IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой съфорумец колко и какво пие ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vanio tanov Разгледай мнение
    Е, за какво да лъжат. Тука нали сме анонимни?!
    Не сички - анонимни. Някои сме прочути, други - само известни, трети - небезизвестни.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • лятото до 3 бири на ден (според зависи) (хайнекен,старопрамен или стела)

      зимата и есента червено вино (по-силни и плътни) + бяло (основно совиньон блан)
      за виното гледам да е над среден клас, защото имам зимане даване с аклохоладжии и знам какво слагат в ефтините серии.

      виски понеже пия умерено се глезя с хубаво (гленфидич 12г, джак даниелс сингъл барел и тн ) но пия рядко и до 100гр.

      наздраве ( с кафе без кофеин )
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Е, за какво да лъжат. Тука нали сме анонимни?!

        Коментар


        • 32% и пият.... Някой лъже...
          Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

          Коментар


          • добре бе що няма бира в анкетата или тя е за децата

            Коментар


            • Всичко без джин и мастики. Основно ирландско уиски, водка (напоследък някаква Царская), вино или бира с основното, както дойде. Няколко чашки аперитив, 1-2 чаши вино/бира с основното, ако компанията е добра се продължава с уиски, още едно голямо и прочие, понякога до *&@Е(*&....

              Коментар


              • Пийвам си по чаша червено винце а лятно време си позволявам по биричка.Кога има хубава компания си пийвам и ракийка и ром и водка може.

                Коментар


                • Лятото бира,
                  зимата спирт (основно конячец).


                  Който е измислил пиенето, бил е голяма глава.

                  И аз, както Фортиссов вене не ного нося, но не боли тимберицата, не прави мозайка - просто по-бръзо ставам на куче... на новогодишното фирмено парти дори, за позор, станах на две кучета.

                  Затуй гледам да не прекалявам - по една бира на ден, зимата - спирт 2-3 пъти седмично по едно малко.... освен ако не посетя мероприятие и изкуша да стана на куче.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • аз пия рядко, много рядко даже
                    остарях и не ми държи главата

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от PETROLA9408 Разгледай мнение
                      Охо през лятото върви биричката но през зимата в студа за препоръчване е винцето и ракииката
                      И аз пия вино и ракия., но от 5 дена съм казал "стоп" и нема да пия повече! Напук на мене си, па ако ще и на целия свят

                      Коментар


                      • Тука повечето са алкохолици като гледам
                        Мнението не е препоръка за сделки!

                        Коментар


                        • Охо през лятото върви биричката но през зимата в студа за препоръчване е винцето и ракииката
                          Вицът си е виц ако се прочете

                          Коментар


                          • Червено вино "No man's land". Много добро!

                            Коментар


                            • Мъж решил да изпита силата на волята си. Минава покрай магазин и си казва:
                              – Това е, няма да вляза!
                              После:
                              – Усложнявам експеримента – ще вляза, но няма да купя!
                              Влиза в магазина – гледа любимата си ракия:
                              – Усложнявам експеримента – ще купя, но няма да пия!
                              Купува ракията и се прибира вкъщи:
                              – Усложнявам експеримента – ще си налея в чашата, но няма да пия!
                              Налял в чашата:
                              – Усложнявам още – ще пия, но няма да гълтам!
                              Пийнал и го глътнал:
                              – Ама каква воля имам! Не ми се пиеше, но си наложих и пийнах!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                                Как да ви различаваме бре?

                                Да турите по един аватар няма да е лоша идея.
                                Е сега пробвах, както ме беше учил той.
                                Щешоф да сложим неговия празен аватар, ама огледален. Е тоо http://i41.tinypic.com/2z3xah1.jpg .
                                Ама... форумо иска да го качим от тоя тука компютар, а това е се едно, че съм се подписал лично - те това а моо компютар...
                                И оня го не сака, и язе го не сакам това. Това с подписете де...
                                Last edited by vmаnkov; 08.01.2012, 20:01.
                                Свободен във виелицата.
                                http://www.youtube.com/watch?v=mzGk8cYJVjc

                                Коментар

                                Working...
                                X