IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кукловодите на света! Кои са и защо им позволяваме да определят живота ни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    Не си по възрастен след като говориш за дядо ти и нищо не помниш- аз на 10.11 бях женен с дете и над 33г. Не вярвам да си живял в Бояна за да не видиш дефицита на стоки. Просто не са ти разказали всичко дядо ти, а и миналото се разкрасява- човек обича младостта си
    Дядо ми беше 12 набор, и всъщност помня изключително много неща, защото съм му и първия внук. Беше инвалид и съм се и грижил за него, особено в последните години от живота му. Не ми е било изобщо нужно, да ми говори суперлативи за соца, а и той не го харесваше, в интерес на истината. Дори не беше от София, нито е живял там, така, че както ти казах затвърждавам си представата, че се изказваш неподготвен и на моменти неадекватен, не знам откъде го вадиш това уникално самочувствие.
    http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

    Коментар


    • За какво да ти дам пример- имам комшия на които не са му разрешили да учи и да пътува в чужбина, защото баща му е бил Поп в Армията- още е жив- сега е пенсиониран строителен работник.Имам съученик лежа 5 г. в затвора за опит за бягсво на границата- преди да избяга го наклепали- мога да те срещна с него. Завърши гимназия след 10,11. За какво още искаш примери- не съм фен на капитала но беше гадно наистина..Всеки имаше досие до 9то коляно и то за наи- малко петно - легионери роднини , браници, военни- царски чиновници го спираше цял живот- децата отговаряха за предците си- гадно нали..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от първи стъпки Разгледай мнение
        Дай пример, моля те! Един поне!!!!!!!
        Повярвай ми - през капитализма % от хората ходят по-малко на където и да било!
        Какво имаха властимащите за 45 г. и какво имат властимащите за 20г? Кои според теб са по-богати????????
        в огромна степен се припокриват ! и почти всички са свързани с онези структури , които бранели родината ......

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          Не си по възрастен след като говориш за дядо ти и нищо не помниш- аз на 10.11 бях женен с дете и над 33г. Не вярвам да си живял в Бояна за да не видиш дефицита на стоки. Просто не са ти разказали всичко дядо ти, а и миналото се разкрасява- човек обича младостта си
          Абе Кире, за какъв дефицит на стоки говориш, като пенсионерит взимат по 180 лв. пенсия.
          Извади 100 лв. разходи, сметни колко е хляба, лекарствата и т.н.....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от първи стъпки Разгледай мнение
            Дай пример, моля те! Един поне!!!!!!!
            Повярвай ми - през капитализма % от хората ходят по-малко на където и да било!
            Какво имаха властимащите за 45 г. и какво имат властимащите за 20г? Кои според теб са по-богати????????
            Богатия на бедния не вярва. На Киро за какво да му пука за бедните, нали той си е достатъчно богат сега, а в соца щеше да е като другите
            Реалната част на всяка кратна нула на дзета-функцията е ½.

            Коментар


            • Да но заплатата за живеещите там е 5-15 долара- и аз искам да съм там турист с 1000 долара за месец. На Форексов му препоръчвам КНДР-там също има Активни борци и много таини служби

              Коментар


              • Не си по възрастен след като говориш за дядо ти и нищо не помниш- аз на 10.11 бях женен с дете и над 33г. Не вярвам да си живял в Бояна за да не видиш дефицита на стоки. Просто не са ти разказали всичко дядо ти, а и миналото се разкрасява- човек обича младостта си

