IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Българските депутати да почерпят за 2 февруари!
    Жените спрат ли да си бръснат краката, зимата ще бъде люта.
    /народно поверие /... смях от днес на http://daniivanov.blogspot.com/2014/02/blog-post_2.html

    Коментар


    • Снимки от Руски сватби ...>http://www.sadanduseless.com/2014/01...ding-pictures/
      Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

      Коментар


      • Село горе в планината. Телефон. Кметски наместник. Звъни телефонът: - Ало, при вас днес ще дойде Орешарски да пререже лентата на паметник, който ще ви построим по европейски проект през 2020 г. Наместникът вика разсилния: - Тичай бързо на площада и гръмни с пушката да уведомиш населението! Тича разсилния, вдига пушката: Тряяяс! Показва се една баба: - Какво бре? Да не е дошъл хляба? - Не, бабо, ще идва Орешарски да открива паметник! Бабата се връцва и влиза в къщата. Стои сам разсилният, почесва се. Вдига пак пушката: Тряяяс! Показва се същата баба: - Какво бре? Да не е дошъл хляба? - Не, бабо, ще идва Орешарски - Амчи, не можа ли да го уцелиш от първия път, ами го гърмиш два пъти?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
          !
          Черкез, изрязвай полето отдолу където пише "Напишете коментар" защото на аватара се вижда че ти пишеш с профила на Дилянчо
          Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

          Коментар



          • Продавал един дядо дини на пазара. Под дините - надпис "една диня за 3 лв., три дни за 10 лв."
            Приближил се един мъж и купил една диня за 3 лв., после купил още една диня за 3 лв. и после още една за 3 лв. Засмял се и казал на дядото:
            - Не умееш да търгуваш, дядо ! Ето аз купих три дини за 9, а не за 10 лв.
            Дядото погледнал след него и казал:
            - Така е всеки път, купуват не една, а три дини и после мен учат на търговия!"

            Коментар


            • http://dvedumi.com/2014/01/31/%D1%81...6%D0%B8%D1%8F/

              Коментар


              • Чантата - Gucci, обувките - Versace, а в лицето - Lacoste!

                Коментар


                • "Купувайте Q-10 ....за да нема Q-тек!"
                  Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

                  Коментар


                  • Коментар


                    • Коментар


                      • Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          ""Снощи излязох с приятелки на "банкет". Казах на мъжа ми, че ще се прибера точно в 12.00. Но беше много забавно с питиета, танци, още питиета. Забравих за часа. Оказа се че се прибрах в 3.00 сутринта напълно пияна. На влизане в къщи часовника с кукувицата изкука 3 пъти. Като си дадох сметка, че мъжа ми ще се събуди от кукането изкуках с всички сили още девет пъти. Останах толкова доволна и горда от себе си от гениалната идея, за да избегна караниците с мъжа ми. Заспах спокойно мислейки колко интелигентна и умна съм. На сутринта мъжа ми ме попита в колко съм се прибрала и аз му казах в 12.00 както му бях обещала. Помислих си "спасена съм"...след което той каза....-между другото трябва да сменим часовника с кукувицата. -Така ли - казах аз трепереща...- и защо любов моя?... - Ами снощи не знам защо изкука три пъти и извика "ебаси майката" и изкука още четири, повърна в коридора, изкука още три пъти, спука се от смях и пак изкука, излезе тичайки, настъпи котката и счупи масата в салона, легна до мен изкука още един път, пръдна и заспа."

                          "Вицове", Фб
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Човек си взима колата от сервиза и монтьорът му казва:
                            - Не успях да ви оправя спирачките, затова пък ви усилих клаксона...смях от днес на http://daniivanov.blogspot.com/2014/02/blog-post.html

                            Коментар


                            • Вицове без край!
                              Оженила се мома за много грозен мъж и целият й род се отрекъл от нея. Семейството живеело в мир и сговор,

                              но скоро мъжът се споминал. На погребението дошла само малката сестра на булката. Като видяла колко много плаче

                              кака й, започнала да я успокоява:

                              - У, како, стига си ревала за този грозник! Ще си намериш по-хубав...

                              А вдовицата плаче неутешимо и нарежда:

                              - Сестро, сестро, вдигни палтото, виж колко му е голям!

                              Малката сестра повдигнала палтото и заревала по-силно от кака си:

                              - Како, како, не можа ли ти да умреш, ма, какооо...?

                              Коментар


                              • Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                                Коментар

                                Working...
                                X