IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поколението на 30+ годишните - между миналото и бъдещето ... (архив до 7.06.2012 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marandi
    Серго,

    братле, няма думичка време, има цикли във Вселената, които се отброяват за удобство.

    Време нЕма, аз почти постоянно сънувам - някви 'ноу яки сънища и се разхождаш напред-назад из т.нар. "време"
    -----------------------------------------------
    П.П. Някой ден може и да драсна по тая кондика, ама сега приоритетите са ми други, ама и да се чувстваш кат' Касандра, дет' никой не й вярвал също не е "работа".

    Пишеш им на тъпаците к'во ще се случи, пишеш им какво да направят навреме и сега, те дрънкат простотии, колкото да си видят мазните мутри и самодоволни усмивки по ТВ-то, щот' "открили" великата "истина", че във всеки маркетингов план на компания/държава има заложена комисионна било през реален сектор или държавна поръчка. Гушнали едни кинти и ти се зверят мазно от екрана.
    -----------------------------------------------
    В момента трябва светкавично да редуцират валутния борд 50% на 50% евро/долар, по много причини ( а, те ни набутаха във фискалния пакт поради по-горните причини ), но ще ми трябва 1 месец да споря с идиоти, докато им обясня защо. Ама как се спори със самовлюбени "пауни" ( открили "тайната" на комисионна ), дет' си мислят, че Българската история започва и свършва с тях:

    http://marandi.blog.bg/biznes/2012/0...rajdane.946403
    ------------------------------------------------

    Чиърс, че ти си от наш'те
    Въртя пируети на убийствени обороти в момента и ще станат нещата, щот' гледам че съм кат' зараза и хиляди българи се включват отвсякъде - хихи
    Last edited by marandi; 31.05.2012, 03:33.

    Коментар


    • Бау-бау, добри 'орица

      Днес пак фучах с Русата метла, ама като видя 4 часа сън и нямам равен после ( някой ден си мисля, че ако охакам 6 часа и все едно съм бил в платена отпуска - хихи
      ------------------------
      Преглеждах тия дни документите и нали там 2-на камера ( после за Тати да са заедно Ромео и Жулиета ) и гледам няма никакъв документ, че е платено доживотно.

      И търчах до тия тъпаци от обредите - то заключено и няма счетоводител, няма управител и хукнах по телефоните да ги издирвам. И до 2 часа едни приятели ми дадоха телефоните им.

      И, епаси "артистите", сега трябвало да отида горе в Гроб. парк да взема от картотеката документ и чак тогава да ми издадат фактура, че е платено доживотно мястото.
      ------------------------
      А, па аз издивях, щот' на едни роднини 3 пъти плащаме ( роднините ) едно и също място доживотно, а тия от друга общинка си траят и прибират кинтите.

      И така - ама, аз кат' лепна Русата метла и няма - "няма".
      ------------------------
      П.П. Космо, брат хубаво е да се видите и важното е, че ще се видите със старците-разбойници.

      Затова Русото винаги пожелава повече срещи и по-малко раздели, щот' ние не се събираме, понеже 2-ма вече от 30 ги няма. Единият на 28 г., другият на 32 г. и тегава работа.

      И сега съм заинатил, че тия/ония "изклаха" 1 поколение вече с неангажиращата думичка "преход" било. И Русото е голям инат и не ти щем "сцената", дет' разни мухльовци кат' видят камера и забравят да се махнат, щот' си мислят, че са в Холивуд, ама ме ядосаха и мИня. А, Русото е пословично търпеливо - хихии
      ------------------------
      Чиърс-а дан' забрайкам!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от zarco Разгледай мнение
        Въпреки че въпросът не е към мен - той е съществен, другото, което сте писали - първо прочетох, после писах коментар, накрая - взех най-смисленото решение - да не пусна написаното тук...

        На въпросът: "Химията или Физиката?" - отговорът МИ е: СЛУЧАЙНОСТТА!

        Истината /МИ/ НЕ ПОДЛЕЖИ на преосмисляне. Толкоз!

        Приятна вечер на полемизиращите!

