IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кукловодите на света! Кои са и защо им позволяваме да определят живота ни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • офиса на Уни редит в Петтрич се намира на улица Рокфелер?!
    Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

    Коментар


    • Блдербергерите са поставени лица. Някой дърпа в сянка конците. Но ако се обяват няколко банкерски фамилии за световни персони нон грата, света ще живне.
      Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

      Коментар


      • Едва ли някой ще има времето и търпението да изчете подробно толкова обширен мат'рял, но тук се крие ключът от бараката:
        https://sites.google.com/site/oklimb...onskite-mdreci

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Return Разгледай мнение
          Беше преди 1989 г. Бях ученик още. В този ден беше голямото дерби по футбол на България - ЦСКА - Левски ! Преди мача се бихме с противниковата агитка , палихме шалове , те наши ! За мача няма да говоря ,...кой бил , как било ! След мача бях прегракнал от викане , гониха ни ушеви на коне , после с коли ....! Нищо необичайно , позната история ! Но на другия ден от сигурен източник научих , че футболисти от ЦСКА и Левски са си пиели питиетата заедно след мача в един от малкото нощни барове тогава в София ! Информацията не беше за вярване , но беше самата истина ! И тогава нещо в мене се счупи ! Това беше моят ден Хикс ! Прераждането ....краят на илюзиите .....болезненото проглеждане ! Зададох си въпроса - ами световните системи капитализъм и социализъм , ами религиите , ами Желязната завеса .....нима всичко това е само за пред хората , а основните играчи , които са го измислили си пият питиетата в закътан лукс ! Някой ми отговори ....Господ ли беше ....Дявола ли ,,,,,не го видях добре , но го чух отлично и отекна в сърцето и душата ми ! Оттогава не вярвам на нищо ... ! Следя с интерес сценария и без скромност твърдя , че добре го налучквам .....! Но от това не ми става по-леко , защото навлиза Светът в най-тежката част и няма хепиенд , няма ! Знам че не съм само аз , който знае сценария .....много сме , но Кукловодите , Илюминатите ....или както искате ги наричайте .....имат доста напреднала техника и също знаят за нас и се грижат да не се събираме и да не наберем сила ! Нали не си мислите , че напредъка на техниката е това , което ви дават да ползвате ? Доста по напреднала е , но е засекретена ! Ами болестите и лекарствата ? Нима мислите , че някои болести се появяват случайно и случайно нямало лекарства за тях или са безбожно скъпи ! Ами икономическите и финасовите кризи ? Толкова са зле скалъпени ....не мислите ли ? Ами големите световни лидери .....? По моя преценка повечето не стават и за пазачи в гараж .....и точно затова са удобни и спуснати там от Кукловодите ! Ами Европейският съюз ? Дори дете в детска градина не би измислило подобна глупост ? Почти е ясно , че ще ми изтрият темата , защото не се вписва в атмосферата на благополучие и световно овчедушие ! Страхът , алчността , безмозъчното перчене , природната тъпота , безочие и некадърност .....това са качествата на почит сега и водещи до просперитет ! Жалко ...смешно .....абсурдно ! Има ли още хора мислещи свободно с мозъка си ?
          Напиши в гугъла КЛУБ БИЛДЕРБЕРГИТЕ и ще си отговориш на няколко въпроса, но ще си зададеш още 100 такива