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Лека нощ- за желаещите пожелавам да отидат да поживеят в КНДР и Куба за да видят предимствата на Социализма
                  За Куба съм много навит да ида, да подрусам малко екзотични танци, но не знам испански, да му се не види Щом и Хемингуей и на Марадона им допада, защо пък не
                  Реалната част на всяка кратна нула на дзета-функцията е ½.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    Лекуваха се където си поискат активните и пътуваха и имаха всичко, а имаше хора които никога не можеха да отидат на запад и да имат свястна работа работа и бъдеще заради биографиите на дядовците си. Наистина имаше желязна завеса и диктатура на пролетарията. За глупости можеше да лежиш и отидеш на лагер- за вицове например- или това ВИ СЕ ВИЖДА ШЕГА.Не харесвам и капитализма, но Ви казвам , че в соца имаше ежедневен страх и нищо не зависеше от тебе освен ако не си от Активните
                    Дай пример, моля те! Един поне!!!!!!!
                    Повярвай ми - през капитализма % от хората ходят по-малко на където и да било!
                    Какво имаха властимащите за 45 г. и какво имат властимащите за 20г? Кои според теб са по-богати????????

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      И баща ми е сменил 4 коли, но за всяка е чакал с години и с вноски- даже имаше черен пазар на вноски за коли. Стана ми ясно, че не си свидетел- спора е безпредметен
                      На мен ми стана ясно, че може и да съм по-възрастен от теб, но така е - вие младите все сте знаещи и бързащи да се изказвате неподготвени. Вземи си опресни малко паметта, че доста си я поутрепал с това среднощно пиене на ракия!
                      Първи стъпки загатна нещо интересно - колко ли хора са били толкова недоволни от тогавашния "недостиг" на стоки първа необходимост и колко ли са недоволни сега, че не могат да си ги позволят. А и колко ли тънат в доволство като Киро, ползвайки се от това, че са влезли безплатно обучени, охранени и отгледани от соца и набутани с трамплин в дивия капитализъм, имайки късмета да закачат от хищническите приватизации, разкулачвания, прехвърляние на имоти и активи и т.н.. ... С една дума - пий и забрави
                      http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                        За качествените неща се чака, Кире. Явно скоро не си купувал Ферари, Мазерати, Майбах, Порше?! И за тях се чака по половин година и повече. Тогава вноските са били преди да си купиш колата, а сега вноските са след като си я купиш.. някои му казват лизинг.

                        Кире, така между другото да те питам. колко литра бензин можеше тогава да се купи с една средна заплата... или колко хляба?!
                        а колко телевизора можеха да се купят с една заплата ? не че въобще можеше да си купиш телевизор.....то и какво да гледаш на него .....съветска телевизия....

                        Коментар


                        • Лека нощ- за желаещите пожелавам да отидат да поживеят в КНДР и Куба за да видят предимствата на Социализма

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от metala Разгледай мнение
                            ти как ги измери половината ? говори с всички ли ?
                            Не, не съм говорил с всички. Говорил съм с проверяващи кандидатстудентски изпит по български...
                            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от metala Разгледай мнение
                              1.така и правя ! да , знам , струва цената си !
                              2.говори , де ! имаш възможност , медии и няма да те арестуват за това или да те прострелят като онзи фотограф за графита тодор берия живков
                              3.общото благо ? ти ходил ли си на зъболекар при соца ? който искаше да си оправи зъбите ходеше на частно , защото безплатната услуга хич я нямаше,,,,
                              1. Е така де, и тогав си е струвало цената!
                              2. Как да говоря бе човек, ти чуваш ли се какво говориш??? С какво се занимаваш, от къде падаш??? Ако хората, знаещи нещо се разговорят, мечтата би им била да ги аретсуват!!!
                              3. Ходил съм, и то безплатно!!! "Капиталистическите" пломби ми падат на 5-6 г., а имам още от детските си години - здрави!!!

                              Коментар


                              • Лекуваха се където си поискат активните и пътуваха и имаха всичко, а имаше хора които никога не можеха да отидат на запад и да имат свястна работа работа и бъдеще заради биографиите на дядовците си. Наистина имаше желязна завеса и диктатура на пролетарията. За глупости можеше да лежиш и отидеш на лагер- за вицове например- или това ВИ СЕ ВИЖДА ШЕГА.Не харесвам и капитализма, но Ви казвам , че в соца имаше ежедневен страх и нищо не зависеше от тебе освен ако не си от Активните

                                Коментар

                                Working...
                                X