        Ти пък от къде се взе?
        Тъпо е да триеш нещо, което си написал за тая тема.
        Та нали това я направи автетична.
        Ако не към друг, имай уважение към Смонафта!
        Той пост да си е трил?
        Бръщолеви си ги кат си знае.
        Още си спомням за цвета на пикнята му.

        Ти що си мислиш дет и троловете я четат!
        Ако е тъпо, ще те ошашавим.
        Ако почувстваме, че е истинско - ще ръкоплещим.
        Нъл тва е мислата на тая тема?
        Ако плющиш тука - искай прошка и лесно ще я получиш.
        А в реалноста такива опции да виждаш?

        С две думи:
        Че си бичме - бичме си!
        Ама не кво и да е!
        Наше си си!

        Коментар


        • Нищо и никой не е и няма да бъде по-голям от времето.

          Ако не го е казал оня рижавия с изплезения език, значи ще го кажа аз.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
            Голям си, спор няма! В едно обаче само бъркаш - прекалено голямо значение отдаваш на фактора "време" Аз все повече свиквам да го игнорирам и както казва Мечо (в чиито думи по принцип има много мъдрост) да ставам все по-силен, и по-здрав, и по-информиран
            Не можеш,
            Не е възможно прашинката, която е просто мижава част от понятието време и същевременно никога не би се пръкнала, ако това понятие можеше да се заобиколи, да има мнение за същото такова.

            Ако не вярваш на мен, повярвай на Мечо!

            Не го познавам.
            Нов съм.
            Но нещо ме кара да си мисля, че поне веднъж е заставал пред океана.
            Един празен залив - абсолютно никакви хора.
            А залива е колкото от София до Бургас.
            Мечо и грохота на океана.
            Вечният грохот - преди 10, преди 100, преди 1000, преди 10000, преди 100 000, преди 1 000 000, преди 10 000 000, преди 100 000 000......

            Сега си представи, че заедно с Мечо гребвате шепа пясък.
            Изправяте се, поглеждате към оная изсконна мощ и......разтваряте пръсти.....
            Когато в дланта ти остане само една песъчинка, погледни я с трепет.
            Защото, това си ти.
            Във времето.

            Коментар


            • Лека нощ, приятели! И бъдете здрави!

              http://www.youtube.com/watch?v=r6zqngpfBGg

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                Бат' Sergo ........................Та, въпросът ми е следният: Химията или Физиката?

                Въпреки че въпросът не е към мен - той е съществен, другото, което сте писали - първо прочетох, после писах коментар, накрая - взех най-смисленото решение - да не пусна написаното тук...

                На въпросът: "Химията или Физиката?" - отговорът МИ е: СЛУЧАЙНОСТТА!

                Истината /МИ/ НЕ ПОДЛЕЖИ на преосмисляне. Толкоз!

                Приятна вечер на полемизиращите!
                "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от sergo Разгледай мнение
                  Мечо,
                  Биче невъзможно!
                  Чети му между редовете!
                  Иначе го обиждаш!
                  Човеко търсеше оная брънка от веригата дет му липсва.
                  Страдал е да изгради своят свят и една брънка я нема.
                  Нема я!
                  Пак я нема!
                  Колко време така?
                  Това се пита.
                  Къде бръка!
                  Голям си, спор няма! В едно обаче само бъркаш - прекалено голямо значение отдаваш на фактора "време" Аз все повече свиквам да го игнорирам и както казва Мечо (в чиито думи по принцип има много мъдрост) да ставам все по-силен, и по-здрав, и по-информиран

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                    Чак пък зиро.
                    Нагъл новобранец. Ама велик пост. Другото е вярно !!!
                    Кев не плаща данък обществено мнение
                    Вал не плаща данък обществено мнение
                    Манков не плаща данък обществено мнение
                    tnm най не плаща данък обществено мнение
                    Мечо,
                    Биче невъзможно!
                    Чети му между редовете!
                    Иначе го обиждаш!
                    Човеко търсеше оная брънка от веригата дет му липсва.
                    Страдал е да изгради своят свят и една брънка я нема.
                    Нема я!
                    Пак я нема!
                    Колко време така?
                    Това се пита.
                    Къде бръка!

