IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спад над 100 % - има ли такова животно?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
    да
    И аз да!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
      Произволно число,без историята му,ако има евентуално такава
      да
      Баба ме научи на много неща.
      tnm

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
        не разбрах
        Произволно число,без историята му,ако има евентуално такава

        Коментар


        • 'Бах тия проценти 'бах Ще следя дискусията само като кибик от тук нататък

          Коментар


          • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
            Произволно,но и единствено!
            не разбрах
            Баба ме научи на много неща.
            tnm

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
              Аааа не !!!
              Без тия !!!
              Кой ти казА кое е базата ??? Аз твърда, че база мое да е всяко число, коет ми е кеф, когат ми е кеф !!!
              Ти ли ше ми определяш база на мене ???
              ( .. а какво точно се има в на предвид под база ??? Къде питам Аз ??? Къде ???)
              Долу п****раските проценти!Долу!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                Когато търсим процентен спад от дадено число-х,базата е самото число-х.Точка.Ако числото се промени и се прувърне в -у,числото-у е новата база за изчисление на процентен спад.Точка.
                Аааа не !!!
                Без тия !!!
                Кой ти казА кое е базата ??? Аз твърда, че база мое да е всяко число, коет ми е кеф, когат ми е кеф !!!
                Ти ли ше ми определяш база на мене ???
                ( .. а какво точно се има в на предвид под база ??? Къде питам Аз ??? Къде ???)
                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                  Тъй де, тъй. Ама това не следва от въпроса, така както е зададен. Така както е зададен въпроса следва, че базата може да бъде произволно число.
                  Произволно,но и единствено!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                    Когато търсим процентен спад от дадено число-х,базата е самото число-х.Точка.Ако числото се промени и се прувърне в -у,числото-у е новата база за изчисление на процентен спад.Точка.
                    Тъй де, тъй. Ама това не следва от въпроса, така както е зададен. Така както е зададен въпроса следва, че базата може да бъде произволно число.
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • и от мен две удивителни да добавя!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                        1. Това го няма във въпроса.
                        2. Ако толкова искате всички да сме от една страна на барикадата следва изрично да се уточни.

                        - базата
                        - променяме ли базата ако цената първо се покача и след това пада.
                        - променяме ли базата ако цената пада на етапи
                        - и други, които могат да ги допълнят колегите, които ползват друг вид проценти
                        Когато търсим процентен спад от дадено число-х,базата е самото число-х.Точка.Ако числото се промени и се прувърне в -у,числото-у е новата база за изчисление на процентен спад.Точка.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BatSvetlio Разгледай мнение
                          А бе пичове, без да се обиждате, ама не ви ли омръзна да говорите глупости бре... Финансов форум е все пак, нали?!? Базата за процентното изменение е стартовата стойност:
                          1. промяна за месеца - взима се спрямо крайната стойност на предишния месец
                          2. за годината - взима се спрямо крайната стойност към декември миналат година
                          и т.н.

                          Айде стига сте разтягали локуми хммм..
                          1. Това го няма във въпроса.
                          2. Ако толкова искате всички да сме от една страна на барикадата следва изрично да се уточни.

                          - базата
                          - променяме ли базата ако цената първо се покача и след това пада.
                          - променяме ли базата ако цената пада на етапи
                          - и други, които могат да ги допълнят колегите, които ползват друг вид проценти
                          Баба ме научи на много неща.
                          tnm

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dimka_1981 Разгледай мнение
                            а за цената на етикета...колко да напиша на етикета.
                            Мечо не знае и той , а написа цели страници с математически и философски трактати.
                            Каква цена, какви етикети, бе - всеки да си смята там колкото си иска и туй то, това му се ще на Мечо, ама нъц - нЕма!

                            Коментар


                            • хахах хапсолютно! задължително чорапки требе да има!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BatSvetlio Разгледай мнение
                                Пиши че я подаряваш дейба и блузата (или каквото е там)
                                А бе щом босът е казал 130 % намаление, начи може и едни .... чорапки да прибави
                                И това ще мине ...

                                Коментар

                                Working...
                                X