IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Таа работа не е като онаа

    Коментар


    • Коментар


      • Поза "Лешояд" в секса: кацаш на ръба на леглото и чакаш мършата да заспи.

        Коментар


        • Click image for larger version

Name:	1662389_830313233649253_2062934739_n.jpg
Views:	1
Size:	10.6 КБ
ID:	3039428

          Коментар


          • https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

            Коментар


            • https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

              Коментар


              • https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

                Коментар


                • Малко честност на Св. Валентин

                  Коментар


                  • Две дами отишли да поиграят голф. Още първата топка обаче литнала надалеч право към група мъже край съседната дупка. Топката пернала един от мъжете, той стиснал ръце в скута си в очевидна агония и се строполил на земята.
                    Дамата притичала до него и започнала да се извинява, като обяснила, че е лекар:
                    - Моля ви, позволете ми да Ви помогна. Ще облекча болката ви, само ми позволете!
                    - Няма нужда, ще се оправя - отвърнал през стиснати зъби мъжът, легнал на тревата с ръце в скута. Но жената толкова настояла, че накрая той й позволил да му помогне. Тя внимателно отстранила ръцете му от слабините, разкопчала панталона, бръкнала вътре и започнала да го масажира. След няколко минути го запитала:
                    - Е, как е сега?
                    - Великолепно - отвърнал той. - Но палецът продължава да ме боли ужасно.

                    Коментар


                    • Съпруг разбрал че жена му се заиграва с любовник от друг град и започнал да я държи по от късо.Жената се обадила на любовника си и му обяснила че мъжът и е разбрал и няма как да се срещат, а той и казал че ще направи нещо по въпроса.Пристига телеграма до съпругата(изпратена от любовника) :Леля ти почина.Утре е погребението.Трябва да дойдеш.:
                      -Скъпи трябва да отида,тя ми беше много близка.
                      Мъжът се позамислил и отсякъл.
                      -Добре обаче отиваш с мама.
                      Младата булка отново се обадила и обяснила за ситуацията.
                      Мъжът качил майка си и жена си в колата и ги закарал на автобусната спирка.Изчакал да тръгне автобуса и се прибрал.
                      Пристига автобуса в съседния град и двете жени слизат.От две коли слизат двама и канят двете жени.Свекървата се качва в едната кола а снахата в другата.И така три дни нито се виждат нито се чуват.На четвъртият ден спират двете коли на спирката .От едната слиза снахата и се качва в автобуса а от другата слиза свекървата и сяда до снахата в автобуса.
                      Снахата пита гузно свекървата.
                      -Мамо какво ще обясняваме.
                      Свекървата казала.
                      -Ти дъще квот искаш обяснявай.Аз на деветях и четирсетях дена пак съм тук.
                      Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                      Коментар


                      • https://www.youtube.com/watch?v=ML-elaSkYiE
                        https://www.youtube.com/watch?v=IzVulBFNxG0
                        Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                        Коментар




                        • Коментар


                          • Attached Files
                            Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                            Коментар


                            • Две мутри решават да се ебават с келнера в луксозен ресторант: - Имате ли нещо екзотично?
                              - Имаме абсолютно всички видове екзотични блюда. – отговаря им келнерът.
                              - А имате ли черен колбас?
                              Келнерът се сконфузил и обещал да пита в кухнята. Мутрите хихикат ехидно зад него.
                              След малко келнерът се връща и им казва: - За съжаление нямаме “Черен колбас”, но имаме “Черно мляко”.
                              Те се изненадали и си поръчали по едно “Черно мляко”.
                              От кухнята излиза дебела, мазна негърка с огромни цици, стиснала ги за вратовете и започнала да ги кърми. Когато повече не могли да поемат, ги проснала на пода и си отишла.
                              Едната мутра промълвила изнемощено: - Добре, че нямаха “Черен колбас”…

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение

                                Продавал един дядо дини на пазара. Под дините - надпис "една диня за 3 лв., три дни за 10 лв."
                                Приближил се един мъж и купил една диня за 3 лв., после купил още една диня за 3 лв. и после още една за 3 лв. Засмял се и казал на дядото:
                                - Не умееш да търгуваш, дядо ! Ето аз купих три дини за 9, а не за 10 лв.
                                Дядото погледнал след него и казал:
                                - Така е всеки път, купуват не една, а три дини и после мен учат на търговия!"
                                Ми той Дядо измислил примоцията, после народа се хвали Купих на примоция от балъците

                                Коментар

                                Working...
                                X