IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спад над 100 % - има ли такова животно?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от p0lki Разгледай мнение
    ти си го написал в условието:



    я ми отговори, ако си купя една свирка за 1 лев и я загубя тази свирка и повече никога да не мога да я намеря ..................... според теб колко процента ще изгубя от този 1 лев който съм дал за тази свирка????
    100 %
    Баба ме научи на много неща.
    tnm

    Коментар


    • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
      Мечо,зададох ти конкретен въпрос.Няма какво да ми философстваш - дай конкретен отговор!Ако не можеш,по-добре млъкни!

      П.С.Ако с 20 кинта ти е прекалено сложно,нека цената на една свирка е 1 лев.Колко трябва да стане цената на свирката,за да имаме 200% спад?
      И стига си преливал от пусто в празно,а дай конкретно число!Ако можеш...
      Мечо,много дълго смяташ,бре.Искаш ли помощ?
      Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
        От тоз въпрос по тъп не можа ли да измислиш. Те и другите колеги са отчайващи, обаче ти уби рибата, честно
        ти си го написал в условието:

        Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
        Самия израз 100 процента спад. Ако е 100 % спрямо 1 кинт отговора е за да имаме повече от 100 % спад
        я ми отговори, ако си купя една свирка за 1 лев и я загубя тази свирка и повече никога да не мога да я намеря ..................... според теб колко процента ще изгубя от този 1 лев който съм дал за тази свирка????

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dimka_1981 Разгледай мнение
          Мечо извинявай , но ти се опитваш допълнително да усложниш задачата, а тя е - ако една св..ка струва 20 лева с колко трябва да се намали за да кажем ,че имаме повече от 100 % отстъпка.
          Него го притеснява числото 20 - скъпо му се вижда
          Ама и с 1 лев не може да отговори....защо ли?
          Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
            Самия израз 100 процента спад. Ако е 100 % спрямо 1 кинт отговора е за да имаме повече от 100 % спад, цената трябва да падне под 19 кинта. 19 не е отрицателно число. Ако си решил допълнително да усложняваш задачата и да въведеш нова единица от 20 кинта, не мога да ти помогна
            Мечо извинявай , но ти се опитваш допълнително да усложниш задачата, а тя е - ако една св..ка струва 20 лева с колко трябва да се намали за да кажем ,че имаме повече от 100 % отстъпка.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от p0lki Разгледай мнение
              пак ли тази тема ............................ нямат край глупците, май



              струва ми се, че ти си най-упорития

              я ми обясни защо приемаш, че свирката е 1 лев?
              От тоз въпрос по тъп не можа ли да измислиш. Те и другите колеги са отчайващи, обаче ти уби рибата, честно
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vmаnkov Разгледай мнение
                Тъп съм, верно, че продължавам да пробвам да направя от свине хора.
                така е ........................ няма начин след полов контакт на свиня и нещо друго (дори и човек) да се получи човек

                ...................... но на теб не ти пречи да продължаваш да опитваш .......................... както до сега да опитваш

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vmаnkov Разгледай мнение
                  Тъп съм, верно, че продължавам да пробвам да направя от свине хора.
                  недейте така бе хора , всяка тема ли трябва да стига до лични обиди , цинизми и грозни закани. Големи хора сме и възпитанието и добрите обноски би трябвало да не се подлагат на такива изстъпления.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                    Много вдигна летвата
                    Ма забележи, туй никой не го коментира. То е лесно да кажеш на някой, че е прост. Ама те не знаят, че аз на ден по 100 пъти си повтарям, че съм умен
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от p0lki Разгледай мнение
                      тъпо селско парче си и няма да можеш да разбереш каквото и да е защото акъла ти стига само до кочината от която мечтаеш да излезеш...
                      Тъп съм, верно, че продължавам да пробвам да направя от свине хора.
                      Свободен във виелицата.
                      http://www.youtube.com/watch?v=mzGk8cYJVjc

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vmankov Разгледай мнение
                        Еба си и въпроса!

                        Я обясни защо не?
                        Или ти приемаш само това, което ти бутат в главата, но не приемаш това, което сам би избрал?

                        Страх, страх.
                        Страх да не би да мислиш сам. Щото ако мислиш сам, ще напуснеш топлината на кочината.
                        http://www.youtube.com/watch?v=fddOcE4zYXI
                        тъпо селско парче си и няма да можеш да разбереш каквото и да е защото акъла ти стига само до кочината от която мечтаеш да излезеш...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
                          Щото му се иска да е толкова
                          те много работи може да му се искат, но няма начин цената на нещо си да падне повече от 100% ......................... със 100% може да падне всяка цена, но със повече от 100% няма как да се случи ................... дори и със 100.0000000000000000000000000000000000000001% не може да падне поради простата причина е изходната точка е 100% и повече от 100% не можеш да загубиш

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от p0lki Разгледай мнение
                            я ми обясни защо приемаш, че свирката е 1 лев?
                            Еба си и въпроса!

                            Я обясни защо не?
                            Или ти приемаш само това, което ти бутат в главата, но не приемаш това, което сам би избрал?

                            Страх, страх.
                            Страх да не би да мислиш сам. Щото ако мислиш сам, ще напуснеш топлината на кочината.
                            http://www.youtube.com/watch?v=fddOcE4zYXI
                            Last edited by vmankov; 23.05.2012, 18:38.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от p0lki Разгледай мнение
                              пак ли тази тема ............................ нямат край глупците, май



                              струва ми се, че ти си най-упорития

                              я ми обясни защо приемаш, че свирката е 1 лев?
                              Щото му се иска да е толкова
                              Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                              Коментар


                              • пак ли тази тема ............................ нямат край глупците, май

                                Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                                Самия израз 100 процента спад. Ако е 100 % спрямо 1 кинт отговора е за да имаме повече от 100 % спад, цената трябва да падне под 19 кинта. 19 не е отрицателно число. Ако си решил допълнително да усложняваш задачата и да въведеш нова единица от 20 кинта, не мога да ти помогна
                                струва ми се, че ти си най-упорития

                                я ми обясни защо приемаш, че свирката е 1 лев?

                                Коментар

                                Working...
                                X