IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кукловодите на света! Кои са и защо им позволяваме да определят живота ни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dimka_1981 Разгледай мнение
    като оставим на страна изключително грозния ти начин на изразяване ( определено си живял в гората ) БИ ли ни посочил онзи субект на когото да дарим нашето доверие за един по добър живот.....
    Този субект е българския народ. Формата на управление - пряка демокрация.
    Баба ме научи на много неща.
    tnm

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
      Хасане, пак си спал отвит... Това определено е най-мрачния период от съществуването на Третата българска държава. За периода 1918 г. до 1939 г. в България има само преврат след преврат с безчет политически убийства включително на народни представители, на министър-председатели и министри. Били са разстрелвани по софийските улици като кучета. Затваряни са по затворите и избивани цели групи от интелигенцията и след това телата им са изгаряни в пещи за да няма никакви улики. Има буквално хиляди безследно изчезнали особено по време на фашиския терор след антифашисткото възстание от 1923 г.
      Серьожа, не си чел история. Избиването на интелигенцията и лошото икономическо състояние е руски патент. За периода, който споменаваш България е била независима държава, една от най добре развитите в икономическо отношение държави в Европа !!!

      Разграбването на България и избиването на българската интелигенция са започнали след 1944 година, по волята на КРАСТАВИТЕ СВИНСКИ РУСКИ КОМУНИСТИ !!!
      Баба ме научи на много неща.
      tnm

      Коментар


      • Първоначално изпратено от първи стъпки Разгледай мнение
        ...
        Майната им на тези разговори - сериозно съм притеснен след днешното бездействие на ЕЦБ. Очаквам срив на Дакс и т.н. и се притеснявам за акциите на БФБ - кажете неща за това, моля.
        Имаше един съвет, даже май еврейски, да не се занимаваме със спекулации и опити да изкарваме пари без да ги влагаме реално в икономика,(... или не контролираш пазара. Това за контрола и манипулацията не са го казали, но пък си го правят, когато могат. ). Иначе си е хазарт и е естествено да им трепериш на парите. Според мен реалното влагане свършва с IPO. Оттам насетне се самозалъгваме, надлъгваме и си прехвърляме едни хартийки помежду си, особено на БФБ и при нашите мажовци дето най-много ни лъжат.
        Предпочитам ТА и форекса. Там поне стойноста е по-реална, а и пазара е по-прогнозируем и ликвиден.

        Коментар


        • http://www.svobodnoslovo.eu/interview/38136
          ЗА ФОРЕКСОВ

          Коментар


          • Кучетата си лаят кервана си върви!!

            Ние тука си джафкаме,те там си въртят далаверата!! Хвярлят ни по някоя троха от дъжд на вятър ,че да можем да се къртим един друг и така.... Se la vie....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dimka_1981 Разгледай мнение
              вероятно има в предвид годините 1934-44 г . но поради някакви си военни съображения го е разделил периода....
              Не виждам какво му е хубавото на периода 1939-1944 г. Тогава България е във война. Вероятно е била по хубаво за живеене от Югославия и Гърция които са били окупирани от германски, италиански и български части... Но дори и това е много съмнително тъй като англо-американската авиация е бомбардирала постоянно София и някой по-големи градове и населението се е било изнесло по селата.

              През периода от 1944 г. до 1989 г. България се превърна от една изостанала аграрна държава в развита икономика с модерна промишленост и селско стопанство. Факт е, че за обикновения българин тогава бе хиляди пъти по-добре отколкото сега!

              Разни издънки на реститути се напъват да го убеждават, че сега е по-свободен... Каква свобода имаш като получаваш 180 лева пенсия, а само режийните са ти над 100 лева? Каква свобода имаш като нямаш работа? Имаш "свободата" да идеш гастарбайтер във фалиралите държави на ЕС да береш маслини и портокали...
              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                Хасане, пак си спал отвит... Това определено е най-мрачния период от съществуването на Третата българска държава. За периода 1918 г. до 1939 г. в България има само преврат след преврат с безчет политически убийства включително на народни представители, на министър-председатели и министри. Били са разстрелвани по софийските улици като кучета. Затваряни са по затворите и избивани цели групи от интелигенцията и след това телата им са изгаряни в пещи за да няма никакви улики. Има буквално хиляди безследно изчезнали особено по време на фашиския терор след антифашисткото възстание от 1923 г.
                вероятно има в предвид годините 1934-44 г . но поради някакви си военни съображения го е разделил периода....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                  2. 1939 преди войната - България е една от най добрите за живеене държави в Европа
                  Хасане, пак си спал отвит... Това определено е най-мрачния период от съществуването на Третата българска държава. За периода 1918 г. до 1939 г. в България има само преврат след преврат с безчет политически убийства включително на народни представители, на министър-председатели и министри. Били са разстрелвани по софийските улици като кучета. Затваряни са по затворите и избивани цели групи от интелигенцията и след това телата им са изгаряни в пещи за да няма никакви улики. Има буквално хиляди безследно изчезнали особено по време на фашиския терор след антифашисткото възстание от 1923 г.
                  Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                    1. Киро е прав
                    2. 1939 преди войната - България е една от най добрите за живеене държави в Европа
                    3. 1944 до окупацията от КРАСТАВАТА СВИНСКА червена армия - България е най добрата за живеене държава в Европа
                    4. От 1944 до 1989 краставите комунисти ограбиха България и я направиха една от най лошите за живеене държави в Европа
                    5. От 1989 до 2012 техните крастави комунистически деца и внуци продължават да ни ограбват добре обучени от бащите и дядовците си.
                    6. Ама на вас като ви харесва да ги защищавате краставите комунистически, седесарски и гербаджийски свини - защищавайте си ги
                    като оставим на страна изключително грозния ти начин на изразяване ( определено си живял в гората ) БИ ли ни посочил онзи субект на когото да дарим нашето доверие за един по добър живот.....