          http://www.millionaire.bg/article.js...eId=3290&img=4
          Last edited by gen4o; 02.08.2012, 00:32.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Return Разгледай мнение
            Беше преди 1989 г. Бях ученик още. В този ден беше голямото дерби по футбол на България - ЦСКА - Левски ! Преди мача се бихме с противниковата агитка , палихме шалове , те наши ! За мача няма да говоря ,...кой бил , как било ! След мача бях прегракнал от викане , гониха ни ушеви на коне , после с коли ....! Нищо необичайно , позната история ! Но на другия ден от сигурен източник научих , че футболисти от ЦСКА и Левски са си пиели питиетата заедно след мача в един от малкото нощни барове тогава в София ! Информацията не беше за вярване , но беше самата истина ! И тогава нещо в мене се счупи ! Това беше моят ден Хикс ! Прераждането ....краят на илюзиите .....болезненото проглеждане ! Зададох си въпроса - ами световните системи капитализъм и социализъм , ами религиите , ами Желязната завеса .....нима всичко това е само за пред хората , а основните играчи , които са го измислили си пият питиетата в закътан лукс ! Някой ми отговори ....Господ ли беше ....Дявола ли ,,,,,не го видях добре , но го чух отлично и отекна в сърцето и душата ми ! Оттогава не вярвам на нищо ... ! Следя с интерес сценария и без скромност твърдя , че добре го налучквам .....! Но от това не ми става по-леко , защото навлиза Светът в най-тежката част и няма хепиенд , няма ! Знам че не съм само аз , който знае сценария .....много сме , но Кукловодите , Илюминатите ....или както искате ги наричайте .....имат доста напреднала техника и също знаят за нас и се грижат да не се събираме и да не наберем сила ! Нали не си мислите , че напредъка на техниката е това , което ви дават да ползвате ? Доста по напреднала е , но е засекретена ! Ами болестите и лекарствата ? Нима мислите , че някои болести се появяват случайно и случайно нямало лекарства за тях или са безбожно скъпи ! Ами икономическите и финасовите кризи ? Толкова са зле скалъпени ....не мислите ли ? Ами големите световни лидери .....? По моя преценка повечето не стават и за пазачи в гараж .....и точно затова са удобни и спуснати там от Кукловодите ! Ами Европейският съюз ? Дори дете в детска градина не би измислило подобна глупост ? Почти е ясно , че ще ми изтрият темата , защото не се вписва в атмосферата на благополучие и световно овчедушие ! Страхът , алчността , безмозъчното перчене , природната тъпота , безочие и некадърност .....това са качествата на почит сега и водещи до просперитет ! Жалко ...смешно .....абсурдно ! Има ли още хора мислещи свободно с мозъка си ?
            Поздравление за написаните редове.Успял си да опишеш много добре реалноста и бъди сигурен,че не само ти я виждаш и усещаш.И аз съм на мнение,че след годините на сладостната измама скоро ще навлезнем в реалноста,но все още не мога да преценя,каква ще е тя.
            Поздрави!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
              Тази тема е инересна ,ама до нищо няма да доведе дискусията тук .Квото и да пишем ще стигнем до Световния полицай.Единствената ми надежда е в жълтите човечета ама дали...
              Според мен някой зад /и върху/ гърба на Световния полицай дърпа юздите и се разпорежда със света. Кой ли е ТОЙ? Жокер - ТОЙ скоро безцеремонно и арогантно се намеси и в нашите вътрешни работи.

              Коментар


              • Тази тема е инересна ,ама до нищо няма да доведе дискусията тук .Квото и да пишем ще стигнем до Световния полицай.Единствената ми надежда е в жълтите човечета ама дали...

                Коментар


                • има един простичък факт, и той е че успяха да отклонят вниманието от американския
                  дълг и икономически проблеми към европейския, който е несравнимо по-малък и чрез рейтинговите агенции продължават да правят ЕУ на маймуни (и нас също).
                  изнесоха и тази вълна на кризата към Европа, както и първата
                  успяха чрез отхлабване на периферията (прасетата) да ударят вече и Германия, която беше крайната цел.
                  сег чакаме лека войница за отпускане на напрежението и да видиме кой балон ще надуем.
                  вица от соц времената е
                  “Егати времето, цял ден вали“
                  “Абе мани ги тия свине“

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                    Точно така! Поради естеството на работата ми съм задължен редовно да се освидетелствам там. По една случайност днес ходих там и си извадих поредното свидетелство че съм психически здрав. Явно лудите у нас постоянно се увеличават, защото ми прави впечатление че болницата видимо просперира в последните години. Имат пари за скъпи ремонти, красив парк който поддържат в перфектно състояние и т.н. Настоятелно препоръчвам това заведение на една част от пишещите в тази тема и във форума въобще.
                    Пак с връзки си минал, признай си Щом често ходиш там, явно вече те имат за "вътрешен човек", "от наште" Но виж да не се заседяваш много, щото гледам взело е и да ти харесва
                    п.п. Осрахме темата на човека, а е доста актуална!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от sel4o Разгледай мнение
                      ..............с препоръките на доволен клиент
                      Точно така! Поради естеството на работата ми съм задължен редовно да се освидетелствам там. По една случайност днес ходих там и си извадих поредното свидетелство че съм психически здрав. Явно лудите у нас постоянно се увеличават, защото ми прави впечатление че болницата видимо просперира в последните години. Имат пари за скъпи ремонти, красив парк който поддържат в перфектно състояние и т.н. Настоятелно препоръчвам това заведение на една част от пишещите в тази тема и във форума въобще.
                      He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                        Мисля, че ТОЗИ ЛИНК ще е полезен.
                        ..............с препоръките на доволен клиент

