IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от MZ/X Разгледай мнение
    Аха, аха!
    Добър виц!

    Коментар


    • Коментар


      • Мутра вика телевизионен техник вкъщи. Пристига техникът и пита:
        - Какъв е проблемът?
        - Е, тоя телевизор, го зимах оня ден. Сони братче, стереооооо, 800 евро, а? И значи вчера си го гледам и изведнъж - трак, стереото изчезна...
        Техникът оглежда телевизора, гледа на масата лежи една отвертка.
        - Как така ще изчезне стереото...Гледам тука една отвертка, да не сте бъркали нещо по телевизора?
        - Как ша бъркам бе! Вчера си седим тука на фотьойла, гледам тая отвретка, викам чeкай да си изчистим ухото с нея. Изведнъж - ОП - няма стерео...

        Коментар


        • https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
            Матросов ?!?!?!?!?!?!
            С това съм закърмен.

            Като малък исках да съм или космонавт, или Матросов
            Last edited by vmankov; 09.04.2014, 15:04.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vmankov Разгледай мнение
              ... та се хвърлих с гръд на амбразурата
              Матросов ?!?!?!?!?!?!
              Only God Can Judge me...

              Коментар


              • Груйче и аз не съм го видел снощи, ма не е колаж ...

                http://www.gol.bg/nachalo/2014-04-09...ska-loran-blan


                Не моа рАзбера що си противоречат ... ту фанелката на Костадинов (както всички го виждаме) ту на Коща Да не би на Емо Костадинов в Порто да са му викали Коща ... за по лесно

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Eon Разгледай мнение
                  A, щом казваш, че е така няма проблем.
                  Аз просто постнах виц, ...
                  Прав си.
                  Тук е зона на хумор и не трябваше да захапвам юздата насериозно.
                  Моля за извинение, съжале боку.

                  Ама отдавна ме дразни тая партенка, та се хвърлих с гръд на амбразурата

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от vmankov Разгледай мнение
                    Тая миризлива партенка, драги ми Еоне, върви отдавна сред гмежта и е тръгнала от борците и боркините срещу абортите, а се разпространява от лековерните, невежите и от тези, които ги мързи да потърсят информация сами - общо взето, от тези, които "мислят" чрез медиите. А те са много, за голямо мое съжаление.

                    По ред на номерата:
                    1. Людвиг Мария умира ня шестия ден от раждането си. Да, по това време той все още е бил сляп, глух и умствено изостанал в сравнение с порасналите.
                    2. Нъмбър ту е нашият Людвиг. Забележи, че е второ, а не девето дете в семейството.
                    3. Каспар Карл, 1774 - 1815, не е бил сляп, глух или изостанал. Умира от туберкулоза.
                    4. Николаус Иоханн, с отлично здраве и нормален умствено, доволно живее 72 години.
                    5. Анна Мария Франциска умира на четвъртия ден от раждането си. Виж т.1
                    6. Франц Георг умира на две години.
                    7.Мария Маргарита умира на по-малко от година.
                    (голямата детска смъртност по онова време не е нещо извънредно)

                    Останалите две деца, неизвестни досега на историците, но известни на партенкаджиите, са повод за научна награда за тях.

                    Майката умира от туберкулоза, не е известно да е имала венерични болести.
                    A, щом казваш, че е така няма проблем.
                    Аз просто постнах виц, не съм проверявал дали е истина.
                    Иначе, не знам кои са гмежта и кои са партенкаджиите. Не се интересувам много от тематиката за абортите.
                    Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Eon Разгледай мнение
                      Първи въпрос: Жена е бременна, а има вече 8 деца. Три от тях са глухи, две са слепи, едно е умствено изостанало, а тя самата има сифилис. Във вашите ръце е решението... Да абортира ли или не?

                      ... и между другото, ако отговорът на първият ви въпрос е "ДА"... Вие току що убихте Бетовен!
                      Прочее, за Бах се говори същото...

                      Тая миризлива партенка, драги ми Еоне, върви отдавна сред гмежта и е тръгнала от борците и боркините срещу абортите, а се разпространява от лековерните, невежите и от тези, които ги мързи да потърсят информация сами - общо взето, от тези, които "мислят" чрез медиите. А те са много, за голямо мое съжаление.

                      По ред на номерата:
                      1. Людвиг Мария умира ня шестия ден от раждането си. Да, по това време той все още е бил сляп, глух и умствено изостанал в сравнение с порасналите.
                      2. Нъмбър ту е нашият Людвиг. Забележи, че е второ, а не девето дете в семейството.
                      3. Каспар Карл, 1774 - 1815, не е бил сляп, глух или изостанал. Умира от туберкулоза.
                      4. Николаус Иоханн, с отлично здраве и нормален умствено, доволно живее 72 години.
                      5. Анна Мария Франциска умира на четвъртия ден от раждането си. Виж т.1
                      6. Франц Георг умира на две години.
                      7.Мария Маргарита умира на по-малко от година.
                      (голямата детска смъртност по онова време не е нещо извънредно)

                      Останалите две деца, неизвестни досега на историците, но известни на партенкаджиите, са повод за научна награда за тях.

                      Майката умира от туберкулоза, не е известно да е имала венерични болести.
                      Last edited by vmankov; 09.04.2014, 14:41.

                      Коментар


                      • Кофти квартал

                        Коментар


                        • Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                          Коментар


                          • Приносит хохол с охоты зайца, говорит жене:
                            - Галя, готовь жаркое.
                            - Так масла же нет!
                            - Ну сделай на сале.
                            - Так и сала нет!
                            - Ну просто так поджарь.
                            - Так газа ж нет!
                            Мужик схватил зайца и выбросил в форточку.Заяц отряхнулся, расправил уши и говорит:
                            - Слава Украине! Геям слава!

                            Коментар


                            • това не съм го видял, но е супер яко, ако не е фотоколаж Един път и "българската следа" да навява положителни асоциации (освен за франсетата, де)
                              Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Бащата на Иванчо го пита:
                                - Иванчо, как завърши годината?
                                Иванчо отговаря:
                                - Супер, тате, удължиха ми договора за V клас с още една година.

                                Коментар

                                Working...
                                X