                    Коментар


                    • 1. Киро е прав
                      2. 1939 преди войната - България е една от най добрите за живеене държави в Европа
                      3. 1944 до окупацията от КРАСТАВАТА СВИНСКА червена армия - България е най добрата за живеене държава в Европа
                      4. От 1944 до 1989 краставите комунисти ограбиха България и я направиха една от най лошите за живеене държави в Европа
                      5. От 1989 до 2012 техните крастави комунистически деца и внуци продължават да ни ограбват добре обучени от бащите и дядовците си.
                      6. Ама на вас като ви харесва да ги защищавате краставите комунистически, седесарски и гербаджийски свини - защищавайте си ги
                      Баба ме научи на много неща.
                      tnm

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        Никога нямаше да ме приемат заради не благонадежност и лоша характеристика- заради родата ми. Не са фашисти разбира се,Не са ме допуснали даже до изпит за Москва както и милиони като мен.Приет и съм завършил в БГ както милиони като мен. Всеки строи има недостатъци, но за мен свободата наистина е важна. Сега същите комунисти завзеха икономическата власт и затова сме на този хал
                        Ти пък си го взел това като кръвна обида едва ли не. Радвай се, че са ти изписали вежди. Щеше да си някаква номенклатура ако беше търкал скамейката в някой незнаен руски университет.
                        Не казвам, че всичко е зле там, имат и добри и в Москва и Ленинград, бил съм до Москва в последствие, затова ти казвам да не съжаляваш чак толкова много - не си изпуснал кой знае какво уникално.
                        Вярно, е че си имат и големите имена, като един Матиясевич се сещам, който на изпита доказва хипотеза на Хилберт, без да се усети, и не само той де, казвам го на прима виста, за мен са голяма школа, но имаха и доста по-слаби от нашите университети, а точно в по-слабите се бутаха с червените книжки, че да минават по-лесно.
                        Това си е мое мнение, може и да не съвпада с общоприетото.
                        Когато бях 2ри за 3ти курс, са ми предлагали да продължа в Русия, в Чехия или в ГДР, (и не само на мен са ми предлагали, но и на други състуденти). Само руски знаех от изброените, но както ти казах изобщо не исках да ходя там. Както искаш го тълкувай, но това си е истината. Една колежка се реши и отиде. Оттогава не съм я чувал и виждал. Дано е добре милата.
                        Исках само да кажа - не се дръж като обидено дете в детската градина, че не са ти давали нещо, а напротив бъди благодарен на съдбата, защото всъщност си минал по по-добрия за теб път.
                        Реалната част на всяка кратна нула на дзета-функцията е ½.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Ами наи -добрите от допуснатите до изпит за Москва.Всичко беше с връзки и ВУЗ по изкуствата също. За мен това са спомени, а за Вас само разкази
                          Е добрите си нямат проблем. Нямах проблем с каквото и да е кандидатстване по математически дисциплини. Никакви връзки не са ми били нужни, директно си блъсках шестицата от раз. Мога спокойно да го кажа, защото съм си го постигал с мой си труд, с лист и молив. И по олимпиади съм правил някои неща и в студентските години също и така. Но да уча в Москва за мен беше куха натегаческа история. Нито щях да науча повече, най-много да бях взел някоя рускиня.
                          A Сега им гледам пак тази година "теста" по математика на нашите университети - нивото надолу. Паживьом увидем, дано наваксат после зайците, да се надяваме извън стената на плача
                          Гърч трябва, за да има качество, а не количество, но нали няма доходност ако има гърч, какво да ти разправям
                          Реалната част на всяка кратна нула на дзета-функцията е ½.

                          Коментар


                          • Никога нямаше да ме приемат заради не благонадежност и лоша характеристика- заради родата ми. Не са фашисти разбира се,Не са ме допуснали даже до изпит за Москва както и милиони като мен.Приет и съм завършил в БГ както милиони като мен. Всеки строи има недостатъци, но за мен свободата наистина е важна. Сега същите комунисти завзеха икономическата власт и затова сме на този хал

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Не съм бил никога в партията Ви и никога нямаше да бъда приет- Ти си бил голям гении- щом си се обидил от учене в Москва- и после къде завърши
                              И защо си толкова сигурен че нямаше да те приемат в партията. Та това не се е разрешавало само на врагове на народа.
                              Реалната част на всяка кратна нула на дзета-функцията е ½.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                Ами наи -добрите от допуснатите до изпит за Москва.Всичко беше с връзки и ВУЗ по изкуствата също. За мен това са спомени, а за Вас само разкази
                                Кире, и аз мога да кажа, че Ийел е било само с връзки и да се утеша, но истината е че не съм достоен за стипендиь.
                                Между другото "Вие" се пише с главно "В" само в случай, че говориш на 1 човек - знак за уважение, може би това е била причина да те приемат?
                                Майната им на тези разговори - сериозно съм притеснен след днешното бездействие на ЕЦБ. Очаквам срив на Дакс и т.н. и се притеснявам за акциите на БФБ - кажете неща за това, моля.
                                Last edited by първи стъпки; 03.08.2012, 02:08.

                                Коментар

                                Working...
                                X