                    Коментар


                    • Бат' sergo е в това установих че е въпросът - не ме привличат циците, а очите и мозъка! Ама не съм Ханибъл Лектър, да не си помислиш нещо! Ама и друго установих - не ме привличат всички очи и всички мозъци, а едни точно определени. И трето установих, по-точно съм го решил - рано или късно ще им се наслаждавам отблизо, за сега само мислено ама и това виждам че има ефект Но има и един проблем, който трябва да разреша, и в момента се чудя как да го направя...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от sergo Разгледай мнение
                        А ве пич,
                        Кво ти дреме какви са времената?
                        Гледай си пътя!
                        Твоят път.
                        Той е уникален.
                        От кога си започнал да плащаш данък обществено мнение?
                        Проследи се!
                        Изследвай се.
                        Ти си един микросвят, който природата повече никога няма да се повтори!
                        Не пречи на другите/в собствените им светове/, ако можеш -подкрепи ги.
                        На тези, чиито светове/и цици/ те привличат - кажи им го!
                        Повечето ще те отебът.
                        Ма кво ти дреме?
                        Това е част от цената, която трябва да платиш, за да срещнеш, за да се докопаш до другата половинка.
                        Било за приятел, било за майката на твойте пингвинчета.
                        Без половинката си "зиро".......
                        Чак пък зиро.
                        Нагъл новобранец. Ама велик пост. Другото е вярно !!!
                        Кев не плаща данък обществено мнение
                        Вал не плаща данък обществено мнение
                        Манков не плаща данък обществено мнение
                        tnm най не плаща данък обществено мнение
                        Баба ме научи на много неща.
                        tnm

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
                          Чичо по леко с нервите да не се гътнеш не съм толкова лош че да уморя от инфаркт един такъв любвеобилен възрастен човек Препоръчвам повечко водка и млади каки по възможност две наведнъж иначе не е интересно гаранция за дълговечен живот подсладени с кубински пури за прочистване на бронхите и аромат на устната кухина Засега съветите са напълно безплатни, но в скоро време ще искам да ми плащате права приемам в гарсониери боксониери и земеделска земя
                          Да ти еба и скапаните съвети.
                          Всичкото това го имам от десетилетия.
                          И ако си бил на мое място щеше да знаеш, че нито едно не предпазва от инфаркт.

                          Дай по-натам.
                          Със съветите.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                            И все пак твоите са качествени, разбирай такива които те карат да се замислиш... То не че мисленето е толкоз важно в тия времена, виж емоцията и инстинкта май са поне с 1 стъпка напред вече, но все пак е важно човек да има някаква идея, някак мисъл, някаква база..
                            А ве пич,
                            Кво ти дреме какви са времената?
                            Гледай си пътя!
                            Твоят път.
                            Той е уникален.
                            От кога си започнал да плащаш данък обществено мнение?
                            Проследи се!
                            Изследвай се.
                            Ти си един микросвят, който природата повече никога няма да повтори!
                            Не пречи на другите/в собствените им светове/, ако можеш -подкрепи ги.
                            На тези, чиито светове/и цици/ те привличат - кажи им го!
                            Повечето ще те отебът.
                            Ма кво ти дреме?
                            Това е част от цената, която трябва да платиш, за да срещнеш, за да се докопаш до другата половинка.
                            Било за приятел, било за майката на твойте пингвинчета.
                            Без половинката си "зиро".......
                            Last edited by sergo; 30.05.2012, 22:56.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
                              О пиленце тука ли си бях се претеснил че си литнало нейде пък ти си било тука а така
                              Разбираш ги нещата от живота. Имаш бъдеще !!!
                              Баба ме научи на много неща.
                              tnm

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                                Благодаря !!! О итмето на нашата маса

                                Връщам поздрава от нашата маса за вашата маса
                                http://youtu.be/S1NGjyCL900
                                О пиленце тука ли си бях се претеснил че си литнало нейде пък ти си било тука а така

                                Коментар

                                Working...
                                X