                        Коментар


                        • Мисля, че ТОЗИ ЛИНК ще е полезен.
                          He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Return Разгледай мнение
                            Беше преди 1989 г. Бях ученик още. В този ден беше голямото дерби по футбол на България - ЦСКА - Левски ! Преди мача се бихме с противниковата агитка , палихме шалове , те наши ! За мача няма да говоря ,...кой бил , как било ! След мача бях прегракнал от викане , гониха ни ушеви на коне , после с коли ....! Нищо необичайно , позната история ! Но на другия ден от сигурен източник научих , че футболисти от ЦСКА и Левски са си пиели питиетата заедно след мача в един от малкото нощни барове тогава в София ! Информацията не беше за вярване , но беше самата истина ! И тогава нещо в мене се счупи ! Това беше моят ден Хикс ! Прераждането ....краят на илюзиите .....болезненото проглеждане ! Зададох си въпроса - ами световните системи капитализъм и социализъм , ами религиите , ами Желязната завеса .....нима всичко това е само за пред хората , а основните играчи , които са го измислили си пият питиетата в закътан лукс ! Някой ми отговори ....Господ ли беше ....Дявола ли ,,,,,не го видях добре , но го чух отлично и отекна в сърцето и душата ми ! Оттогава не вярвам на нищо ... ! Следя с интерес сценария и без скромност твърдя , че добре го налучквам .....! Но от това не ми става по-леко , защото навлиза Светът в най-тежката част и няма хепиенд , няма ! Знам че не съм само аз , който знае сценария .....много сме , но Кукловодите , Илюминатите ....или както искате ги наричайте .....имат доста напреднала техника и също знаят за нас и се грижат да не се събираме и да не наберем сила ! Нали не си мислите , че напредъка на техниката е това , което ви дават да ползвате ? Доста по напреднала е , но е засекретена ! Ами болестите и лекарствата ? Нима мислите , че някои болести се появяват случайно и случайно нямало лекарства за тях или са безбожно скъпи ! Ами икономическите и финасовите кризи ? Толкова са зле скалъпени ....не мислите ли ? Ами големите световни лидери .....? По моя преценка повечето не стават и за пазачи в гараж .....и точно затова са удобни и спуснати там от Кукловодите ! Ами Европейският съюз ? Дори дете в детска градина не би измислило подобна глупост ? Почти е ясно , че ще ми изтрият темата , защото не се вписва в атмосферата на благополучие и световно овчедушие ! Страхът , алчността , безмозъчното перчене , природната тъпота , безочие и некадърност .....това са качествата на почит сега и водещи до просперитет ! Жалко ...смешно .....абсурдно ! Има ли още хора мислещи свободно с мозъка си ?
                            Така става като гледаш много филми от рода на "Шоуто на Труман" и "Матрицата" .
                            Иначе световна конспирация наистина има, и това което си усетил и осъзнал за положението във света е близко до истината. Но всъщност това не е някакъв нов феномен. Положението почти не се е променило през последните 2000-3000 години. Методите на хората със власт за контрол на масите са едни и същи във своята основа! Монетарна система, данъци, експлоатация, ограничаване на права и свободи, промиване на мозъци чрез медии, налагане или втълпяване на различни идеологии, религии, култове или специални "образователни системи" "норми" за обществено поведение, мода , всяване на страх сред масите( много ефективен метод)...... списъка е много дълъг.
                            Например футбола е съвременната версия на гладиаторските битки в Римската империя! Естествено много по цивилизована версия, но крайния ефект е един и същ - пълно отклоняване на вниманието на тълпата от важните неща. Изобщо методите са хиляди и повечето са стари колкото света!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Return
                              Бате Пешо , по онова време мача ЦСКА - Левски не се уреждаше или поне не знаехме ! Разказах за мача като метафорка ! За Мелодия на годината не ти разбрах мисълта ! Ако си говорим за нещо по-сериозно - виж сагата Гърция ! Помниш ли май 2010 г. ? Положението беше подобно , всъщност си беше по-добре ! Евросъюза гласува спасителен фонд от 70 млрд. евро с опция да станат 100 млрд. и решиха , че са решили проблема ......или поне така трябваше да изглежда за пред стадото ! То бяха фанфари , то бяха беше чудо ! И еврото скочи дори ! Тогава точно тук бях написал , че това е прах в очите и след време нещата ще станат още по-зле ! Повечето коментари бяха , че нищо не разбирам от икономика и финанси , че съм луд , да си пия хапчетата и т.н. ! И какво стана ? Май се оказах повече от прав ! Не търся извинения и реабилитация .... не .! Още повече , че знам какво следва за в бъдеще и няма време за оптимизъм и глупави шегички ! Не ме е яд , че ме лъжат и правят на луд ,яд ме е че си мислят че им вярвам ! Това че им разбирам предварително игрите , значи че дори съм по умен от тях и те го знаят ! Нескромно е ...но е факт ! Но те имат ресурсите , а аз с един гол корем и мозък .... Търся съмишленици да измислим нещо и да спрем това свободно падане на Светът !
                              Тая задача е много трудна за мене.Аз с три жени у дома не мога да се оправя и с двама работника та чак света да спасявам!!!!!Гърция ми е последната грижа.Не нея искат да спасяват а други.Много пъти съм писал че света се управлява от закони такива за физическия свят и такива за духовния а не от желанията на този или онзи.Та Гърция е фалирала и това не буди съмнение въпроса е кога Големите ще натиснат бутона.Иначе другия Голям ще натисне бутона за тях.Предстои голяма промяна и сме в началото и.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от gm67 Разгледай мнение
                                Return,
                                Вярата,че някой изцяло управлява живота ни и е планирал всичко,е толкова глупава,колкото и вярата,че всичко изцяло зависи от нас
                                +1
                                Баба ме научи на много неща.
                                tnm

                                Коментар

                                Working...
                                X