webcafe.bg/gradat/357873387-...-shtastie.html

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от безимeн


                              В коя част на планетата се правят номинациите и какъв е цветът на килима, по който дефилират избраните? /pink?/

                              Това ще е все в сферата на духовното... , или - може би на... подухващото?

                              Стана ми любопитно: имаш ли си сертификат? Качѝ го тук, за да знаем "гейката" - с лява, или с дясна резба се именува...
                              Попитай тези които се страхуват от широко скроените хора Задал си въпроса не към когото трябва. Поименно няма да ги огласявам все пак са ми стари познати и виртуални дружки

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

                                Чуйвството ти за хюмор ти изневери в този случай.

                                Най-малкото - фразата ми беше двусмислена в противоположности.
                                Eеее ама аз не съм Плъхчо, все пак . Някога ми се получава,друг път не Опитах се да е веселко ама не се е получило,съжалявам .

                                Коментар

                                Working...
                                X