IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой съфорумец колко и какво пие ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
    Лелееее малееее
    Аз пиех повечко преди но откак имам проблеми с кръвното и не мога да спя, пия само бира през седмицата - около 2лтр.
    А петък -с/у неделя по 1лтр твърдо и 2лтр бира (за изтрезвяване обикновено)
    Аз пък като не пия и не мога да спя. Снощи не пих нищо и се будих на всеки час през нощта Като пивна пораядъчно, спя непробудно поне 7 часа.

    Коментар


    • Според вас какво пият ама наистина големите инвеститори и индустриалци?
      Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

      Коментар


      • някой пие ли ракия от сливи?

        Коментар


        • Поздрав за пиячите на ракия!
          http://www.youtube.com/watch?v=EcNYAzoR91k

          Коментар


          • Лелееее малееее
            Аз пиех повечко преди но откак имам проблеми с кръвното и не мога да спя, пия само бира през седмицата - около 2лтр.
            А петък -с/у неделя по 1лтр твърдо и 2лтр бира (за изтрезвяване обикновено)
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
              А кой съфорумец какво е.е? Доста безмислена тема.
              По добра тема ще е колко му е голям.....

              Е тогава кво надлъгване ще падне
              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

              Коментар


              • Е тая тема я чакахме у форумо
                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                Коментар


                • Рядко пия,но........
                  Почне ли се-качествено (запомнящо се), или по-скоро.......... абе който може да помни
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • не пия много, даже малко
                    но ако пия ракия, уиски, домашно вино или бира
                    сега ще си налея едно JB
                    наздраве

                    Коментар


                    • - Шампанское по утрам пьють или аристократы, или дегенераты!
                      - За чужой счёт пьют даже трезвенники и язвенники!

                      Две знаменити фрази от "Диамантена ръка"
                      |^^^^^пиво^^^^\\|""\\_,_
                      |___________||__|___|)
                      (@)(@)""*|(@)(@)**(@)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                        Доктора ми е забранил да черпя
                        ДокторЪТ се пише с пълен член отзад!

                        Коментар


                        • Доктора ми е забранил да черпя
                          Баба ме научи на много неща.
                          tnm

                          Коментар


                          • Когато ме черпят, пия повече

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                              Е, аз щех да се включа, ако анкетата беше за месечно пиене, ама за ден не мога да се меря с никой до тук...
                              Но ще участвам с 30 грама сутрин, бира за обед, 30 следобед и вечер как дойде.
                              Сутринта е майтап, отдавна беше когато ми се случи два-три пъти.
                              Просто обичам да си пийвам, ама по малко. Като тотото.
                              Така, така - с малки суми, но - РЕДОВНО!!
                              "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

                              Коментар


                              • Е, аз щех да се включа, ако анкетата беше за месечно пиене, ама за ден не мога да се меря с никой до тук...
                                Но ще участвам с 30 грама сутрин, бира за обед, 30 следобед и вечер как дойде.
                                Сутринта е майтап, отдавна беше когато ми се случи два-три пъти.
                                Просто обичам да си пийвам, ама по малко. Като тотото.
                                И това ще мине ...

                                Коментар

                                Working...
                                X