IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Коментар


    • не питай старило, а питай патило

      Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      Полезен съвет:
      Ако жена ви се прибере от работа и радостно ви съобщи, че днес са й повишили заплатата, не я целувайте по устните.

      Коментар


      • Голямо изпълнение
        http://www.youtube.com/watch?v=cn-NsWRtaSY

        http://www.youtube.com/watch?v=tj7gZPnpSCg
        Last edited by ТАТО; 09.04.2014, 00:30.
        Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

        Коментар


        • Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първи въпрос: Жена е бременна, а има вече 8 деца. Три от тях са глухи, две са слепи, едно е умствено изостанало, а тя самата има сифилис. Във вашите ръце е решението... Да абортира ли или не?


            Прочети следващия въпрос преди да погледнеш за отговорът на този.


            Втори въпрос: Време е да се избере нов световен лидер и вие отивате да гласувате. Ето част от биографиите на тримата кандидати:

            Кандидат 1: Името му се свързва с подкупни и нечестни политици, консултира се с астролози. Има две любовници. Пуши като комин и пие огромно количество мартини всеки ден.

            Кандидат 2: Бил е уволняван два пъти, спи до обяд, употребявал е опиум в колежа и пие над литър уиски за една вечер.

            Кандидат 3: Той е герой от войната. Вегетарианец, не пуши, пие само ако има повод и то в минимални количества. Никога не се е забърквал със съмнителни лица.

            Кой от тримата бихте избрали?




















            ОТГОВОРИ:
            Кандидат 1 - Франклин Рузвелт
            Кандидат 2 - Уинстън Чърчил
            Кандидат 3 - Адолф Хитлер

            ... и между другото, ако отговорът на първият ви въпрос е "ДА"... Вие току що убихте Бетовен!
            Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

            Коментар


            • Жена след дълги дебати отива заедно с мъжа си на риба. Пристигат, той прави бивак, приготвя такъмите и казва:
              -А къде е хляба?
              -Ми изядох го по пътя.
              -А качамака?
              -Ми и него изядох.
              Мъжът примирено казва:
              -Ми дояж и червеите тогава и да си ходим.
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Полезен съвет:
                Ако жена ви се прибере от работа и радостно ви съобщи, че днес са й повишили заплатата, не я целувайте по устните.
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Решила Радка да направи сюрприз на мъжа си.
                  Прибрал се човечецът от работа, взел си душ и тъкмо излязъл, Радка директно го замъкнала в спалнята, проснала го на кревата и го омазала целия с бита сметана. И започнало едно облизване и едно пъшкане... и тъкмо като стигнала до сюблимното място, спряла.
                  Той:
                  -Ама що спря, ма?? Какво стана??
                  Радка:
                  -Боже, Методи... така сЪ наплюсках!
                  При главоболие не се дава Но-Шпа, въпреки че при много хора главата е кух орган с гладка мускулатура

                  Коментар


                  • Хан Аспарух пуши марихуана. Влиза съгледвач:
                    - Ювиги, византийците наближават. Над 250 хиляди!
                    Аспарух дръпва от цигарата:
                    - Много веeeeee...
                    При главоболие не се дава Но-Шпа, въпреки че при много хора главата е кух орган с гладка мускулатура

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Gold Разгледай мнение
                      Сетих се за една случка с мен от 96 г. Имах некви 30 хил в Югоагент (бях внесъл 20 хил (300 $ при курс 68 лв) за година бяха станали 30 хил. Но той се разплаща със стока ... Гледам един приятел, требе му голем телевизор, взел на баба си вносната беляжка ... Не му стигаха, трябваше да доплаща (90%), дадох му и мойта бележка, той ми даде пари ... Взе си телевизора, но не му взеха касовия бон, щото там имаше и една кафемашинка за мен ... Но нийде не е отбелязано, че телевизора е взет. Взех си кафемашината, щях да взема и телевизор , ама конкретния модел беше свършил ... и щеше да стане прецедент ако бях претендирал ... още повече, че те и от касата питаха всеки път юнаците, които ги даваха, дали има още от модела ... Такава донка щях да им играя, ма не би

                      То народа си го е казал:"Куче влачи,диря няма"

                      Сега само отворковци и големи гяволи!

                      Коментар


                      • Сетих се за една случка с мен от 96 г. Имах некви 30 хил в Югоагент (бях внесъл 20 хил (300 $ при курс 68 лв) за година бяха станали 30 хил. Но той се разплаща със стока ... Гледам един приятел, требе му голем телевизор, взел на баба си вносната беляжка ... Не му стигаха, трябваше да доплаща (90%), дадох му и мойта бележка, той ми даде пари ... Взе си телевизора, но не му взеха касовия бон, щото там имаше и една кафемашинка за мен ... Но нийде не е отбелязано, че телевизора е взет. Взех си кафемашината, щях да взема и телевизор , ама конкретния модел беше свършил ... и щеше да стане прецедент ако бях претендирал ... още повече, че те и от касата питаха всеки път юнаците, които ги даваха, дали има още от модела ... Такава донка щях да им играя, ма не би

                        Коментар


                        • Куца или не, наивна или не - това е действителен случай. И..... човека в момента е консултант , познай по какво.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Plamkata_76 Разгледай мнение
                            Схемата ти куца още между двете гишета. Няма как без вносната бележка да е потвърдена "на каса" парите да постъпят по сметката. Още повече, че вносна бележка без печат от касиер е просто лист хартия.
                            +1
                            Доста наивна приказка. Думата "транзакция" явно не е позната на широката публика

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Plamkata_76 Разгледай мнение
                              Схемата ти куца още между двете гишета. Няма как без вносната бележка да е потвърдена "на каса" парите да постъпят по сметката. Още повече, че вносна бележка без печат от касиер е просто лист хартия.
                              Точно заради тази случка банките вече заверяват сметките след като парите са преброени и внесени, а не преди това. В онези смутни времена много повече манипулации бяха възможни, отколкото сега.

                              Коментар


                              • До 2012 или Дарт Вейдър, каквото и да си.

                                Схемата ти куца още между двете гишета. Няма как без вносната бележка да е потвърдена "на каса" парите да постъпят по сметката. Още повече, че вносна бележка без печат от касиер е просто лист хартия.

                                Коментар

                                Working...
                                X